www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kupaci kostim
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
LepaShojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2008
Poruke: 33

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaooj, kako sam kupila prelepi dvodelni burberry kupaci, iz najnovije kolekcije i odusevljena sam.cak bih ga i u grad nosila ...platila sam ga , pa skoro ko jedno letovanje ( ha ha) ali ne zalim, fantastican je...

inace, uvek sam za dvodelni, da bi i stomak lepo pocrneo, mada obicno posetim solarijum par puta kao pripremu za leto Wink



_________________
La pasión es ésa fuerza inmensa
Que mueve toda la creación
Es saber que alguien te está esperando
Más allá donde se oculta el sol
Es borrar por siempre de ti la palabra soledad
De tus labios escuchar el verbo amar…
 
MilenaJAJA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Mar 2008
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 3:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima palmers kupace kostime? Kako su vam se pokazali?
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muž mi je nedavno kupio Princess Tam Tam kupaći kostim i stvarno su dobri. Wink
 
Anetty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2007
Poruke: 41
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prosle godine sam nosila jednodelan,ali nije bio ono klasicno jednodelan,tj. mng manje je pokrivao od klasnicnog..
sada sam kupila u Women Secret-u,dvodelan..i bas je lepp!
zadovoljnaa! Very Happy

_________________
I`am what I`am,and that something you can never BEE!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam da kupujem kupaće kostime New Spiral

najviše volim crne sa kaišićem Uffff Mr. Green tad poludim.a i kupila sam takav pre neki dan pa sam sada vrlo uzbuđena Laughing
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 4:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam dva:jedan je crno-beli,sare,a drugi Robertin,nesto u stilu Jamaice.
Volim dvodelne sa trouglicima.
Jednodelni su mi nekako za pozeraj! Confused

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 08, 2008 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam dva omiljena,jedan mi je original Gucci bikini,a drugi je H&M bjeli sa nekakvim cvjetovima i cirkonima isto bikini...Posto je gucciev koshtao kao deset ovih bjelih,dosta je meni kupacih za ovo ljeto Rolling Eyes

_________________
 
sanja*****
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 23 Jul 2008
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam vise njih,svi su dvodijelni i fini

_________________
Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.
Ja nisam luzer, ja imam nas, a za svet - ko te pita?
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Kinci su zakon! Laughing Nema šanse da bacam pare za kupaći, koji je i više nego potrošna roba...jedna sezona i gotovo, a ako preživi sunce, pesak i slanu vodu, ok, biće i za narednu sezonu, a ako ne, samo smo se šalili. Mr. Green
Uvek nosim dvodelne, ali nažalost nikako ne mogu naći one s klasičnim gornjim delom, tako da su za sada u opticaju oni s trouglićima. Ovog leta nosila sam crveni sa vrlo jednostavnom aplikacijom, čisto da razbije monotoniju crvenila. Inače, dok sam ovog leta tragala za kupaćim, naletim na jedan sa macama (ono rundavo kao na kapuljačama Laughing ) i samo sam pomislila na šta to liči kada se izađe iz vode...ma strašno. I da dodam još nešto, molim bez pločica, alkica, šljokica, štrasa i ostalih grandovskih detalja. Mr. Green

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shiseido je napisao/la sledeće:
Ma Kinci su zakon! Laughing Nema šanse da bacam pare za kupaći, koji je i više nego potrošna roba...jedna sezona i gotovo, a ako preživi sunce, pesak i slanu vodu, ok, biće i za narednu sezonu, a ako ne, samo smo se šalili. Mr. Green
Uvek nosim dvodelne, ali nažalost nikako ne mogu naći one s klasičnim gornjim delom, tako da su za sada u opticaju oni s trouglićima. Ovog leta nosila sam crveni sa vrlo jednostavnom aplikacijom, čisto da razbije monotoniju crvenila. Inače, dok sam ovog leta tragala za kupaćim, naletim na jedan sa macama (ono rundavo kao na kapuljačama Laughing ) i samo sam pomislila na šta to liči kada se izađe iz vode...ma strašno. I da dodam još nešto, molim bez pločica, alkica, šljokica, štrasa i ostalih grandovskih detalja. Mr. Green



apsolutno se slazem sa tobom

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
gasperca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 10
Mesto: U njegovom narucju...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 04, 2009 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam roze jedan, ne znam koja je marka, tp uglavnom ni ne gledam kad kupujem, gore ide oko vrata, dvodelni je, a dole se vezuje na kukovima... I imam crno-roze, u stvari crn sa roze trakama, gore ima kao sundjere, a dole boxerice.... To mi je dosta Mr. Green

_________________
Kad pijem kazu - alkoholicarka. Kad pusim kazu - narkomanka. Kad ljubim kazu - k***a. A kad umrem kazace - znala je da zivi!!!
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 06, 2009 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam 2 omiljena... Jedan crni, obican ali opet jako lijep Very Happy
i drugi mi je saren, plav i crven.. Nisu izrazite boje, nego onako bas lijepo..!
Neznam dali cu sebi jos kupovati za ovu godinu,, ali vidjet cu Smile

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Kupaci kostim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  sledeća
Strana 16 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon