www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sa kim gledate filmove?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mogucnosti sam gledam film, jer kad imam nekog kraj sebe pricam kao vodenica pa se svi zale! Very Happy

Inace volim sa mladjom sekom da gledam filmove a inace sa najboljom drugaricom! Kad gledam tuzne filme obavezno sa zenskim bicem da se ne stidim svojih suza! Shocked 8)


 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheh
lepo je sa voljenom osobom

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 3:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....moj savršeni filmski partner je moja najbolja drugarica, jer nam se rituali sasvim podudaraju: upaljeno blago svetlo, isključeni telefoni, kokice sa puterom, nes kafa, pauza i intermezzo nakon ključnih scena, malo uporedjivanje mišljenja....
.......sa "njim" volim da gledam filmove, premda samo one light, jer pored njega ne umem da se koncetrišem na ozbiljan plot.....

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
deniko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2004
Poruke: 20

PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom sa porodicom ali ipak bi glasao za gledanje film potpuno sam
 
Misevi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filmove najcesce gledam u drustvu moje lepse polovine ali nije mi problem pogledati film i sam samo da je dobar i da imam kvalitet slike. Po mogucnosti DVD.
 
filipradenovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Jan 2005
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvisi od raspolozenja
inace filmove gledam kuci sam ili sa drustvom

_________________
F_I_K_@
 
marijana87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa drugaricama......najcesce....
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kad.Ponekad u drustvu, ponekad sama. Iskreno, kad gledam film volim da se udubim u pricu i ako neko iz drustva voli da komentarise i da brblja u toku filma, onda bih radije bila sama.
 
tajanstvena
Veštica
Veštica



Godine: 40

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 3820
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvenstveno sa dragim.... ali naravno uzivam i kada ih gledam u drustvu...bude zanimljivih upadica i komentara... Mr. Green

_________________
LJUBAV SE RADJA IZ VERE, ZIVI OD NADE, UMIRE OD MILOSTINJE...
 
Nina87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 283
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa drugaricama....veceras sam gledala sa Jance Oci andjela

_________________
Nina....
 
~MINA~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno sa lepsom polovinom Very Happy
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 9:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa svojim dragim....

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Sa kim gledate filmove? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  sledeća
Strana 2 od 26

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon