www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li biste mogli biti sa siromasnim deckom/curom?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemogu da odolim da ovo ne prokomentarišem mislim na samu temu.
sad ako se krećeš u društvu ,tj ako imaš lovu izlaziš na takva mjesta gdje
teško možeš upoznati siromašnu djevojku,ali zato možeš da upoznaš gomilu lešinarki.
što je mnogo gore i opasnije nego neka fina skromna djevojka.
nikada nisam bio nešto bogat niti sam bio kokuz totalni.
pa mi tako nikada nije padalo napamet dali djevojka ima novaca ,tj dali je iz
bogate porodice.nego ako mi se sviđa to je to nema šta ,mislim naravno ako se i ja njoj svidim.nemogu da svatim da nekome može da igra ulogu dali je na djevojci markirana odjeća ili nije.ili da neko ima dilemu da mu se sviđa djevojka a da neće da bude sa
njom iz gore navedenog razloga.mada nemogu da kažem da se nisam sretao sa takvim slučajevima.iz tih slučajeva su se izrodile velike ljubavi i mnogi brakovi.
sve u svemu,što bi kod nas rekli niđe veze sa vezom.



_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu budes s devojkom a ne sa necim materijalnim sto ona ima.... i u principu sve zavisi kakva je u glavi i u dusi.... ako je razumna, dobro rasudjuje, neiskvarena i ciste duse - ona nikako ne moze biti siromasna.... i to je super...

Samo... ima tu jedna stvar... ja na to ne gledam, ali sta ako neko drugi gleda, m? Recimo meni je stvarno to nebitno... a sta ako je ona sa mnom zato sto imam toliko vise od nje? M? Tu treba da se napravi dobar balans i vidi se sta je sta.... mada... koliko ja znam, te devojke su i bolje i pozrtvovanije od ovih drugih... silnih i umisljenih... sto znaci da bi sutradan trebale biti i bolje zene i bolje majke.... moje vidjenje.... eto....
 
Maya_Lo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Feb 2008
Poruke: 77
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 16, 2009 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema to nikakve veze da li je on bogat ili siromasan,vazno je da se volimo a ostalo ce sve doci na svoje mesto.....
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 01, 2010 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neko vec rece, siromasan covek je samo onaj koji ne zna da voli Sad

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 24, 2010 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

je*es pare ako nemas ljubav



[Edit by *Mayche*: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Ja sam tamo gde si ti kad kazem ja mislim mi, neka znaju svi ono stomi treba to si ti...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li biste mogli biti sa siromasnim deckom/curom? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Strana 34 od 34

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon