www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bez gacica
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
slavis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 22 Jan 2009
Poruke: 1

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 22, 2009 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da su to bas prave cure dok pijes pic mazis pice[I]


_________________
budi onakav kakav bih zelio da drugi budu prema tebi...
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro,znam nije higijenski ok.
Ne volite da izlazite bez gaćica.
A jel se kad vratite kući bez gaćica. Mr. Green

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Igorhandball13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2009
Poruke: 33
Mesto: Beograd - Pale

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu na sav pitanja odgovoriti Smile 10000000 puta sam nege isao bez gaca a i leti ih skoro nikada ne nosim jer je lagodnije i.t.d da sada ne pricam previse Very Happy !!!

Da i to mi se desavalo da odem sa gacam a da dodjem kuci bez njih ili naopacke obucenim Smile

Sta cu pomisliti o buducoj dragoj m ave naj, nja, sta fali opustena devojka ne mora da znaci da je kur.... !!!

Da ima bas finu kolekciju swatki stvari Smile ali ne volim da bas pokazujem drugovima mozda 1 ili dva druga sam pokazao !!!

sweetlady je napisao/la sledeće:
Nikada mi se nije desilo da izadjem bez njih Wink Desilo se da ih jednom prilikom skinem u diskoteci i sapnem decku na uvo Embarassed Mozete da zamislite u kom stanju je bio jos tih sat vremena koliko je izdrzao u diskoteci a da me ne ... na pisti za igranje Laughing Laughing Laughing


a ti si bas mescini opustena macka Smile sto je po meni sasvim normalno Smile

damapgny je napisao/la sledeće:
Volim da izadjem bez gacica na sebi kad obucem trenerku od pamuka, nema boljeg osjecaja hehe ok preterujem malo, naravno da ima boljeg osjecaja...a to dali sam se vratila kuci bez njih na sebi, da a to samo kad bi me tange zuljale pa bi ih morala skinuti hehe
Pametna i opustena devojka Smile

[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]


edit:
sweetlady je napisao/la sledeće:
Nikada mi se nije desilo da izadjem bez njih Wink Desilo se da ih jednom prilikom skinem u diskoteci i sapnem decku na uvo Embarassed Mozete da zamislite u kom stanju je bio jos tih sat vremena koliko je izdrzao u diskoteci a da me ne ... na pisti za igranje Laughing Laughing Laughing


a ti si bas mescini opustena macka Smile sto je po meni sasvim normalno Smile



damapgny je napisao/la sledeće:
Volim da izadjem bez gacica na sebi kad obucem trenerku od pamuka, nema boljeg osjecaja hehe ok preterujem malo, naravno da ima boljeg osjecaja...a to dali sam se vratila kuci bez njih na sebi, da a to samo kad bi me tange zuljale pa bi ih morala skinuti hehe
Pametna i opustena devojka Smile

_________________
DON KING OF RING
 
cica_sanelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Maj 2009
Poruke: 42
Mesto: u Njegovom srcu

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 02, 2009 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad niti izašla niti se vratila bez gaćica, glupo mi je nekome poklanjati gaćice da bi on pravio nekakve kolekcije..sto mi je takoder glupo

_________________
~Markova mala~
 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 14, 2009 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek su na meni, zive i zdrave...heheheh Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
DusicaNS021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 24 Mar 2009
Poruke: 20
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, izadjem bez njih cesto i to mi je takoooo dooobrooo..., a jos cesce se vracam bez njih Embarassed
Ma volim to New Evil

_________________
---
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada mi se to nije desilo a ne verujem ni da će.. Jednostavno je nehigijenski. Ako nekome smetaju gaćice nek uzme tange..
 
SLaTKa MaLa =*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Apr 2009
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 17, 2009 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hej, bre, pa to je nesto sasvim normalno.. Hiljadu puta sam do sad izasla bez gacica.. I to je tako suuuper osecaj.. Nekako, tek se tada osecam totalno sexy.. Twisted Evil

A, i da, vracala sam se bez njih.. Cesto me momci pitaju da im ostavim svoje tangice.. Zasto da ne.?? Ako neko to zeli, naravno da ce to i dobiti..
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izashla bez gacica ne, a vratila se bez njih....hmmmm par puta Smile))
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 11, 2009 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sweetlady je napisao/la sledeće:
Nikada mi se nije desilo da izadjem bez njih Wink Desilo se da ih jednom prilikom skinem u diskoteci i sapnem decku na uvo Embarassed Mozete da zamislite u kom stanju je bio jos tih sat vremena koliko je izdrzao u diskoteci a da me ne ... na pisti za igranje Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Daj 5 sestro Laughing Laughing Laughing

Prošlo ljeto dok smo bili u diskoteci, pala mi na um ova ideja, a ja ko ja, šta naumim to i ostvarim Laughing Laughing ... i stvarno šta kaže Sweet, jedva je izdrža, ima onaj luđački pogled u očima Mr. Green i nije ni uru izdrža Laughing Laughing
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahah

ne i ne
 
srbin95
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 06 Feb 2009
Poruke: 20
Mesto: Somewhere in world

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 19, 2009 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra...Pipkanje... Wink Very Happy

_________________
Od prvog casa zivota svog,
Od trena kada sam ugled'o dan
U glavi se mojoj misao javlja,
Da zivim za Partizan...

Na kraju sveta da igra Partizan,
On nece nikada ostati sam,
I svako ce od nas ponosno reci,
Za njega zivot cu da dam:

'Racunajte na nas!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Bez gacica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 17 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon