www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobro nam došli!!!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 42, 43, 44  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dobro nam došli ~
::  
Autor Poruka
palica20cm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 27 Jun 2013
Poruke: 1

uk.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 27, 2013 10:08 pm    Naslov poruke: pozdrav Na vrh strane Na dno strane

pozdrav svima na forumu i poseban pozdrav lepsem polu Very Happy


_________________
gledaj svoja posla
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 27, 2013 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Hvala...hvala...bolje te našli, prijatelju, kao i sve one koji su pristigli u skorije vrijeme! Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Milanche-ee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jul 2013
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 21, 2013 9:46 am    Naslov poruke: Pozdrav svima! Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima.
Red je da se predstavim kad sam vam vec usao u kucu, zar ne? Smile
Ja volim net, web-design, bakcem se sa sajtovima i piskaram pomalo, volim da se druzim na netu, drustvenim mrezama pa me evo i na ovom forumu. Sot da, ne. Kazu da su forumi kao mrtvi, niko nece tu da komentarise i da se druzi ali ja mislim drugacije.
Pa me evo Smile
Nadam se da cete i da cenite moj trud Smile
Voleo bih da bas nadjem temice i ljude koji imaju slicna interesovanja pa da razmenimo mislenja, sto da ne, i neki savet...
Pa, videcemo
Od mene toliko za pocetak, a vama hvala sto ste me primili

Smile

_________________
Milanche-ee
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 18, 2013 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto vise nema kao glibalne teme "Noviteti 2013" i "Novi razni hitovi 2013"?!

_________________
Volim narodnjake
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 25, 2013 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veliki pozdrav svim novim članovima koji su došli na www.domaci.de! Very Happy


_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Majapop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Sep 2013
Poruke: 2
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 17, 2013 11:23 am    Naslov poruke: Evo i mene :-) Na vrh strane Na dno strane

Prvo da se predstavim...prevodilac i sudski tumač



[Edit by Raziel@Nosgoth: Svaka poruka čija je svrha reklama komercijalnih sadržaja, drugih foruma, drugih sajtova krši Pravilnik i biće cenzurisana. Ukoliko želite da upišete adresu Vašeg sajta, uradite to u Vašem profilu (stavka Web sajt).]

_________________
Prevodilačka agencija Popović
 
Ninche9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2013
Poruke: 2
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 19, 2013 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav! Ja sam nova ovde, ovo mi je prvi post. Zanima me kog tipa je ovaj forum, cime se on bavi? Embarassed

Naime, naisla sam na njega kad sam trazila nesto o nekim knjigama za ucenje francuskog jezika i pojavila mi se tema sa ovog foruma u kojoj neko nju preporucuje nekome.
 
jolajola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2013
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 01, 2013 2:05 am    Naslov poruke: :D Na vrh strane Na dno strane

Stigla saaam! Very Happy
 
Majapop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Sep 2013
Poruke: 2
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 01, 2013 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ninche9 je napisao/la sledeće:
Pozdrav! Ja sam nova ovde, ovo mi je prvi post. Zanima me kog tipa je ovaj forum, cime se on bavi? Embarassed

Naime, naisla sam na njega kad sam trazila nesto o nekim knjigama za ucenje francuskog jezika i pojavila mi se tema sa ovog foruma u kojoj neko nju preporucuje nekome.


<pozdrav Very Happy
Popovic


[Edit by Raziel@Nosgoth: Svaka poruka čija je svrha reklama komercijalnih sadržaja, drugih foruma, drugih sajtova krši Pravilnik i biće cenzurisana. Ukoliko želite da upišete adresu Vašeg sajta, uradite to u Vašem profilu (stavka Web sajt).] Exclamation

_________________
Prevodilačka agencija Popović
 
Djani81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 19, 2013 3:07 pm    Naslov poruke: Pozzz Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav drugari... Ja sam odavno registrovan, ali evo, pukom slucaja, sada pisem prvi post na forumu... Sajt je odlican... Samo nastavite tako...
Pozdrav iz Lonice...
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 17, 2014 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro nam dosli Very Happy

_________________
 
ivanzg1980
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jan 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 18, 2014 8:28 pm    Naslov poruke: Za g.Admina(e) :) Na vrh strane Na dno strane

Poštovani, za početak samo da pozdravim, a onda da Vam se i požalim na probleme pri registraciji.
Ispunio sam tražene podatke te "prihvatio pravila..." i dobio automatski odgovor da mi je link za aktivaciju poslan na prijavljenu mail adresu (te mogućnost da je možda otišao u junk). Provjerio sam inbox a i junk više puta (registraciju sam obavio ujutro) ali ništa nije došlo (hotmail.com).
Mislio sam ok, prijaviti ću problem adminu web stranice i tjt, ali nigdje nisam mogao naći (možda nisam dovoljno pametno tražio) Smile link za mail do Vas da se požalim na problem. Bez aktivacijskog linka nisam se mogao logirati, a bez logiranja nisam mogao pisati ovo što sad pišem i dolazi se do "problematične situacije" i pitanja što sad?
Inače sam software developer pa kolegijalno ako smijem predložiti da se doda neki link "za nepredviđene probleme" gdje Vas se može kontaktirati i zamoliti za pomoć.
Ovako sam problem morao riješiti kreiranjem nove mail adrese i novog accounta. Ok nije da je neki problem napraviti navedeno ali zgodno bi bilo da Vam se ljudi uključujući i mene mogu požaliti ako budu imali istih problema Smile
Logiranje je prošlo bez greške, pa nije problem u cooki-ima.
Lp, Ivan.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dobro nam došli ~ -> Dobro nam došli!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 42, 43, 44  sledeća
Strana 38 od 44

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon