www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta Vam se dopada u novoj zemlji??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
milansrbin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2004
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta mi se svidja u minhenu??novi stadion(allianz arena) oktoberfest i ima dosta lepih cura

 
Daca76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim na Tasmaniji. Svidja mi se red i mir, neobicna priroda, cist vazduh i voda, ljubaznost ljudi,...
 
picimoj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2004
Poruke: 44
Mesto: Francuska/ Brus, Srbija

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 8:38 pm    Naslov poruke: dijasporija Na vrh strane Na dno strane

pa svidja mi se to sto ovde barem znas zasto radim a ne kao kod nas, radis a platu ne primas. Ovde si siguran da na kraju meseca primas platu i mozes sebi da kupis sta god pozelis!
 
Inica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao i Daci meni se dopada priroda,vazduh, cistoca i ogromni prostor Australije gde se osecam kao ptica rasirenih krila (nadam se da nisam bila suvise pateticna?)
 
donnbaxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam dali mi se nesto svidja ovde ili i ono sto se svidja je jednostavno nametnutno obavezno.........
Sigurnost mozda miran san socijalno je na velikom nivou i jako bitno
Mogucnost upoznavanja metaliteta drugih naroda
 
lexa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u Ceskoj i odgovor ce biti kratak jer mi se malo toga dopada. Cehinje (iako su se u poslednje vreme puno uobrazile) i naravno legendarno cesko pivo, iako nije kako se kod nas misli svako cesko pivo dobro, to je zabluda
 
SakiX357
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 12
Mesto: Jacksonville, Florida

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 5:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'moj' grad je na obali okeana, tako da mi se definitivno svidjaju plaze i sve pratece stvari... ima tu i dosta stvari koje mi se ne svidjaju, ali sve u svemu mirno je i bolje se zivi, a to je ponekad covjeku i dovoljno...
naravno, surferi i cuvari plaza totalno otkidaju Smile a i dobra se kola voze

_________________
U svakom porazu
Ja sam video deo slobode
I kad je gotovo
Za mene, znaj
Tek tad je pocelo
-milan mladenovic ekv
 
krin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 21
Mesto: Praha

czechrepublic.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim u Ceskoj, na prvom mjestu moj Dragi, na drugom cesko pivo, na trecem moravsko vino,
 
Jecika011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 5:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zakon i finansijska situacija
 
Disaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u becu mi se skoro nista nesvidja, ljudi zive monotono...ali u svakom slucaju ima lepih mesta za izlazak...ali sto se zezanje tice nemozes da uporedis sa beogradom
 
piccsviccs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se sve, a pogotovo raznovrsnost, sloboda, mogucnost izbora sopstvenog zivota, opsta kultura... i muzika... Samo da mi je jos more i malo sunca, i bilo bi mi srce na mestu Very Happy
 
estrada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sad,moje licno misljenje je da su nemci jako ljubazni,ali sad,ko ga zna,iskustva su jako razlicita,ja na svu srecu nemam losa iskustva sa njima,ali ipak nekako su mi prehladni,sve im je umetno i osmeh i ponasanje,ali eto...znaci malo vise topline sa njihove strane nebi skodilo...i svidja mi se sto ima nekog reda i zakona,a ne kao kod nas:(
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta Vam se dopada u novoj zemlji?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon