www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Armin Muzaferija
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 06, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Armin Muzaferija Na vrh strane Na dno strane

Armin je postao nada 2008. godine zabavne glazbe Hr Top 20. Smile Čula sam nekoliko njegovih (predivnih ljubavnih) pjesama kojima sam oduševljena. Mlad je, ali pjeva poput slavuja. Smile
Što vi kažete...? Mr. Green

I da, svakako pogledajte spot za pjesmu "Ne mogu da te ne volim" ( jedna od mojih omiljenih... Embarassed Wink ) Arrow



Ne mogu da te ne volim Sad



 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 07, 2009 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima lipe pisme. Balade,i neki slatki glasic al pun nekakvih emocija.
Drag mi je i ova pisma gore navedena i ona starija "Još te volim".
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 07, 2009 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na refrenima u ovoj pjesmi mu glas baca na Alena Slavicu,a to ne moze biti lose,ankortrar ima odlican glas,emocionalan tako da su balade za njega kao Bogom dane.

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 20, 2009 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biografija

Armin Muzaferija, mlada zvijezda u usponu je u nedugom periodu svog djelovanja na muzičkoj sceni ostvario zavidne saradnje sa nekim od najvećih regionalnih muzičkih imena.

Armin je rođen 01.12.1988. godine u Visokom, u muzičkoj porodici, što pojašnjava njegov urođeni muzički talent i zainteresovanost za estradu.Sa samo pet godina Armin je trasirao put ka kvalitetnom muzičkom usmjerenju kada je imao prvi samostalni muzički nastup na prigodnoj svečanosti gdje je interpretirao bh. himnu.Zatim su nastupili i mnogobrojni festivalski nastupi, prije svih renomirani dječiji festival "Mali šlager", zatim i prvo priznanje 2000. godine- nagrada za najperspektivnijeg mladog interpretatora na tradicionalnom Festivalu u Zenici, naredne godine pobjednik je istog muzičkog Festivala, nakon čega slijede i brojne nagrade na lokalnim i regionalnim takmičenjima mladih talenata.

Krajem ljeta 2007. odlazi na usavršavanje engleskog jezika u Englesku, edukujući se na prestižnom Cambridge univerzitetu, zatim se upisuje na Ekonomski fakultet u Sarajevu.

Da je na muzičku scenu ušao na velika vrata dokazuje i saradnja sa najvećom bosanskohercegovačkom zvijezdom Hajrudinom Varešanovićem koji je autor i aranžer kompozicije "Još te volim" s kojom je talentovani Armin, nastupio na festivalu "Melodije Mostara 2007" i osvojio drugu nagradu stručnog žirija. Za istoimenu pjesmu je urađen i video-uradak u "NTV Hayat" produkciji.

Neizostavni su i Arminovi regionalni uspjesi. Nastupom na "Sunčanim Skalama 2007“ ,u Herceg Novom, sa pjesmom "Povedi me",koju potpisuju Hajrudin Varešanović i Fahrudin Pecikoza, osvojio je visoko peto mjesto u veoma velikoj konkurenciji.

Tršište susjedne Hrvatske je osvojio postavši dijelom prestižne muzičke ekipe s kojima je ravnopravno nastupio na turneji "Veče sevdaha" u Zagrebu, Rijeci i Puli. Također je bio dio velikog, nedavno održanog muzičkog eventa, turneje u čast legendarnim Indexima, gdje je nastupao sa muzičkim veteranima: Harijem, Akijem, Tifom, Bebekom, Teškom industrijom i drugim velikim imenima.

Svoj drugi nastup na "Melodijama Mostara" Armin je okrunio drugim mjestom nastupivši sa kompozicijom koju potpisuje mladi crnogorski pjevač Bojan Marović.

Kao jedan od najvećih uspjeha i pohvala za kvalitet rada Armin izdvaja učešće na 12. Hrvatskom radijskom festivalu gdje je u izuzetno velikoj konkurenciji nagrađen sa dvije nagrade za numeru «Gdje mi ljubav spava»- prvom nagradom Internet glasanja i nagradu Radija M.

Armin je osim kvalitetne muzičke karijere ostvario i prvu glumačku ulogu u filmu »Marimaga», premijerno prikazanom u okviru manifestacije «Sarajevo kojeg više nema». Osim pojavljivanja u filmu, Armin interpretira sevdalinku «Kad ja pođoh na Bendbašu», koja je ujedno i sound-track filma.

U stvaranju dugoočekivanog Muzaferijinog prvjenca učestvovali su Hajrudin Varešanović, Miroslav Rus, Bojan Marović i sam izvođač.

Osim izvrsnih interepretatorskih mogućnosti, u što se uvjerio i stoga umjetničko povjerenje poklonio njegov mentor, Hajrudin Varešanović, Armin svira i instrumente-klavijature,te ozbiljno i profesionalno pristupa "svojoj ljubavi", pjevanju, i već duže vrijeme intenzivno radi na usavršavanju i školovanju glasa kod profesorice solo pjevanja Gordane Topić
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 29, 2009 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegov debitantski album donosi 12 predivnih balada, gotovo sat vremena čistog užitka... Moja topla preporuka...

Wink
 
mdy89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 23, 2010 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Armin je jedan od novih naših nada, mislim da će imati lijepu karijeru ako ovako nastavi. Smile
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2011 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lako pjevljiva baladica, i kako je primjetio već neko, glas zaista podsjeća na glas Alena Slavice, mislim, dosta tanjušan, lagan, ali ni po čemu specifičan, osim te sličnosti. I šta je bilo uopšte sa tim momkom, da li je ostvario značajan korak u muzičkoj karijeri ili je i on pao u zaborav kao mnogi koje sam zatekla sa sajtu?

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Armin Muzaferija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon