www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem slusalicama i mikrofonom
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 15, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Problem slusalicama i mikrofonom Na vrh strane Na dno strane

Joooj imam opasan problem...........
U toku dana sam isprobala mikrofon (ustvari mikrofon je spojen sa slusalicama) i radio je.....snimila sam moje divno izvodjenje pesme 'ostala si uvijek ista"............
ali sad sam pokusala da pricam" sa bratom i zKanade i glupi mikrofon ne radi...........
jel moguce da je negde prekid u kablu..........?????? ili je problem u noj rozoj rupici na kuciistu???
naravno kupila sam kameru bez mikrofona i sad ne mogu da "pricam sa njim"..................


i jos jedno pitanje ........da li neko zna da li se video call preko msn naplacuje posebno na racunu??? Shocked Confused



_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja imam problem sa slusalicama. Ne mogu kao ranije pricati slusalicama preko call u mesindzeru s cerkom u N. Zeland, ja nju cujem, ona mene ne. Ranije jesmo, ali bio neki problem s mesingerom i preinstaliran je, sve odradzeno kako treba, ali ne mogu vise razgovarati, moram pisati, a pisano nije sto i receno i to mi stvara uzasan problem. Imam net telefon, ali kad se preko njega javim, konverziram sasvim normalno, cujem i cuju me s druge strane, znaci nije problem u slusalicama i mikrofonu. Gdje je, gdje da trazim?

_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Problem je u podesavanjima messanger-a... .Aj videcu veceras da okachim tut sa slikama.


Edit: Evo ga - http://www.domaci.de/viewtopic.php?p=2873947#2873947
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eee, to mi treba, u slici ako moze, znam da je tamo problem, ali laik sam po kompjuterima i ne znam prepoznati sto ne valja. Bicu zahvalna punooo Mr. Green

_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 16, 2009 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam problema oko namjestanja.trebam nastimat gitaru i program mi ne registrira zvukove.
probala sam podesiti mikrofon(imam ga na laptopu ugradenog) ali kad preslusavam snimljenjo cuju se samo sumovi
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anabila je napisao/la sledeće:
ja imam problema oko namjestanja.trebam nastimat gitaru i program mi ne registrira zvukove.
probala sam podesiti mikrofon(imam ga na laptopu ugradenog) ali kad preslusavam snimljenjo cuju se samo sumovi


Gle ... sa gitarom i mikrofonom to ce jako tesko funkcionisati... ako vec sviras gitaru kupi D-Box, povezi preko njega gitaru na line in i nabavi program GitarePro (chini mi se da se tako zove). Ne znam sad tacno cenu D-Box-a al chini mi se da je bio oko 50e....
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 19, 2009 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako, imam neki problem s mikrofonom.
Uopće mi ga laptop ne prepoznaje Rolling Eyes ..
Kupila sam novi ima 10 ak dana i radio je ok kad bi samo pričala, iako kod snimanja npr pjesme i glasa u isto vrime bi mi bio zvuk onako prigušen ali u isto vrime bi parilo kao da je neko na najjače stavio tu npr pjesmu ono doslovno da puknu zvučnici je to zvučalo ali naravno jos uvik prigušeno.
I ima vec 2 dana mi ga nikako ne prepoznaje, pokušala san to naštimat al nikako
Jednostavno mi ga ne prepoznaje i piše mi an audio recording device cannot be found a mirkofon uključen u laptop Shocked

Question Question
 
DJ-Goran
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..



Godine: 44

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 150
Mesto: negde u Svajcarskoj

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koji laptop imas?? ako je na njemu vista onda moras da udjes u config panel i da lepo odvojis recording device

druga opcija je da skines stereo mix koji je verovastno ukljuce

to ides na opciju recording od muzicke i tamo decekiras

ako je zvuk jos uvek jak onda skini i boost opciju sa mikrofona

znaci postoje opcije za mic pored web cam i mic koji je dole na kucistu
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 25, 2009 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-Goran je napisao/la sledeće:
koji laptop imas?? ako je na njemu vista onda moras da udjes u config panel i da lepo odvojis recording device

druga opcija je da skines stereo mix koji je verovastno ukljuce

to ides na opciju recording od muzicke i tamo decekiras

ako je zvuk jos uvek jak onda skini i boost opciju sa mikrofona

znaci postoje opcije za mic pored web cam i mic koji je dole na kucistu



Iman Toshiba Satellite L-40 - 18W, Vista.

[B]Nemogu da idem na panel jer mi opće ne prepoznaje mikrofon i kad ga uključin ništa se ne dešava. A kad uđem u recording device stoji mi ovo..




A mikrofon uključen tj uštekan u laptop Neutral

A moram hitno uvježbavat pisme, imam uskoro gaže Laughing Mr. Green
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je l' ti mikrofon prikacen preko USB-a ili standardnog dzeka?
Ako je preko USB-a, onda ti se driver poremetio, a ako je preko zvucne, onda ti se driver za svucnu poremetio. Very Happy Probaj da reinstaliras drajver preko device managera, mozda pomogne.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Je l' ti mikrofon prikacen preko USB-a ili standardnog dzeka?
Ako je preko USB-a, onda ti se driver poremetio, a ako je preko zvucne, onda ti se driver za svucnu poremetio. Very Happy Probaj da reinstaliras drajver preko device managera, mozda pomogne.



Da, preko USB-A je ali ..
Dala san prijatelju mikrofon i on ga je probao na svom komp.
Kaže da mikrofon opće ne prepoznaje zvuk osim ako se ne dereš iz petnih žila Rolling Eyes , onda očito da je stvar u mikrofonu ...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Il on onije ukljucio MicBoost.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> Problem slusalicama i mikrofonom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon