www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako povecati grudi
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: kako povecati grudi Na vrh strane Na dno strane

Jesta li se zapitali o tome i ja mucim muku,70A.Kupila sam neki punjen bebi uljem,nije los.sta uraditi osim punjenog grudnjaka? Rolling Eyes

 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj savet ti je da se ugojis.
Ja kad sam bila mrsava nisam ni grudi imala. To me je uzasno nerviralo. I onda sam resila da se poradim na tome. Jela sam testo, testo, i testo. Ako mozes jedi sam kvasac. Ja to nisam mogla. Zato sam jela sve ono sto sadrzi kvasac u sebi. Veruj mi grudi su mi bile 1, a sad su 3-4.
Ali zapamti, nece se povecati samo grudi, vec jos nesto. Wink

_________________
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pij antibebi pilule

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
gadurica84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 2

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogla bi im svaki dan lijepo govorit kako su najveće, najljepše i sli. , tako kažu psiholozi, ali ništa od toga. Ja pijem pilule i iskreno povečavaju se ali i ostale stvari koje nisam htjela. Pa eto mene, s jadne dvojčice oko koje sam uvjek kukala na dobru 4 s kojom se teško nosim. Nekako sam shvatila da žene nikad nisu zadovoljne kakve joj god grudi bile. Moj ti je savjet da ih takve prihvatiš, a za optičke varke na raspolaganju ti je velik asortiman svakakvih grudnjaka. Za dodir i tako nije bitna veličina. Pozdrav!
 
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to je stvarno bedak. Kad smrsas smanje ti se grudi ali zato se guza nije smanjilo koliko treba. Ja sam u principu zadovoljna, jer su prilicno proporcionalne ostatku ali ne smem da mrsavim mnogo
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Silikoni!Devojke stvarno to je sasvim normalno imati!To je potreba!

mene samo zanima kakva je to potreba???? Shocked zasto pitreba?
i kako li je muskarcu to dirati? Shocked

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Senoritica je napisao/la sledeće:
Silikoni!Devojke stvarno to je sasvim normalno imati!To je potreba!


Shocked Shocked Shocked

Ne znam ko napisa `ono` za antibebi pilule,al istina je:porastu od njih...hormoni polude pa sva nabujash!!!! Laughing

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam izgleda pored Jane jedina koja je (pre)zadovoljna i velicinom, i oblikom Laughing Laughing Laughing

e sto se tice gojenja, ja sam bas bila zgoljava, i ugojila se par kila--> sve mi otislo u grudi Very Happy odjednom vidim ja se prosirila Shocked i to prilicno, nekih 6-7 cm--nije za baciti Very Happy

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
tajanstvena
Veštica
Veštica



Godine: 40

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 3820
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm... strpaj vise jastucica u megabrus... Wink

_________________
LJUBAV SE RADJA IZ VERE, ZIVI OD NADE, UMIRE OD MILOSTINJE...
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

niste jedine...i ja sam vise no zadovoljna 8) ...nit bi im sto oduzela nit sto dodala... Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e zeno sta ce ti sise !ja bih ti dala moje kad bih mogla!ja imam 80!pola bih ti dala sigurno!veruj mi!
porasce ti kasnije posle trudnoce ,dece i te fore!
veruj da ti je mnogo lakse bez njih!70 -75 to je idealno,mozes da ih budzis brusom ,a i da ne nosis brus ...sve mozes...kakvi crni silikoni !ko je od toga video ista dobro...prsne ono cudo i iscuri u tebi i sta ces...
a to sto se povecaju od antibebi pilula i nije bas dobro i prirodno,kad ti podivljaju hormoni,dobijes ti sise,al ti se mnogo stvari poremente pod uticajem viska hormona!
a i koja je svrha ugojiti se!sta imas sise ,a sva si debela...ma ajde bre!
majka priroda ti je zdravija varjanta sto se tice grudi nego da sve poremetis da bi ih dobila!
Razmisli o tome! Shocked

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E zene,zene sta ces kad nam nikad nista ne odgovara ili je ovo premalo ili ono preveliko.Malo ste mi otvorile oci,pogotovo Ksenija_86.
Hvala vam svima Exclamation
Sto se tice toga visoka sam 164 cm,a tezina 54 kg kazu da i nije tako lose. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> kako povecati grudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon