www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da ste Andjeo...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
ufo1
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 1307
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeeee da sam anđeo....
Probo bi vratit vrijeme pa da se vratim curi... Crying or Very sad Embarassed Crying or Very sad Embarassed Crying or Very sad Embarassed Crying or Very sad Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Crying or Very sad Embarassed ...
A onda bi se potrudio da ugađam prijateljima,porodici,CURI,i svima do kog mi je stalo...
EEEE a tek bi onda probao vratit mir svijetu....
Al svakako bi se lijpo proveo.... Smile



_________________
 
crobutton
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 21
Mesto: Varaždin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 1:33 am    Naslov poruke: ! Na vrh strane Na dno strane

čuvao bi ljubav svog života makar me odbila gadno, samo zato šta je još užasno volim! i dok ona mirno sanja, ja mislim na nju i neda mi mira šta neznam šta ona radi, s kim se vata itd.

ipak imam cijelu viječnosa pa mogu životno doba smrtnika ispratit kako spada od anđela! Wink

_________________
Alo veseli ljudi!
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam ja Andjeo pomogao bih prvo svojim najdrazim,ali ni drugi ljudi ne bi bili uskraceni za moju pomoc.Pokusao bih zaustaviti ratove,glad u ljudska srca usadio ljubav.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
tamarish
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 313
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih prvo svima obezbedila zdravlje(pa setite se samo kakvi ste kad imate temperaturu,a kamoli nesto ozbiljnije!),a onda bih brinula o ljudima koje volim!Sebicno malo,ali ne zasluzuju svi andjela! angel13

_________________
People can take everything away from you,
But they can never take away your truth,
But question is........
can you handle mine?
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi mislim da imate odlicne namjere i da mislite dobro medjutim smatram da andjeli ne posjeduju toliko velike moci. Tako da bih ja cuvao dobrotvore i pomagao ljudima koji su dobri ili predodredjeni za dobra djela da ih cuvam. A spasavanje zivota je jedno od najljepsih stvari koje covjek moze da ucini za drugog covjeka. Stara jeverjska poslovica kaze ako spases jedan zivot sapsio si cijeli svijet iznutra.
 
dejoni
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1376
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imao bih krila,ali zbog tezine ne znam da l bih mogo da letim Mr. Green
dao bih samo zdravlja i mira a za ostalo nek se snadju Wink

_________________
Ako zivis danas, svako ''juche'' je samo san, a svako ''sutra'' vizija nade...
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh dobro pitanje....kontam da bi popravila sve greske koje ljudi čine i napravila svjet boljim i ljepsim New Evil

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam andjelchich ..prwo bi se dobro naspawala.......onda bi letila jer imam jaku zelju da letim......onda swe ....polako

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
stojmen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E da sam andjeo ne bi bilo bolesnih, siromasnih, tuznih, nesrecnih. Potrudio bi se da narkomani, pedofili, pederi, alkoholicari itd. ne budu to sto jesu. Svima bi dao malo vise ljubavi i to je mislim dovoljno? Smile
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih imao vremena za sebe Wink

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:angel: Da sam Andjeo,stitila bih sve one koje volim,to naravno na prvom mestu...a najvise bih stitila one dobre,nesebicne ljude,koji tesko zive,jer mi je njih najvise zao Crying or Very sad

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S obzirom na pojam "Andjeo" koji se smatra dobrim bicem velikog srca, da sam ja Andjeo bila bih - Andjeo u svakom smislu te reci, sto apsolutno iskljucuje mogucnost "zlo"upotrebe moci. Wink

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Da ste Andjeo... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon