www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako povecati grudi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sunce-ljubavi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Sep 2008
Poruke: 1
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2008 1:29 am    Naslov poruke: KAKO POVECATI GRUDI Na vrh strane Na dno strane

U velikom sam bedaku :(nezadovoljna sam svojim grudima,neznam sta da radim da se povecaju-inace oduvek sam imala dobre grudi nosila sam cak 85-90 broj,sve dok nisam naglo smrsala neznam zasto,e onda su se i one smanjile i to baaaaaaaaaaas puno-niko me nemoze prepozna-od zgodne cure sada sam zgoljava i pet sest godina mladja Crying or Very sad Crying or Very sad sta da radim? Da li bi se povecale kada bi opet povratrila svoju tezinu? Pomozite mi Crying or Very sad Crying or Very sad



[Edit by škorpijica: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vjerovatno.
Jedi ugljikohidrate, znači tijesto, manistre, kruv i slično..

Šta se tiče teme.. ja san sasvin zadovoljna s svojon tricon. Dapače, idealna je Mr. Green Mr. Green
A za silkone se mogu samo nasmijat... šta će van to.. skroz neprirodno Rolling Eyes i van mode.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
celly988
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Little_dress je napisao/la sledeće:
Moj savet ti je da se ugojis.
Ja kad sam bila mrsava nisam ni grudi imala. To me je uzasno nerviralo. I onda sam resila da se poradim na tome. Jela sam testo, testo, i testo. Ako mozes jedi sam kvasac. Ja to nisam mogla. Zato sam jela sve ono sto sadrzi kvasac u sebi. Veruj mi grudi su mi bile 1, a sad su 3-4.
Ali zapamti, nece se povecati samo grudi, vec jos nesto. Wink


A kako da se izborim sa onim delovima koje ne želim da se povećaju?! Confused
I meni to i nije baš palilo kad se ugojim... Sad
Možda nisam dobila dovoljno kilograma ..... Rolling Eyes
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^e da se razumemo ne postoji ciljno "gojenje" niti "mrsavljenje". Ne moze se gojiti u delu grudi, a mrsaviti u delu guze. Gojite se i mrsavite onako kako ste gradjeni ili onako kako vam vase telo nalozi.

A kad se gojite gledajte da isto dako unosite zdravu hranu, ne puno hleba,ne samo skrob i ugljene hidrate. Ne zelite salo,vec mislice Laughing
I naravno, fizicka aktivnost.

Sto se tice grudi, ne znam kako ih povecati sem plasticne operacije.
 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 11:20 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

ja sam mojima prezadovoljna...........a i drugi su..........
 
hellagood
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Dec 2008
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozdrav nova sam ovdje trazila sam bas kako se grudi mogu povecati prirodnim putem i nasla sam par tabletica i recepta za cajeve naravno sve na biljnoj bazi i eto ako ima netko ko se zanima za ovu temu ili ja vec nesto pokusavao nek se javi... Neutral
 
milenica-85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Dec 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko je to,ja sam na primer zadovoljna ali to je majka priroda dala Wink
 
darija_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 4

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam velike grudi i često imam problema s nalaženjem brusa Rolling Eyes
 
-vanesa-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 15, 2009 6:06 pm    Naslov poruke: Pomozite!!!!!!!!!!!!!!! Na vrh strane Na dno strane

molim was pomozite mi!!!!!!!!!! imam problem...imam 14 godina, 46 kila..i nemam grudi,mnogo su male! mnogo sam tuzna jer swe moje drugarice iz rareda imaju,osim mene! kako da ih powecam? ali ne operacijom ili slicno,sta mogu da uradim SAMA,kako bih ih powecala................da li da jedem nesto,ili????treba mi pomoc i u vezi toga a i u wezi toga da se ugojim!!!!!!!!! pomagajte kako god mozeteeee!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 15, 2009 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta ako su male? Zasto se ti opterecujes oko toga? Ti si u pubertetu i rastes i razvijas se,tako da ne brini!! Ima vremena da ti grudi porastu!
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^ Tjelesne karakteristike:
- rast: 8 - 15 g.
- razvoj rodnice i maternice: 8 - 13 g.
- stidne dlake: 8 - 13 g.
- početak razvoja grudi: 9 - 16 g.
- prva mjesečnica: 11 - 16 g.
- akne (ne nužno): oko 14 - 15 g.
- oblikovanje intimnog područja: oko 13 g.

I dalje si u dobu gde uzrastas i razvijas se.
Citat:
Jedi ugljikohidrate, znači tijesto, manistre, kruv i slično..

^ Bas ovo.
Ako vec nemas apetita uzmi neke pilule za apetit, kad se ugojis verovatno ge ti se i grudi povecati Mr. Green
 
Uvek tu da pomognem :D
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 25 Jun 2012
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2012 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Estrogen je rešenje
Problem s tim hormonom je jednostavan a to je da tokom puberteta on obavlja ključnu funkciju u pretvaranju devojke u ženu, započinje menstrualni ciklus, zaobljuje liniju i povećava grudi. Njegova važnost je ogromna tokom tog perioda i upravo zato što neke žene ranije iziđu iz puberteta imaju manje grudi jer ne stignu da se razviju u potpunosti.
Od 12 do 16 godine žensko telo je prepuno estrogena, ali, po izlasku iz puberteta njegova količina opada zbog čega grudi ostaju velike (ili male) toliko koliko su velike do kraja života. Istina, situacija se nešto menja tokom trudnoće, ali to je druga priča.
Rešenje je jednostavno - trebate da na prirodan način unesete više estrogena u svoje telo, a srećom to je element koji može da se pronađe u raznim biljakama i travama.
Soja i tofu
Taj hormon prisutan je u bilju pod nazivom fitoestrogen (u doslovnom prevodu "biljni estrogen"). Sojini proizvodi i tofu (sojin sir) sadrže mnogo fitoestrogena i bogati su izoflavonoidima. Idealna dnevna količina ovih namirnica bi bila 100 do 200 mg na dan, što se nalazi u 350 g sojinog mleka ili 75 g sojinog sira. Ishrana zasnovana na soji koja sadrži fitoestrogene ujedno omogućava i lakše podnošenje menopauzalnih tegoba, i smanjuje navale vrućine. Ostale namirnice bogate fitoestrogenima su indijski oraščić, kikiriki, zobene pahuljice, kukuruz, pšenica, semenke lana, jabuke i bademi.Sad veće grudi više nisu fantazija. Navalite na ove namirnice (napominjemo: umjereno!) i uskoro ćete morati da kupite nešto veći grudnjak. Uživaj dok se muškarci okreću za tobom! Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> kako povecati grudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon