www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zna li vas partner da chat-ujete?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Zna li vas partner da chat-ujete? Na vrh strane Na dno strane

Koliko vas partner zna sta vi ovde sve pisete, ko vam salje PP, kome vi saljete PP, ko vam pregeda profil, kome vi pregledate profil... Da li je ljubomoran/na, da li mu smeta, prebacuje li vam...?

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako da krijem ne krijem,moja ljubav zna ko mi je sve na msn-u, zna i ia primam PP-ove doduse ne zna stta pise i ne kazem joj uvek vec samo ako pita ili ako dobijem neki bas otkaceni PP pa joj onda kazem za isti,...
Sto se tice profila negledam tudje profile,desi mi se da kad ocu da posaljem PP da slucajno otvorim profil,...Sto se tice gledanja mog profila pa ne znam ono kao zna i ne zna,nemam pojmam nikad me ne pita a i ja joj nikad ne govorim,jedino ako je kod mene kad sam na domacem pa onda vidi,....
Sto se tice pisanja ovde i ona je clan domaceg tako da uvek i u svakom trenu moze da vidi sta pissem a posto ja nemam tajni prema njoj i iskren sam u potpunosti onda nemam sta ni da krijem....

Sto se tice dal je ljubomorna,da li joj smeta i dal mi prebacuje ,...pa ne nikad do sada mi nista nije rekla,zna samo da me zeki ali ne i da mi prebacuje ljubomorise i slicno,jer zna da je samnom nacisto i da moze da mi veruje jer jednostavvno takav sam lik da nista ne krijem niotkoga a kamoli od nje,jer po meni cim bi nesto krio to ne bi valjalo i to vise nije veza vec laz prevara i zavlacenje...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zna da najvise volim da posjecujem domaci.de.nije ljubomoran,a takodje zna i sa kim se dopisujem.i on meni prica sa kim chatuje. Smile

_________________
can't stop my spinning head
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sad.... moja bitanga je malo ljubomorna, tako da mu ne pričam o tome - a iskreno nema ni šta da se kaže Very Happy

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zna zna cak mi i cita poruke jel mi znade ime ali dobro ne smeta mi nista ne lazem.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 8:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znala je biti strašno ljubomorna, morao sam dosta da pazim, nedaj bože da su to bili pp-ovi sa nekima djevojkama, to je bio haos. hebote, na kraju krajeva, zbog ljubomore, nevjere i laži smo prekinuli.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto manje zna,to je bolje.zna da chatujem,da pisem postove ali za PM i za preglede profila ne
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da zna za Domaći.de, šta mi znači ovo mesto i ljudi na njemu Wink

Šta ovde pišem može i sam da vidi Very Happy

PP je skraćeno od 'privatna poruka' Mr. Green

Pregledanje profila neću ni da komentarišem Rolling Eyes Pa, ne znam ni ja ko mi je sve profil pregledao Razz

Prebacuje mi za moje dobro zašto 'visim' do sitnih sati, inače sve ovo ne poima kao ja, nije mu jednako zanimljivo Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar moraju baš sve da znaju??
nešto trebaš da sačuvaš samo za sebe....

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna 8)

_________________


Poslednja prepravka: ~Tanja~ datum Ned Maj 20, 2007 12:23 am; ukupno izmenjena 1 put
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zna da tipkam postove, al zna i da mi je to razonoda, pogotovo na određenim vježbama na faksu i da baš ne pišem pp-ove i baš ne gledam profile, jer me ni ne zanimaju
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zna,cak me ni ne pita sta radim jer zna da sam ovde na domacem
nije ljubomoran ni malo jer nema razloga

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zna li vas partner da chat-ujete? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon