www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kupaci kostim
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Nela03
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2005 4:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imama jedan bikini iz dva dela... onako zuto i zelene boje bas mi se svidja... Smile

 
ShTipaWica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 8
Mesto: Tamo...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam dvodijelni bikini,jednodijelne ne volim da nosim.Sigurno cu kupiti josh jedan dvodijelni za ovo ljeto.

_________________
...
 
malenac013
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 10

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 5:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja samo dvodelni nosim, najvise zato sto dobro pocrnim
 
coka657
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 114
Mesto: Geteborg

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo dvodelni nosim........svetle boje....


http://wickedweasel.com/eur/bikinis/
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KAKVI CE SE KUPACI KOSTIMI
NOSITI OVOG LJETA?

to manji, tanji i sareniji, glavno je pravilo kojeg se valja drzati prilikom odabira kupaceg kostima za nadolazece ljetne uzivancije.

Kupaci kostimi ce sljedece ljeto biti sve samo ne sportski i funkcionalni, a to znaci da se vecina dizajnera inspirirala slikom sirena, koju osim dobrog tijela krasi i mnostvo prateceg zveckavog accesoira, od niske ogrlica na grudima, narukvica od skoljki po rukama, resicama na gacama, isprepletenih trakica, perlica na naramenicama grudnjaka do pravih ribljih ljuski, tj. nasivenih sljokica koje ce vas na plazi za tili cas pretvoriti u disko zvijezdu.

Za one malo manje sigurnije sirene, dizajneri predlazu seksi pareo, visoko podignuti konjski rep koji izduzuje figuru, uspravno drzanje te natikace s obvezatnom potpeticom.

Dok za one najhrabrije, koje zbilja zele sliciti sirenama, kreatori predlazu krajnju stednju, sto znaci da se uz mini gacice, na grudima nosi samo vlastita kosa.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A evo i nekoliko prakticnih saveta za ovo leto: Wink

Kupaći kostimi... 22. 06. 2004.


Čim stigne leto, hteli mi to ili ne, izlozi su prepuni kupaćih kostima koji nam privlače pažnju, i bez obzira da li ćemo ići na more ili ne, želja nam je da kupimo bar jedan. No, izbor kupaćeg kostima nije ni malo jednostavan kao sto se na prvi pogled moze učiniti, jer treba da zadovolji mnogo više uslova nego drugi odevni predmeti. Bez obzira da li je jednodelni ili dvodelni, otvoreniji ili zatvoreniji, on treba da bude izazovan, upadljiv, atraktivan, praktičan, zavodljiv, drzak, da savršeno pristaje uz telo, i da pre svega bude u skladu sa (ne)savršenostima prirode. Što znači, kada se odlučite na kupovinu, ne dozvolite da vas zaseni omiljena boja, atraktivan desen ili kroj, budite samokritični, realno posmatrajući svoju figuru, jedino ćete tako napraviti pravi izbor. Za svaki slucaj, evo malog podsetnika koji će vam sve to olakšati, ali znajte da je ogledalo jedini pravi kritičar.

Ako ste niži rastom a krupni - najbolje vam pristaje kostim iz jednog dela, jednobojan ili tamne boje sa užim vertikalnim ili dijagonalnim prugama, bez nabora ili karnera.
Ako ste viši rastom a krupni - takodje vam najbolje pristaje jednodelni kupaći kostim, jednobojan ili tamne boje sa vertikalnim ili dijagonalnim prugama, u kombinaciji razlicitih desena i boja, bez nabora ili karnera.
Ako ste niži rastom i sitniji - za vas je najbolji bikini svetle boje sa naborima i malim karnerima.
Ako ste visoki i mršavi - najbolje ce vam pristajati bikini upadljivih boja sa naborima, umetcima ili karnerima.
Ako imate veće grudi - za vas je dubok i čvrst gornji deo, bez ukrasa koji privlače pažnju. Najbolje je da bude sa V izrezom i tamne boje, narocito u gornjem delu.
Ako imate male grudi - za vas je kostim sa otvorenijim dekolteom i razmaknutim korpama, svetle boje, sa naborima ili karnerima.
Ako imate kratak struk i dugačke noge - za vas je kostim iz jednog dela jednobojan ili sa vertikalnim prugama. Ako nosite bikini, onda je donji deo spušten, tako da je čitav stomak otkriven.
Ako imate dugačak struk i kratke noge - za vas je najbolji kostim sa visoko ukrojenim nogavicama, a na jednodelnom kostimu horizontalni desen.
Ako imate širok struk i istaknut stomak - za vas je jednodelni jednobojni ili desenirani kostim sa vertikalnim ili dijagonalnim prugama, bez otvora sa strane.
Ako imate punije noge - za vas je model svetle boje sa horizontalnim prugama na bokovima.
Ako imate siroka ramena - gornji deo kostima treba da naglasava grudi, i da ima siri razmak bretela.
Ako imate uska ramena - za vas je kostim bez bretela, ili sa veoma tankim bretelama koje se vezuju na vratu.
Ako imate šire bokove - za vas je model iz jednog dela tamne boje, bez detalja na donjem delu i od čvrstog materijala sa pojačanjima. Ako je kostim iz dva dela, donji deo treba da je dovoljno dubok.
Sada, kada sve ovo znate, ostaje vam još samo da pronadjete vaš idealni kostim, i da ga sa ponosom ponesete na plaži.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moda za plazu, leto 2005, je inspirisana jakim bojama i klasicnim modelom jednodelnog kupaceg kostima. Variraju dezeni kao i pokrivenost tela, pocevsi od klasike iz 40-ih godina pa do par krpica ukomponovanih da pokriju samo najnuznije....

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom nosim bikini...vezivanje sa strane...a sto se tice boje to je ili roza ili svetlo plava...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bikini mi je najbolji,a za ovu sezonu sam uzela zeleni Confused Smile

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa obzirom da zivim na ostrvu, okruzena morem, imam 6 kupacih kostima-svi bikiniji! Jednodelne ne volim! Ima tu svakavih i firmiranih (samo par) i nefirmiranih! i jednobojni i sareni. Sa perlicama ili bez......

_________________


 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 5:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam dvodelni kupaci a suknjicom,ne da je dobar a boja je tamno plava!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam puno kupacih ostima i svi su bikiniji....u raznim bojama.....firmirani i ne firmirani...... Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Kupaci kostim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 4 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon