www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bez gacica
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 4:59 pm    Naslov poruke: Bez gacica Na vrh strane Na dno strane

Ovo je pitanje i za devojke i za mladice. Za svakog po dva pitanja

DEVOJKE:
1. da li ste nekada izasle bez doticnog dela garderobe?
2. da li ste se nekada vratile kuci bez gacica iako ste krenule sa njima

MLADICI:

1. sta mislite :Pozvali ste na sastanak devojku koja vam se jako dopada.Dosla je u suknjici. U kaficu dok pijete pice, vasa buduca draga prekrsta noge i :shocked!: snimate da ona nema gacice. Sta ce te pomisliti o njoj?

2. da li ste ikada zatrazili od svoje devojke da vam ostavi komad svoje dragocene garderobe, kako bi ga stavili u vasu kolekciju (naravno za koju znate samo vi i "par" vasih dobrih drugova Very Happy )
:445:


 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked
ne
kratko i jasno niti sam izlazila bez niti sam ih kome poklanjala,to mi je tako bezveze

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni jedno ni drugo.... Confused

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi sad! Wink
1. Pa fora je da sumnjam da bi devojka kombinovala na taj nacin garderobu. No dobro, ako joj je tako prijatnije, meni je ok. A ako stvari pocnu da idu tamo gde si navela da idu, manje truda oko skidanja za mene. Twisted Evil
2. Mislim da su takvi "suveniri" idiotluk prve kategorije ili sam ja malo omatorio. Confused

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam kolekciju donjeg vesa od devojaka sa kojima sam bio niti nameravam da je pravim. Kada bih vec bio na sastanku sa devojkom koja mi se jako svidja,gledao bih je u oci a ne medju noge. Za to postoji mesto i vreme pogotovo kada se krece iz pocetka.

Ako bi vec doslo do toga da zavrsimo u krevetu a skontam tada da nije nosila gace....mislim da bi me to uzbudilo cak. Ocekivao bih od te devojke potpunu otvorenost i opustenost u krevetu.
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

al ti je pitanje Very Happy ...oba puta ne.... Wink

_________________
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sam postavila ovaj post, odgovoricu i sama na njega. Nikada nisam niti isla, niti se vratila bez njih. Sad, nikad se ne zna sta cu o tome misliti sutra........... Very Happy

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao... mislim kakvo je ovo pitanje? nikad nisam izasla bez gacica.... zamisli kako bi to izgledalo?? ju... ja sama se vec ne bi mogla opustiti...
a da se vratim kuci bez njih? pa boze... nikad ne bi bila u takvom stanju da neznam gde sam ih ostavila... Very Happy
 
kave
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam trazio da mi ostavi
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehheh zanimljivo pitanje...nisam ni izasla i vratila se bez njih,mada znam osobe koje jesu i njihove momke koji prave kolekcije... Rolling Eyes

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Berlinac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jun 2004
Poruke: 2

PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta cu sa tudjim gacicama? neznam ni sa svojima gde cu Embarassed
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj...meni se desilo da sam u zurnom spremanju grad zaboravila obuci gacice...a jos sam u suknji bila....skontala tek kad sam poprilicno pripita otisla na wc..pa sam kontala da mi se od alkohola cini da ih ne mogu naci... al *ebi ga,ja ih zaboravila obuci!Embarassed

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Bez gacica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 1 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon