www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sekte...velika opasnost danasnjice
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 6:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
To nije verska sekta, to je satanisticka sekta



mrzim i vereske i satanisticke sekte...



_________________

~ Banetova Žena ~
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Re: Bu Na vrh strane Na dno strane

cezar je napisao/la sledeće:
Sekte su veliko zlo danasnjice. Poseduju metode kojim kontrilisu ljudski um. Jedini spas je zaobici ih u startu.


slazem se...

ali nisu jedini...politika i svaka religija naprimer su isto veliki zlo po svetu.sbog njih se od uvek ratovalo i sbog njih i bice uvek rat...cak i oni su pokusali od uvek da kontrolisu ljudski um samo mozda na drugi neki nacin...

nije da ne verujem u boga...ja verujem , ali za tu veru mi nisu potrebne nit sekte , niti bilo sta drugo..
ja mislim da akoli covjek veruje sto vise u boga i samog u sebe ,i akoli ima jak razum nemoze da se nalazi po necijim uticajem...
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ O boze, neverujem sta citam

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 16, 2007 7:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ali za tu veru mi nisu potrebne nit sekte , niti bilo sta drugo..
ja mislim da akoli covjek veruje sto vise u boga i samog u sebe ,i akoli ima jak razum nemoze da se nalazi po necijim uticajem...



kao da sam ja rekla... slazem se u potpunosti. Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas me zanima kako bi svet izgledao kada bi svakom pojedinci bilo dozvoljeno da sam gradi svoju veru... da slobodno nailazi na istomisljenike i da slobodno diskutuje o svojoj veri... da nikada ne bude kritikovan od pojedinaca i od drustva... da jednostavno svako veruje u sta god hoce...
naravno... ako necija religija ugrozava druge... zakon ce to da regulise.

nista lose ne vidim u tome da se vera preispituje, nadogradjuje, jaca... ali samo ona koja nikoga ne ugrozava. Verom ne sme da se manipulise!
Oni koji su slabi u svojoj veri i koji je nemaju... ce sigurno preuzeti tudju...

Treba pazljivo birati licno ubedjenje.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
me_from_the_block
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 10

mali.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzas uzas.. stvarno ne bih znao reci. Trebalo bi ih spaliti.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 7:39 pm    Naslov poruke: Kult sudnjeg dana prijeti masovnim samoubojstvom Na vrh strane Na dno strane

Ruska Sekta "Kult sudnjeg dana" prijeti masovnim samoubojstvom


Članovi su prijetili da će upotrijebiti spremnik pun plina, kako bi se raznijeli ako policija upotrijebi silu.
Kult, koji ima 29 odraslih članova i četvero djece, vjeruje da će iduće godine u svibnju doći kraj svijeta.
U špilji imaju hranu i zalihe goriva. Ruska televizija pokazala je dim ili paru koja izlazi iz rupe u snijegom pokrivenom brežuljku.
Članovi kulta su sljedbenici 43-godišnjeg Pyotra Kuznetsova koji, inače, spava u lijesu. Policija ga je dovela do špilje, no skupina je odbila njegove molbe za izlaskom.
Nakon desetljeća ateizma, koji je nametnula država, vladavine komunizma, mnogi Rusi i drugi bivši Sovjeti sve više potpadaju pod izražen utjecaj domaćih i stranih sekti.
Neki Rusi odbili su nove putovnice i jedinstvene matične brojeve, tvrdeći da sadrže 'sotonsku kombinaciju brojeva'.

dnevnik.hr
16.11.2007

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prete masovnim samoubistvom? Pa nek se ubiju, ko ih j*b* kad sami ne misle na sebe Rolling Eyes

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
..:: KaYa ::..
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2007
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim sekte i sektase Rolling Eyes

_________________
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i bre, mene neko vreme smarala neka zena iz jehovih svedoka ili sta god vec, strasno, dosadjivala, dodje nedeljom popodne pa legne na zvono, jednom sam izasla i svasta joj rekla, nije se vise pojavila........ Laughing Jos mi najzalije neke devojcice sto je bila sa njom, mozda ima oko 10 godina, pa izgleda i nju vucara sa sobom... Sad Rolling Eyes Neutral

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 14, 2008 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...pa tako kad su dosli kod mene na sprat zvone kod mog prijatelja i on otvara i mrtav ladan kaze ja sam komunista i zalupi im vrata ispred nosa...a drugi ih je jurio sa palicom po ulazu...a ja sam samo otvorio vrata i rekao ne hvala dovidjenja i zatvorio vrata.... Mr. Green inace sve to treba....... New Evil
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 6:22 pm    Naslov poruke: Opus Dei; Zbog nevinosti oko noge veže bodljikavu žicu Na vrh strane Na dno strane

(Opus Dei) - Zbog nevinosti oko noge veže bodljikavu žicu

Sarah Cassidy ima 43 godine, nema djece, nema muža i još uvijek je nevina. Svake večeri oko noge veže bodljikavu žicu, i tako ostaje dva sata, kako bi sama sebe podsjetila da čuva nevinost.

43-godišnja djevica, inače psihologinja sa sveučilišta u Manchesteru, jedna je od vodećih žena unutar organizacije Opus Dei, kontroverzne rimokatoličke sekte koju je ''proslavio'' pisac Dan Brown u romanu "Da Vincijev kod".

Cassidy živi po njihovim načelima, pa tako svaku večer prije spavanja dva sata nosi bodljikavu žicu koja joj se zabada u kožu i mišiće noge. Na taj način svoje misli usmjerene na tjelesnu žudnju skreće na Boga.

Njena kolegica, također članica Opus Deia, Eileen Cole, rekla je da je nošenje ove sprave za mučenje manje bolno nego brazilska depilacija, prenosi Daily Mail.

Sarah ne čudi njen ''drugačiji'' način života, i on joj je postao posve normalan.

''Kao mala, sanjala sam o tome kako ću se udati i imati djecu, ali ovo je poziv koji mi je odredio Bog'', objasnila je svoje razloge.



I.La.
03.09.2010.

Net.hr

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sekte...velika opasnost danasnjice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Strana 23 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon