www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zivot mladih u dijaspori...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 5:19 am    Naslov poruke: Zivot mladih u dijaspori... Na vrh strane Na dno strane

Cao moji dragi dijasporci, 8)

mene bi danas zanimalo, kakav je Vas (nocni) zivot u toj zemlji u kojoj se nalazite..

Znaci dal imaju nase diskoteke, kafici, sportskih klubova, manifestacije i proslave Question
Ako ima, koliko ih ima, kako se zovu te institucije i gde se nalaze Exclamation

Ajd da Vas cujem sada...

Ja zivim u Stuttgart-u (Nemacka) i ne mogu se nikako zaliti...

U sav centar ima dosta nasih kafica (Caf MP, Gecko, Mauritius, Club No.1, itd.) a u okolini od 50km ima najmanje 10 domacih diskoteka (FLASH, Metropola, Skylab, Mx, Club Nana, WoW, Amadeus, itd.) Exclamation
Skoro svaki vikend gostuje neka velika estradna licnost u nekoj diskoteci ili na nekoj proslavi u velikim halama.

Inace ima dosta proslave kod nas (dal su to crkvene ili od nekih folklorskih klubova) i zaista mnogo mogucnosti ima za omladince, jer ima dosta nasih fudbalskih klubova (OFK Beograd Stuttgart, Crvena Zvezda Stuttgart, JAT Fellbach, itd.) i takmicenja.
Exclamation


 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 5:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Los Angelesu nema nocnog zivota a ni Srba. Ja se ubih od dosade. Non stop sam u skoli i iz skole udem pravo kuci......propast ziva. Nekada ima neki koncert ili nesto tako ali to je mozda jedan put u 3-4 meseci. Dosadno je, DOSADNO!!!!!!!!!!!!! Mad
 
muzikkico
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 9

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao!!!
Ja sam isto iz njemacke i moram potvriditi sto je Jugovic napisao, u Stuttgartu je jako ludo super discoteke cesto dolazimo tamo.. pozdrav
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Sidneju ima nekoliko nasih klubova, mnogi su sportski klubovi pa se tu odrzavaju zabave i ostale manifestacije.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim u malom primorskom mestu i ovde nema nasih klubova ..kafanica i slicno....Bila sam par puta u Rotterdamu ali se razocarala pa mi uopste i ne nedostaju.....

_________________
 
lths204
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 36
Mesto: Chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 5:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u usa, i ovde ima diskoteka i ponekih kafica, ali ja ne idem tamo tako cesto, samo skola-soccer practice-kuca i to je to! Ponekad ima po neki koncert, ali nista posebno. Ima dosta Srba, ali nije kao u Srbiji. Crying or Very sad

_________________
LTHS204
 
mali_miki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 07 Apr 2004
Poruke: 11
Mesto: KS - CH

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u Svajcarsku ima dosta nasih kafica i diskoteka. Stanujem u geografski centar svajcarske i tako bilo gde podjes na granicu si za dva sata nemacke austrie italije francuske i tako idemo ponekad vikendom u Italiju na pizzu u minhen na pivce Very Happy i tako...
 
top80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2004
Poruke: 11
Mesto: NJ, USA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: istocna amerika Na vrh strane Na dno strane

Ma slabo je to ovde kod amera. Bude po neki nas klub ili kafic ali se sve to brzo zatvori i zagusi. Nije mi jasno kako Grci, spanci, albanci, muslimani i drugi svi imaju mnoga svoja mesta a mi nemamo nista ozbiljnije (sve neke rupcage).
 
kr1st1n4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim u Sherbrooke-u (Canada) to je jedan maliii grad ima samo 2 nasa kluba/kafica... Jedan se zove Srpski Klub a drugi se prije zvao Eks al su promjenili ime za Bolero
 
wolfkiller
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 37

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim friedrichshafen nemacka kod nas ima samo jedan mali kafic zove se rubin sreca sto zivim na tromezi izmezu svajzarske i austrije pa tako imam vece mogucnosti da izlazim
 
kengur75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 9

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas ima nekoliko nasi Kafica i 2 Diskoteke.Svakog vikenda imamo muziku uzivo
 
Silver_Tiger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u Becu(Austrija) i nemogu da se pozalim
Ovde imamo dve nase Discotheke (Nachtwerk je dobar) i stalno neko gostuje. Prava stvar. A kafica ima mnogo raznih za sve vrste nase muzike.
Pa ovde u Becu ima puno nasih Ljudi, tako da je super ovde.
Nema pesme ni veselja dok Srbin ne zapeva Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Zivot mladih u dijaspori... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon