www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto svi muskarci vole dugu kosu?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Zasto svi muskarci vole dugu kosu? Na vrh strane Na dno strane

To je pitanje koju svaku zenu interesuje...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni zato jer kad zena ima kratku kosu tada me podseca na muskarca,i zato to mrzim,kao sto mrzim i kad muskarci pustaju kosu,a i nekako su mi zene s dugom kosom eroticnije....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duga kosa pa valjda vole da je mrse Wink , nego zena je zenom s dugom kosom , zenstvenija, sexy, al s dugom njegovanom kosom a ne ono daj samo neka je duga a kakva je nije bitno, nije za svaku ni duga kosa Rolling Eyes
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam..zaista ne znam, ali volim da vidim zenu sa dugom kosom.zasto ? pojma nemam.mozda je jednostavno cini zenstvenijom i vise zenom..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
zmaj_na_kvadrat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 31
Mesto: Zvornik

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto ih to cini samo jos malo drugacijim od nas, nego sto vec jesu...a naravno svi vole nepoznato..... duga, crna, pa jos i kovrdzava...ima li sta lepse???

_________________
ja sam ja...i niko drugi, tako mi Bog pomogao....
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 4:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preferiram dugu kosu. Zasto? Stvarno nemam pojma!
Obozavam dugu kosu.

Duga kosa pravi zenu zenstvenijom, mada i sa kratkom kosom nisu za baciti Laughing

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 4:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
po meni zato jer kad zena ima kratku kosu tada me podseca na muskarca,i zato to mrzim,kao sto mrzim i kad muskarci pustaju kosu,a i nekako su mi zene s dugom kosom eroticnije....


I ja mislim da je zbog toga!
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne vole bas svi dugacku kosu.meni nije mnogo bitno ako mi se devojka dopada da li ima dugacku ili kratku kosu
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije tacno da svi vole dugu kosu. Ima dosta ljudi koji obozavaju kratko podsisane cure. Meni to i nije toliko bitno. Vazno je da joj frizura pristaje, pa bila kratka kosa ili dugacka.
 
kt-831-as
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 851

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni nije bitna frizura kratka duga kosa, kao što su već zaključci doneseni, ako mo se ženska sviđa i ako ju volim, da nema kose, volim ju.....

_________________
...may be road with you... :441:
 
limun001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 84

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ima kratku kosu lici mi na muskarca i onda nastaje problem
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oduvek sam voleo devojke sa dugom kosom. Isto je i sa kratkom, ali na totalno drugaciji nacin. Ne mogu to da opisem.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Zasto svi muskarci vole dugu kosu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon