www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Counter Strike 1.5 / 1.6
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 2:20 am    Naslov poruke: Counter Strike 1.5 / 1.6 Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me,da li neko na ovom portalu igra kad cs..koliko dugo,koji su vam nikovi,na kojim serverima? itd..


_________________

--_make love not war_--
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrao sam pre...do pre 4 godine bash aktivnije...prestao sam da igram kada mi je jedan jako dobar drug umro... I sada sam opet instalirao pre jedno mesec dana poshto nishta drugo ne mogu da pokrenem... Very Happy zapravo i cs 1.6 mi secka Laughing

Igram na KBG-u i cSports...mada vishe preferiram deathmatch, nema toliko napaljenih osnovaca koji se deru u mic i medjusobno pljuju... Very Happy

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
devla94
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 13 Feb 2008
Poruke: 21
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 16, 2009 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CS se igra aktivno hq-zone i KGB ftw Smile
 
tangens
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jan 2009
Poruke: 84
Mesto: MESTO

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 20, 2009 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igram cs 3 godine sa povremenim prekidima . Inace KillNet rulZ
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni kad je dosadno startujem ga i pocnem da cepam..ali onda nikako da stanem.. Rolling Eyes Laughing Pa KGB je dobar samo mi se ne svidjaju one njihove 'home made' mape koje se cesce igraju..ali playeri su bas vrh.. cesto igram na Koliba serveru,Balkan... Nekad sam igrao i na G-serveru ali sad je van funkcije.. inace moji nikovi su : [VJU]stavim_glavu;[VJU]ACiD,[VJU]destroyer .
Mozda se nekad sretnemo preko nisana.. pozz Very Happy

_________________

--_make love not war_--
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

home made? Confused

btw ja poslednjih par dana ne mogu da nadjem KBG ni vecinu domacih servera...samo meni ili...?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 05, 2009 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma imaju neke KGB mape..ne znam u cemu je rijec,sigurno zbog klanskih igara..
igra se KGB.. samo im ip nije nesto statican Rolling Eyes nemam pojma o cemu se radi.. a sto se tice ostalih meni rade savrseno..btw iz Crne Gore sam Mr. Green

_________________

--_make love not war_--
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 05, 2009 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako mislish na clan1_mill to je "standardna" tabla, napravljena za CPL ako se dobro secam Very Happy Sve ostalo je bash popularno...zapravo i ova je tabla "standard" na dosta servera Wink

ne'am pojma, ja ne mogu Confused Nalazim samo ove koji su na Beotel-ovim serverima i EuNet-ovim, ove sto su na Telekomu ne mogu Crying or Very sad

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 05, 2009 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a možda će mi kažete za CSS Question Laughing

_________________

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 05, 2009 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji sajt na kom mozesh naci podatke o serverima za multiplayer fps je GameTracker.
pogledaj Ovde, namesti zeljenu drzavu, vrstu igre i samo klikni search Very Happy Cak ne morash ni drzavu, izbacice ti onda samo servere worldwide po ranku Very Happy

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 05, 2009 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tank ju Laughing Laughing Laughing
ima i ovaj Arrow aha

_________________

 
tangens
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jan 2009
Poruke: 84
Mesto: MESTO

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2009 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igram ja Cs 1.6 Very Happy igram vec 4 godine Cool posjedujem steam i volim da igram cw - ove Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Counter Strike 1.5 / 1.6 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon