www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Podgorica
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva cekam 27. jul i da picim za Podgoricu


_________________
E da mi je, da mi je
 
Pg_boY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Maj 2006
Poruke: 83
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 9:39 am    Naslov poruke: PODGORICA Na vrh strane Na dno strane

ne znam da li znate,ali,Podgorica je grad koji je najvise puta bombardovan u toku Drugog s. rata.Zato i nije sacuvano puno starih gradjevina.Tu je velicanstvena Gimnazija koja mi zivot uze Smile
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 12:36 pm    Naslov poruke: Re: PODGORICA Na vrh strane Na dno strane

Pg_boY je napisao/la sledeće:
ne znam da li znate,ali,Podgorica je grad koji je najvise puta bombardovan u toku Drugog s. rata.Zato i nije sacuvano puno starih gradjevina.Tu je velicanstvena Gimnazija koja mi zivot uze Smile


To su saveznici fino tukli po Podgorici. Vise su je oni bombardovali, no svabe. Pogotovo ono pred kraj rata kad su svabe bile stacionirane na Cemovsko polje, a saveznici bombarduju li bombarduju Podgoricu.

I gledah ovija dana u "Hroniku" i ima fino da srede onaj "Viseci Most".

_________________
E da mi je, da mi je
 
Drndoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Nov 2004
Poruke: 104

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li je grad lep ili ne donekle pokazuju gradjevine, ali lepotu grada cini cistoca sto i nije neki plus za podgoricu, ali ono sto podgoricu stvarno cini lepom su ljudi, a u podgorici su ljudi predivni
 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bio dosad ali planiram,kazu da je lepa Podgorica.Volim Novine...
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podgorica jako lep grad... Ima dusu i srce..... volim da idem u Podgoricu i idem non - stop kod familije..... Sad su nam napravili i kruzni tok veliki.... jako lep grad.....

_________________
Happy & Married
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Pg sam dolazila jos od malih nogu. A sad zadnjih godinu dana zivim tu,zbog faxa,posla, a i josh poneceg Wink Grad me svaki put iznova odusevljava,stvarno je wrh.
Interesatno je da su ljudi grad poceli da dijele na dva centra.Stari i novi iliti kako kazu sad Centar preko Morace(misleci na Vektru). Imam srecu da zivim u novom centru i u zadnjih par mjeseci stvarno izrasle su zgrade niotkuda. Podgorica is changing and I like it very much 8)

_________________
... nisam dio bezlicne mase, svoja sam i drugacija ...

... kad budes stojao gdje ja sad stojim,shvatices da se bojim visine jer se nemam za koga prihvatiti ....

 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto nisam odusevljena podgoricom ne znam zasto , par puta sam bila ali jednostavno grad nije po mom ukusu
 
curica_pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 209
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rimski trg
 
curica_pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 209
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prelijep grad, nije sto sam ja rodjena taaaamo, no sto je to najljepsi grad na svijet, a kome se ne svidja, ocito je da nema ukusa. . . 8)
 
lukadr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 55

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije bas nesto lijep grad,u podgorici nemas sta da vidis
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Podgorica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon