www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SUPARNICE :) ili :( ?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 22, 2009 11:50 pm    Naslov poruke: SUPARNICE :) ili :( ? Na vrh strane Na dno strane

Kakve su bile vaše suparnice?
Da li se nekad desilo da ih imate više oko jednog momka?
U kakvim ste odnosima bile sa njima?
Koje su to najgore a koje najbolje suparnice koje ste imale?
Kako ste postupale prema njima?
Ispričajte nam sve čega se setite u vezi ove teme Smile



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 23, 2009 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nikada nisam imala suparnice, ali smatram da ako me muž voli, potencijalne suparnice nemaju mesta u našim životima.
 
° Idealna °
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2009
Poruke: 40

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 27, 2009 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filićka, dušo oli ti imaš koju suparnicu? Razz


Šta se tiče "suparnica"... rješava se to sve velikim i brzim udarcem.
Ne trpim vidit kokoši oko svog muškarca. Ok prijateljice, al da vidim da neka namjerno plazi ma biži ća..
Kako se ponašan? Pa lipo dođen, poljubin momka onako strastveno isprid nje, ova padne u komu i gotova priča Mr. Green
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm......Uvek mi je bio "izazov" da budem sa deckom oko kog se vrti puno cura Embarassed Ne mogu ih nazvati suparnicama, niti reci kakve su bile dobre ili lose niti pricati o tome kako sam postupala prema njima jednostavno bile su tu zbog tipa kome sam ja bila centar sveta (samo su "hranile" i uzdizale moj ego Mr. Green Laughing Laughing Laughing )

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 30, 2009 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

° Idealna ° je napisao/la sledeće:
Filićka, dušo oli ti imaš koju suparnicu? Razz


Šta se tiče "suparnica"... rješava se to sve velikim i brzim udarcem.
Ne trpim vidit kokoši oko svog muškarca. Ok prijateljice, al da vidim da neka namjerno plazi ma biži ća..
Kako se ponašan? Pa lipo dođen, poljubin momka onako strastveno isprid nje, ova padne u komu i gotova priča Mr. Green



Imam ih, a malopre sam brojala, 8.
A možda i više.
Pošto se moj čitav život vrti oko moje prve ljubavi, druge suparnice ne računam.

Sve do jedne su bile užasno ljubomorne i pokvarene.
Neke su me napadale a neke nisu.
Prva ih nikad nisam dirala niti sam obraćala pažnju na to jer sam znala da njega više nikad neću imati pa sam im uvek želela sreću ali one to nikada nisu shvatale.
Jedna me je jednom izazivala nešto bezveze, dobacivala neke gluposti ali na to naravno nisam nikako odreagovala.
Najgora suparnica koju sam imala bila je poslednja njegova devojka, koja me je uvek gledala kao da se sprema da me ubije, užasno mi je bilo smešno to što mi nikad ništa nije smela.
Najbolja suparnica i dalje ostaje jedno malo stvorenje koje me je pre par dana na sred školskog hodnika kidnapovalo i odvelo na kafu.
Iako joj ništa ne verujem, lepo s njene strane što bar pokušava da me zavara da izmedju nas ne postoji nikakva prepreka.
Naravno da ne mrzim svoje suparnice, one su te koje će pružiti sreću onome od koga moja sreća zavisi.

Jednom mi se desilo da se moja suparnica rasekla pa sam joj pritekla u pomoć, što naravno nije znala da ceni.
Desilo se i da mi je dobra drugarica postala suparnica Confused ali preživela sam Mr. Green
Takodje sam bila i u situaciji kada sam morala da sedim metar od suparnice i tog mog nesudjenog dragog te me je ona non stop ljubeci ga u vrat gledala.
Straaaaašno Exclamation

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najgora je bila jedna guska koja je pokusala da me isprovocira prozivajuci moju sestru jer je znala da sam tu slaba ali nisam dozvolila da me to iznervira jer znam koji joj je koeficijent inteligencije a ja da se spustam na taj nivo ne pada mi na pamet..
Najbolja je bila jedna za koju sam ja mislila da je bivsa a uopste to nije bila, taj decko je bio u vezi i sa mnom i sa njom u isto vreme a nijedna nije znala. Kad smo saznale, cule smo se, ispricale jedna drugoj sta se desavalo, njega sutnule i ostale u super odnosima..

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon skorašnjih iskustava, termin Suparnica sve više izjednačavam sa Kokoška. Toliko nisko umeju da padnu da me ponekad sramota što sam žensko. Stvarno moraš biti jako plitka da bi fizički nasrnula na devojku koja je sa momkom koji ti je bivši ili koga želiš.

Citat:
Kako ste postupale prema njima?


Ignore. Može samo da nas gleda, a i to joj je mnogo Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
vesnaana
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Okt 2007
Poruke: 1132
Mesto: negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice suparnica nisam ih mnogo imala...ali najjaca mi je bila bivsa devojka mog dobrog druga koja nije mogla da podnese mene kraj njega , ni u kom smislu, pa je i fizicki nasrnula na mena... Shocked ... naravno iskulirala sam je, Laughing , ne pada mi napamet da se spustam na nivo neke iskompleksirane glupacice! Cool

_________________
Life is a moment in space
When the dream is gone
Its a lonelier place
I kiss the morning goodbye
But down inside you know
We never know why....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> SUPARNICE :) ili :( ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon