www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da ste Andjeo...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam Andjeo svima bih pomogla...svi bi bili srecni..niko nikada ne bi zaplakao!I nikada ne bih zloupotrebila tu moc!!!
....A sad da se vratimo u stvarnost..ja nisam Andjeo....i nikome ne mogu pomoci! Sad



_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
fioreCG
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Avg 2005
Poruke: 123

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ovom trenutku da sam Andjeo vratila bih vrijeme par dana u nazad i sprijecila tragediju koja se desila kod nas kada se voz srusio na Bioce.
 
jimmy_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 72

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh eh..
Da sam andjeo, zbario bi 2 angelice i odleprsao snjima na Havaje i cugao bi koktelcice Very Happy . Zvali bi me selfish Angel Smile

Ali sada ozbiljnosti. Da sam andjeo, zamolio bi Boga da prekine sve ratove, da pustinje Afrike postanu plodne doline, poslao bi ljudima formulu za lijek protiv AIDSa, sprijecio bi globalne katastrofe poput zemljotresa i tsunamija i poslao bi Busha u Irak da radi na naftovodu.
 
ManiaC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 41
Mesto: Jagodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo,cuvao bih jednu osobu..ne bi joj dao da sazna shta je ljubav a shta je bol...


"Kad bi andjeo cuvar postao,
sa njom bi u mislima ostao.
Nikada je ne bi bolela glava,
bio bih sa njom i kada spava.
Od jutra do mraka svakoga dana,
bez obecanja i ljutih rana."

Suludo,zar ne ?
Rolling Eyes Embarassed
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo ucinila bih da
otac svakog djeteta volji njegovu majku.

Ako hoces da svom djetetu das najveci poklon,
voli njegovu majku
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 6:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako...skoro da je nemoguce odgovoriti na postavljeno pitanje jer svaki put kad procitam pitanje...drugaciji odgovor ulazi u glavu...

U prvom planu mi naravno pada napamet neki novi svet..svet bez gladnih, bolesnih...nemocnih...Svet gde deca bezbrizno trckaraju i gde nikad ne odrastu ako odrastanje znaci suocavanje s uzasnim zivotnim iskustvima poput rata, bolest, smrti...
Ipak bih pomogla i onima koji smisao zivota nisu shvatili, da to ucine... Na pamet mi padaju ljudi koji su spremni da gaze i preko zivih i preko mrtvih da bi stigli do svog cilja, a takvih nazalost ima uzasno mnogo.Oni bi onda uvideli svoje greske u njihovim odnosima s drugima....videli bi u sebi tugu, jad, bol,samocu i sebicnost...E kad bi ljudi shvatili gorku realnost u sta su se pretvorili,i da bas i nisu kakvim se predstavljaju sami sebi (bilo to fizicki kroz recimo kremice, sminku, pudere i ostale sitnice, ili vise metaforicki, kroz mali milion kameleonskih kozurica)..onda bi proces promene bio moguc ( i sami znamo da se ljudi ne menjaju tek tako..ne dok i sami ne uvide greske u svojim postpucima i u svom razmisljanju i pogledu na svet)... Ovo bi ucinilo da se slicne nazovi 'greske' danasnjice nikada neponove..

Ipak, vratimo se u sadasnjost: covek je covek- ako bismo promenili ruzne osobine u ljudima, bi li oni i dalje ostali ljudi..sve mora biti u nekom bilansu pa tako i dobre i lose osobine pojedinaca nazalost
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam andjeo borila bih se protih djavola.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo, da imam sve moci sveta, obrisala bi jednu stvar koja se dogodila u mom zivotu, izbrsala bi udes koji je moja sestra imala, obrisala bi joj sve oziljke koje ima na licu zbog tog udesa!Al nazalost nemam tu moc
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...da sam andjeo unistio bih svu drogu ovoga sveta...
 
admirp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 57
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko pitanje, mislim da bih bez obzira na koliko bio moralna osoba bar jednom na dan morao prekrsiti neke zakone, mogao bih joj prici a da ona to i ne zna, mogao bih spasavati zivote, mogao bih...

_________________
you'll never walk alone
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam andjeo......verovatno bi me ubrajali u dobre andjele...mada ponekad,ali samo ponekad bi se i ja ubrajao u nestasne male andjelcice

_________________


Love don't let me go
 
Kavlaki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 71
Mesto: larnaca.....

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ste pomesali frazu andjeo i Bog,jer andjeli sami po sebi nisu svemoguci,ne mogu oterati glad,stvoriti bogatstvo,unistiti zle i sacuvati dobre ljude i sl.Kao da vec "postojeci" andjeli ne bi zeleli da svet bude savrsen?Mi treba da se ponasamo kao ljudi,sto i jesmo,da budemo odgovorni za svoje postupke,da kao ljudi pazimo na sebe i svoje najblize,i tako olaksati posao "postojecim" andjelima :angel5:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Da ste Andjeo... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon