www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

potrebna pomoc oko satelitske TV preko kompa
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Elektro666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 114
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: potrebna pomoc oko satelitske TV preko kompa Na vrh strane Na dno strane

Cao svima.
Trebao bi mi neko ko koristi i zna da koristi satelitsku televiziju preko kompa, a da pri tom ima dosta zivaca i zelje da mi pomogne, jer mi nista tu nije jasno, a imam bas mnogo stvari koje me zanimaju.
Da samo malo pojasnim, danas su mi ugradili satelitsku antenu sa karticom skystar 2. E sad, da ne bih gusio forum dalje, necu pisati o problematici dok se neko ne javi za pomoc.

Unapred hvala i veliki pozdrav.


 
mico_internet
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 1:29 am    Naslov poruke: definicija Na vrh strane Na dno strane

Definisi problem pa cu pokusati da ti pomobnem
 
silverado
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na ovoj stranici imas programe koji su ti potrebni za rad sky star-a
http://www.kerman.hr/default.asp?izbor=5
SkyStar software
 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakav je to problem? Rolling Eyes Question

Postoje dvije mogucnosti.

Prva je da imas digitalni resiver koji spajas sa kompom preko scarta i com porta na tvom kompu. Zatim na netu nadjes software za tvoj resiver te ga patchujes i pocnes da ga koristis. Skeniras satelit nakon cega ti izlista par hiljada kanala i nakon skinutih kljuceva s neta kreces u akciju dekodiranja kanala.

Druga mogucnost je da imas komp satelitsku karticu uz koju ti dodje sav potreban software za koristenje. Nista lakse.

U obadva slucaja probaj da spojis satelitsku i instaliras potrebni software pa mozda i proradi, ko ce znat... Wink

For more informations: ewox@hotmail.com
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako ko se ovde najvise razume u dig, satelitsku nek se javi i meni putem pp....ja imam skystar2 i namestio sam ja skoro sve,iam prog dvb i pomocu njega pratim programe i imam one emulatore i sl. gluposti ali mene intweresuje kako da gledam sve zabranjene kanale,kako ih bez pretplate gledati,uz pomoc kog softwera i sl. gluposti.......

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
silverado
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zadnje ti je vrijeme pedjane hajka na takve stvari...
dok se prasina ne smiri ne ocekuj nista... imas jedan forum u koji ulazis ako u google upises satelitski forum... tamo ako upadnes...ko da ti je kasika u med upala...bar je tako prije bilo Wink
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zakljucane kanale ne moze da gledas... a pored toga sve veci broj prelazi u novije sisteme kodiranja koji za sada ne mogu da se "razbiju" i gledaju bez original kartice... a svakim danom sve vise njih prelaze na taj noviji sistem, bar sto se ovih kvalitetnijih kanala tice...

ja imam skystar1 karticu koja je bar 3 puta skuplja od skystar2 i par godina se zezam sa tim stvarima i mogu da kazem da znam kakva je situacija... ostalo je jos par kalana al' nece ni oni jos dugo... a FTA nisu vredni gledanja Sad

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^pedja^ je napisao/la sledeće:
ovako ko se ovde najvise razume u dig, satelitsku nek se javi i meni putem pp....ja imam skystar2 i namestio sam ja skoro sve,iam prog dvb i pomocu njega pratim programe i imam one emulatore i sl. gluposti ali mene intweresuje kako da gledam sve zabranjene kanale,kako ih bez pretplate gledati,uz pomoc kog softwera i sl. gluposti.......


Ovako brate. Skines sebi s neta software za tu karticu ili resiver i patchujes ga tako da mozes da skines sebi s neta kljuceve kanala i da gledas sto ti je volja.
Sve se moze kad se hoce...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa bas i nije tako, sve manje i manje kanala na taj nacim mogu da se gledaju....

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A svakim danom se sve vise i vise hackaju tako da svakog dana izlaze neki novi kljucevi za otkljucavanje. Wink Wink Wink
 
drexximan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 13

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoje dva nacina ,prvi je da u PC imas TV karticu pa jednostavno umesto u televizor ustekas kabl iz risivera u TV na PC-iju ili da kupis SAT karticu koje stavljas u PC, u njoj takodje postoji mesto za pretplatnicku kartu.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ buntownik

gresis u ovim vodama sam vise godina... danas se moze gledati najmanje zakljucanih kanala nego ikada ranije... govorim o onima koji nesto vrede...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> potrebna pomoc oko satelitske TV preko kompa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon