www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Podgorica
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto jes jes.
Jos se u hladnu Moracu plaknut i prosetat se na skaline i preko Viseceg mosta, ono od miline.

Podgorice grade mili opet smo ti svu noc pili.....

sahat kula, skaline, rusevine dvora Nemanjica, stara varos. Grad je skoro sagradjen iz pocetka jer su ga tokom drugog svjetsko rata poprilicno srusili.


 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najljepshi je grad iako nisam odatle.
Obozavam je i koristim svaku priliku da je posjetim...
I svaki put jedva chekam da je vidim!

_________________
Vujanic je zakon
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se Podgorica, isla sam par puta, prolazila kroz grad 1000 puta...Zadnji put kada sam bila videla sam novi most, neobican je i lep...svidja mi se... 8)

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sramota me da nikada nisam posjetio grad svojih predaka.Nadam se da cu ove godine to uraditi sa kompletnom porodicom.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
ns_garfild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam u podgorici vise puta,i stavrno je vrh...hehe tamo mi je uvek super provod i svi ljudi su bas ok
 
BORIS_88
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 82
Mesto: PODGORICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PODGORICA je bas lijep grad. A u zadnjih nekolike godine mnogo se promijenilo, a narocito sad kad je bilo EP u kosarci, prakticno PG je postala drugi grad. Most Milenijum je zaista extra i predstavlja pravi simbol za extra grad.
 
markoni-bar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ufff bio sam kako nisam, ali meni nesto ne svidja grad kao grad...
valjda iducjeg petka opet idemo sa drushtvom.. ko zna Smile
 
kovjenic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 6
Mesto: Indjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podgorica je lep grad.Bas zelim da odem tamo.Kad budem isao na neku tekmu idem u Podgoricu. Smile)

_________________
Djes' jarane!!!
 
Nenad_Bogdanic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam jednom, ali ni bas fin grad
 
NADJIJA
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 413

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 4:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obozavam poci u podgoricu leti...imam bracu tamo pa me oni svudje vodaju...a omiljeno mesto mi je rijeka cijevna...mnogo lepo mesto
 
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo za one koji odavno nisu vidjeli kako izgleda moj rodni grad....
 
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jos...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Podgorica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon