www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li biste mogli biti sa siromasnim deckom/curom?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam zivi primer toga,u mojoj familiji je tako .Ona se udala za vrlo siromasnog momka,imaju predivnog sincica i zadovoljni su onime sto imaju a to je ljubav

 
OpiCeNa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 108
Mesto: Stuttgart/Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Bogu je to vreme proslo, gde se gledalo na takve stvari. Ja bih mogla biti sa siromasiem momkom, jer kad se dvoje vole nisu bitne pare, nego je bitno sta decko ima u srcu kakav mu je karakter...jer sta mi vrede pare ako se ja ne slazem snijm???A pare uvek na neki nacin u zivotu moze da se steknu. znam za jedan primer, zena bila sirotinja, a covek bogat. Smrtno su se voleli, al su njegovi bili protiv te veze ... Ona se udala , on se ozenio, al oboje nisu nasli srecu...Jer jedan drugog nikad nije preboleo...Zato sta su vec pare??? NISTA!!!!!!!!!!!

_________________
~ Ljubav je samo iluzija... ~
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novac je samo prolazan,prljav,i "ne stvaran"....ma koliko ga mi voleli.
Coveka treba ceniti po karakteru,njegovim stvarnim osobinama,ne po novcu....

Ali nazalost postoji mnogo ljudi kojima je novac bitniji od svega,NOVAC im je SVE,zivot sreca...a kao sto sam rekao novac je prolazan ,prljav....tako da...to je to

Wink
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogla bih.......novac jeste vazan,ali ne presudan!!!!!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
majstor_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 1422
Mesto: Titel-Zemun

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno !!!!! Ako je sve u parama , sta ce onda ljubav ?

_________________
Da ste mi svi zivi i zdravi a posle sta bude Wink
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

robi sreco uze mi reci iz usta!!! Very Happy

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
sKater
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 45
Mesto: nbG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidi, neporechivo je da je mnogo bolje kada devojka ( ili ti ) imate para jel to reshava mnoge probleme..
ali ajde da ne budem ono klasichan..
ako se stvarno nadjete ne trebaju vama nikakve pare...
razmisi...

_________________
sKa.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da bi mogla... novac ne igra nikakvu ulogu... sve dok se vas dvoje volite imate najvece bogatstvo na svetu...
 
LaFrantz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 01 Dec 2004
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Materijalna situacija mi upopste nije vazna Rolling Eyes ako volim- volim. Very Happy
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas...
nismo u serijama pa da gledamo da budemo sa nekim ko je pun kesa...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
imam_ficu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pare teoretski nisu vazne, ali praksa? uvek se gleda svesno ili nesvesno da ta osoba bude kao mi ili bogatija, a bogatiji gleda opet svoje ili...i tako u krug...po meni to ima veze sa onim ko ima vise para taj je sposobniji a ko je sposobniji taj moze da obezbedi sve sto treba potomstvu, znaci sve u svemu neki zivotinjski instinkt...bzvz
 
kreso24
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 12:12 pm    Naslov poruke: hej Na vrh strane Na dno strane

zakaj ne, novac samo kvari ljude! siromašni imaju više vrijednosti od bogatih, barem znaju cijeniti ljude!!!!!!!!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li biste mogli biti sa siromasnim deckom/curom? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  sledeća
Strana 2 od 34

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon