www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas muzicki ukus od malena
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 5:25 pm    Naslov poruke: Vas muzicki ukus od malena Na vrh strane Na dno strane

Sta ste slusali kao deca?

 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Corbu, Bajagu i disco Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam oduvek volela Elvisa

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bio klinac sam voleo da slusam Danijel-a, sto je pevao "Dzuli" i pesme koje su bile vezane za moje ime! Embarassed

A sa godinama sam poceo da slusam sve razno (hip hop, dance, pop), sem nase muzike Exclamation ... kad su moji roditelji pustali one stare narodne pesme, sam se uvek nervirao i zamrzeo sam ih. Tek pre 5 ili 6 godine sam poceo da slusam nasu domacu muziku.
 
chimera
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao djete isto Danije i dzuli...kao tinejdzer Gunse...
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od 3. razreda osnovne slusam Metallicu,Sepulturu i Megadeth.
Kako sam sve vise rastao i naravno razvijao se kao muzicar,to se vise povecavao spisak kvalitetnih hard rock,rock i metal muzicara Mr. Green
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, dobro, ni ja nisam propustila da se par x okliznem o lošu muziku Rolling Eyes Moje prve ljubavi su bile Madonna, Whitney Houston i Tina Turner Shocked (oduvek sam više volela ženske vokale), al' treba mi
oprostiti jer tad još nisam bila napunila 12 godina 8) A kad sam postala teen padala sam ničice na one boy bands i zaljubljivala se u feminizirane plavušane kojima se svi txtovi svode na "love you, girl" Embarassed Sa 16 sam otkrila D.I.S.C.O. Arrow , a sa 19 sam se pokunjeno vratila svom dobrom starom rock'n'rollu na koji me je otac navodio još od malena Very Happy I još sam tu, na pravom putu Wink

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 7:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao klinac, najvise Colica Zdravka, ono tipa Glavo Luda. Sa tatom - starogradske. U osnovnoj skoli sam svirao bisernicu u skolskom tamburaskom orkestru i puno nam je profesorica pustala Zvonka Bogdana i Janiku Balasa...

U mojim teen godinama: Queen, Deep Purple, Beatlese, pa Bijelo Dugme, Parni Valjak, a od fuj-fuja: Bee Gees!!!!! ABBA !!!!!!

Kasnije je sve sjelo na svoje... jedino mi je zao sto nikad nisam postao tamburas poput Janike Balasa. Lezi mi, drag mi je starogradski melos (ono sto u Begesu nekad svirase na Skadarliji ili na splavovima. Usput pitam: ima li toga jos tamo? Zadnji put sam bio u BG 1987. ili 1988. godine).

Jugovic je napisao/la sledeće:


A sa godinama sam poceo da slusam sve razno (hip hop, dance, pop), sem nase muzike Exclamation ... kad su moji roditelji pustali one stare narodne pesme, sam se uvek nervirao i zamrzeo sam ih. Tek pre 5 ili 6 godine sam poceo da slusam nasu domacu muziku.


Nevjerovatno je koliko je bogatstva u melosu Balkana. Mislim tu na stare pjesme, ne na ovo novokomponirano smece. Prosto svaki kraj ima bogatu riznicu, ne znam od kud poceti. Od Vojvodine i njenih tamburasa, preko Srbije i vrsnih kola. Sedam-osminski Makedonski melos jedan je od najunikatnijih u svijetu. U Bosni imas divne stare sevdalinke. Pa onda Medjimurski melos, Dalmatinske klape... moze se dugo nabrajati popis vrhunskih tradicionalnih djela i nije za cudo da su stari klasici poput Brahmsa, Liszta i drugih na Balkanu nalazili vjecno vrelo muzicke inspiracije.

Mislim da smo mnogi od nas bar malim dijelom odrali uz stari melos, hvala bogu... Very Happy

_________________
Aureliano Buendia je ostao bez samoce nasavsi aureliana u svakom od nas.


Edit by PiNkLaDy...spojila sma ti poruke...ako nesto zaboravis da napises,imas opciju "edit"...hvala...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oduvek iskljucivo rok muziku....corbu..atomce...azru...

doorse...zeppeline..purple...metallicu....gunse...aorosmith....hendrixa....janis joplin....itd....

_________________
 
Lora75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 46
Mesto: Bugarska

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sve sam zeljela da slusam kao i sad - rock, disco, pop...zavisi od situacije. Scorpions-balade, Metallika, Gary Moore, Michael Bolton, George Michael, Sting, Lionel Ritchie, Modern Talking...Snap, a od jugo pjevaci - Zdravko Colic, Dino Merlin, Hari Mata Hari
 
TelMan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od malena slusam Zdravka Colica.. Wink
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa od 2-3 god su mi pustali trubace...jedno vreme sam ih trpeo a posle sam poludeo...onda su mi ispirali tetka i cale mozas sa oba sabana...i cajkom i slicnim...
e onda je oko 7-8 god dosao poneki narodnjak i uglavnom bora corba...
sve do 6 kada sam se napalio ko majmun kada sam cuo gnr - doble talkin`
e onda je posle 13 dosao prodigy i onda je krenule sve ostalo....
ama bas sve....
sam i andreu bocelija voolim da slusam...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Vas muzicki ukus od malena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon