www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali ste nekad zadali batine i zasto?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da i mene uvijek kad su pitali zašto sam se potukao ili nekog izmlatio,uvjek sam govorio
da je to bilo iz samoodbrane.



_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
miloos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 4:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Nikad ...!!!

Zato sto sam ubedjen da je jedan pogled koji znam da uputim gori od 100 samara... a da ne pominjem podignut ton ...


slazem se Very Happy
 
Aleksa_KG COOL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Apr 2009
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad niti bih se usudio
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da.
Zashto? Nekad samo filter da se ispraznish, nekad zbog podje**vanja.. Al' da sam vijao nekog ko ne zeli "probleme" to nikad.
Nit' k'o shto je sad' "praksa" da savataju njih 10orica jednog pa udri do zore. Vecih pi**ka od tak'ih nema.


p.s. a shto se tice gradje i pogleda... pre jedno 3-4 godine dok sam pratio drugaricu kuci neshto sam je zezao, elem uglavnom prilaze 2 lika nizi od mene za 2 glave, za koje sam mislio da su jedno.. pa bar 5 godina mladji od mene i kao: "Shta je dirash?". Rolling Eyes Laughing

Krene tu jedan da se prsi (kol'ko moze Laughing ) a meni smeshnooo... znash kad' ti je neko tol'ko jadan da ne mozesh ni da ga udarish, k'o kad' bi tuk'o dete... udelim par shamara i slusham price: "naci cu te gde zivish", ovo-ono... i kidam se i dalje od smeha... elem, ispostavilo se da su njih dvoje cak stariji od mene.. Laughing Laughing

znash gde su ta dvojica sad'? U zatvoru zato shto su pre 2 godine izboli nozem isto tako nekog lika koji ih je "sazaljevao" ^

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
-daniel-
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 07 Dec 2008
Poruke: 537

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, vishe puta.
Zashto? Zato shto impulsivno odreagujem na mnoshtvo toga.

Razlozi --> gluposti!!! Nekad imash razloga, nekad nije bash I neki Confused Ne divim se a I ne zhalim.
Da li bi se vishe usudio, znak pitanja.

Zaradio sam polomljenu vilicu.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma građa i nije tako bitna,koliko srce i još što-šta...
Mislim dovoljan je jedan pogled na čovjeka da skontaš da li je "fajter" ili glumac.
A te što se k#rche ili treba mlatiti ili izbjegavati,tj sklanjati se od njih ako
nisi spreman da se pomlatiš.Jer to ako se nakači pa još ako vide da ne reaguješ
to nikada neće prestati,uvjek će da te spopadaju...
Ja sam već rekao da mi nije bilo jasno kako se neko samo jednom u životu potukao pošteno.
Ja bih volio da sam ja mogao to da napišem,ali gdje sam i kako sam živio to bi bila
najveća glupost za napisati...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:
Jednom i kajem se zbog toga. Zbog gluposti, mlad, jak i glup.


Takodje i kod mene ista sitoacija, j** sta ces Sad

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Dali ste nekad zadali batine i zasto? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon