www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kupaci kostim
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Rebel89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: Newark

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednodelni su takodje lepi, ali ne pocrnis puno kad ih nosis. To im je losa strana


_________________
Voli, jer samo hrabri vole, a kukavice cekaju da budu voljene
 
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pocrnis dovoljno, a i teze se susi i sve vreme ti je mokar stomak. Nije bas zdravo...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam sve dvodelne kupace kostime...
trenutno imam roze na vezanje sa strane... dosta isecen... trouglasti...
i crveni obicni sa korpom...
a planiram da uzmem neki teget plavi koji je dosta otvoren u gornjem delu.. Smile
 
somborka81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uvek koristim dvodelni, uvek istaknu figuru..... Smile Najvise volim morske, sa dezenima mora... Very Happy
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Zilika , kako te sluzi beli kupaci?! Jaa bih bas volela jedan, ali ga do sad nisam kupovala jer sam se plasila da se providi

kad sam ga kupila imao je postavu,al je opet bio providan kad se smoci, pa sam mu ja sama prisila jos jednu postavu bijelu i tako da vise uopce nije proziran, to sam uradila i svjetlo-rozom Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam plavi i zuti bikini i jedan beli iz jednog dela al ne bukvalno samo se na sredini spaja kao neka kopca sa cirkonima taj inace nije za kupanje samo za poziranje. Ovo leto jos cu da razmislim ko zna kakav ce mi biti in

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
sarajka30
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam dvodjelni tamno plavi,a ovog ljeta bi htjela neku malo svjetliju i izazovniju boju i dekoraciju
 
Ira666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve kupace koje imam su bikini, ali stvarno jako, jako zelim onaj jednodjelni crni ili bijeli kupaci koji je otvoren na bokovima. Izgleda pravo cool.
 
zecica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2004
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam dva bikinija,crni i bijeli i jos jedan dvodijelni crveni.Naravno svi su minijaturni! Za ovo ljeto planiram da uzmem jos jedan minijaturni bikini,samo jos ne znam kakav,vidjecu kada stignu! Apsolutno sam protiv jednodijelnih!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam beli i narandzasti ,ali kao i svakog leta ,tako i ovog uzecu opet neki novi Smile

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
skika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 40

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2005 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nosim jedino dvodelne kupace kostime zbog boljeg izgleda a i sunce da me lepse opece 8) Inace, imam pink kupaci, svetlo i tamno plavi, neki sa cvetovima neznih boja i jedan na linije(zute,pink,zelene,narandzaste,roze,plave), ugavnom takvi da prelepo idu uz pocrneli ten 8)

_________________
Zasto sve sto je lepo ima kraj, Zasto je samo sunca vecan sjaj...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja nosim dvodelni.trenutno mi je neki sareni...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Kupaci kostim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 2 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon