www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da ste Andjeo...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 6:20 am    Naslov poruke: Da ste Andjeo... Na vrh strane Na dno strane

Helloooo, 8)

Da li se nekad zapitate sta biste uradili da ste Andjeo?
Da li vam je to padalo na pamet, da imate svu moc ovoga sveta sa kojom mozete da raspolazete, da delite srecu drugima, da pomazete, da vodite zivote drugih.

Da li biste zloupotrebili moc ili bi radje ostali Andjeo???


Hajd da Vas cujem...


Da sam ja Andjeo, bi verovatno bio jako sebican i u prvoj liniji bi pokusao da stitim svoju porodicu i svoje najmilije (tj. curu svoju i uzi krug prijatelja) pa bi zatim tek pokusao da ugodim ostalim osobama....

Inace nisam ljubomoran na tudje uspehe, tako da sigurno nebi doso u iskusenje da zloupotrebim tu moc ili da nekome mislim zlo, jer tako mene moji nisu odgajili. Niti znam da mrzim nekoga, tako da je zaista nemoguce da nekome nesto lose uradim i zato bi i dalje svima pozeleo svu srecu sveta, nezavisno sta oni o meni misle i dal bi oni meni uzvratili te zelje.

A i nebi mi palo na pamet da iskoristim tu moc da izvucem korist za sebe Exclamation ... jer mislim da trebam da se trudim i da ulozim nesto, da bi stigo do zelje ili cilja, a ne koristeci moc kao andjeo... Exclamation




Poslednja prepravka: Jugović datum Pon Mar 28, 2005 5:41 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo....pa jesam ali sam se maskirala.... Mr. Green

Sala na stranu - da sam andjeo, prvo bi svima dala zdravlja i srece a naravno sebi i svojoj porodici....
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nahraila bi gladnu decu, sredila decije domove i ustanove, spalila McDonalds, ukinula drzavu, proterala sve ljude koji misle da je rat ok, ukinula vojsku...........

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carpe uradila bih sve ono sto i ti samo ne bih spalila McDonald Mr. Green

_________________
 
juco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo,cuvao bi te od zlotvora
 
Gabor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 15 Dec 2004
Poruke: 41
Mesto: Zemun

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, mislim da mi kao andjelu ne bi smetala vojska, Mc i slicne, prolazne stvari..
____________
Radije bih uklonila sve bolesti, depresiju i nezadovoljstvo kod ljudi....potrudila bih se da ljudi budu zadovoljni sobom jer je to preduslov za srecu...
Unistila bih lenjost i licemerje.....uklonila bes i mrznju....sve ostalo bi doslo na svoje......eh samo kada bi se neko od nas smeo nazvati andjelom............ New Spiral
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao andjeo..........ne bih nikada volela tu odgovornost......a oni koji su ikada procitali knigu "Igra Andjela" znaju o cemu pricam. Knjiga je inace izvanredna i srpska je kniga i ja svima preporucujem da je procitaju.


Poslednja prepravka: *jovance* datum Sre Apr 13, 2005 4:52 am; ukupno izmenjena 1 put
 
OpiCeNa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 108
Mesto: Stuttgart/Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi govore da sam ja andjelsko dete... neznam sta da mislim o tome,jer to ne verujem bas...ja ne mislim tako, jer Andjeli ne prave greske,tako bar ja mislim...

sta bih ucinila da sam Andjeo? mislim da bi htela da spasim celi svet...jer ja ne volim da gledam ljude sto tuguju i pate...pozelela bi svakome zdravlje (to je najbitnije u zivotu), pa sve ostalo, sto se u zivotu treba...al nikad nebih nekome pozelela zlo, jer se sve vraca... s time hocu da kazem da ima Boga i da je on svemocan...

ja sam osoba sto gleda prvo na druge, pa tek ondah gledam na sebe...mozda to nevalja, ali nemogu drugacije...ali tu odgovornost nebi htela jer bi ipak mozda nesto s'gresila...

_________________
~ Ljubav je samo iluzija... ~
 
gargamelvasiljevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja da sam andjeo ja bih prije svega pomogao nemocnim i siromasnim ali bi malo bio i zloban pa bi malo od bogatih uzeo da bih mogao dati siromasima
 
Deluxe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 22
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise volim da pomazem, i sada iako nisam andjeo, pomazem drugima, a da sam andjeo ne bi mi bilo kraja. Shocked

_________________
Dobrica
 
tamileo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 5

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jesam andjeo. andjeo koji se materilizirao za zadatak koji ga ceka u ovom zivotu. Ako ispunim ceka me vislji cilj. A jednoga dana mozda se vise nemoram vratiti u ovaj pakao.
 
Mistress
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 70
Mesto: Zadar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 11, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam. vjerovatno bi čuvala one koji su kroz život čuvali mene. Svog najboljeg prijatelja na primjer.
A sto se tice drugih ljudi, pa ne vjerujem bas da mi bi palo na pamet pomoci nekom silovatelju, kretenu ili ubojici da mu zivot bude lijepsi i lagodniji!

_________________
Ain't gonna waste my hate on you
I think I'll keep it for myself
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Da ste Andjeo... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon