www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta Vam se dopada u novoj zemlji??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
stamplic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Maj 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 7:49 pm    Naslov poruke: sto vam se dopada u novoj zemlji Na vrh strane Na dno strane

Ono sto se kaze: radim i pristojno zivim od svoje plate.

 
HONEY-72
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni licno se dopada rad i red,a to su odlike zapada.koliko para,toliko muzike,tj.koliko zelis da imas i radis,toliko i dobijes.nema ispod donje kao kod nas gdje se pojedini obogate preko noci,dok ostali ostaju bjeda do kraja zivota bez obzira na kvalifikacije i sposobnost Rolling Eyes
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko te ne pita ni ko si ni sta si
 
bosnia_boy_21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 14

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se ovdje dopada to sto svakog mjeseca kada radis dobivas pare i redovno, a ne dole kada radis gledas imali da te plati. I naravno privatnost.

_________________
Tako ti je mala moja
 
Hattala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 5
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se dopada samo jedno.A to su dve stvari : red,rad i disciplina . :twisted:
 
Sandric2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 38
Mesto: dojcland - krajina

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2005 7:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se nemacka samo dopada zato sto ima dosta nasih ovde Wink

ako nebi imali nasih diskoteka, kafica ko bi mogo ovde ziviti sa svabama Rolling Eyes

_________________
Wink KO ME PROBA- PAMTI ME DO GROBA Wink
 
slaven1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 11 Dec 2004
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam dole odrastao i isao u skolu i sa 15,5 sam dosao u svabiju!dole je problem ako nemas dobre veze da ne mozes raditi to sto zelis, ovdije su ti sva vrata otvorena,nema veze tko si, ciji itd. ako zelis nesto u zivotu to ces ovdije u svabiji uspjeti
 
George71
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 9

PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam silom prilika u Nemackoj.Svidja mi se organizovan sistem svih segmenata u drustvu.To ovekujem da se i kod nas resi.
 
flesh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Pon Maj 23, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogucnost skolstva i uspeha......
 
jolanda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je cak privileg sto imamo mogucnost ziviti u dijaspori, ici na dobru skolu i na kraju naci dobar poso jer kad vidim kako je mladima u domovini to je jadno, cili dan cule u kaficima, nemajuposla, jedina opcija je udat se i radat dicu, ovde ipak mogu malo nesto proziviti
 
SoulofDragon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 39

italy.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mah ovdje u Italij sam nasao na jedno drustvo veoma ljubazno i najbolje diskoteke na svijetu :p . Sto se skole tice sasvim su slobodni, jer pricas sasvim normalno s profesorom kao da je tvoj najbolji prijatelj. Ali sto mi se ne svidja je da se ide i subotom u skolu Evil or Very Mad

_________________
Like a soul without mind, in the body without heart, i'm missing every part.

TUNING? STYLE OF LIFE!!!!!!!
NoS?? Ne, havla. Ostavljam ga onome kome je potrban. NoS?? No grazie lo lascio a chi ne ha bisogno.
 
scorpio
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2004
Poruke: 15

PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se sto nema rata, sto je uvijek mir, i sto su radnici i seljaci srecni.
Pticice veselo cvrkucu i avioni paraju slobodno nebo.
I sto u bankama uvijek ima para. 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta Vam se dopada u novoj zemlji?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon