www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da ste Andjeo...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stitila bih sva ziva bica bezuvjetno
a najvise svoju djecu


 
Dostojevski
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 641
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mi je samo malo da sam andjeo,prvo bih svoj deci koja ga nemaju,pronasla dom,gladnima hranu,bolesnima zdravlje,zlim ljudima dobrotu,lopovima postenje,usamljenima drustvo a pticama uvek vedro nebo...

_________________
potpisujem da dovoljno sam luda Wink
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam osoba kojoj nikako ne bi trebalo davati veliku moc jer bih je sigurno zloupotrebio.Da sam andjeo bio bih pravdoljubivi andjeo osvete.Svetio bih se svim mojim neprijateljima i neprijateljima svih onih koje ja volim i koji mene voleo,kao i neprijateljima svog naroda(zbog ovog posebno ne bi valjalo da imam nadljudske sposobnosti,jer bih sigurno preterivao u osveti onima za koje mislim da su neprijatelji mog naroda).Naravno stitio bih sve one kojima je ucinjena nepravda.Bio pravedan,ali poprilicno surov i nagao.Ko zna zasto je dobro sto sam ipak "samo" covek.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
gordana0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Feb 2007
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo,opet bih volela njega iako on nije mene i opet bih dala sve od sebe da napravim boljeg coveka od njega i da probudim sve najlepse u njemu.Da sam andjeo cuvala bih ga vecno samo da on bude srecan.
 
dzsap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 70
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudsko biće sa krilima i nad 8) naravnim moćima,stvarno sebe tako nemogu da zamislim!!!

_________________
dzsap
 
perrygirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo, ne bih dozvolila rat ni u jednoj zemlji. Peace on earth.
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih pazio voljene osobe
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam andjeo... podelio bih ljudima zdravlje, srecu, ljubavi, vere, nade i novca Mr. Green
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa radije bih ostao andjeo... Ipak je lepse kada gledas srecne ljude oko sebe a i u vise stvari mozes da uzivas!
 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo... ja bih tu moc predala nekome drugome, nekome koga izuzetno cijenim i postujem... u stvari - jedini put kada bih upotrijebila tu moc bio bi da nadjem osobu koja ga zasluzuje.
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam andjeo bio bih verovatno u nekom SF romanu
i pustao pesmu Imagine-John Lenona bar jednom na dan Very Happy

_________________
sudbina ili hir

 
Zoka74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2006
Poruke: 129
Mesto: Offenbach

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam andjeo,stitila bi svoje najmilije i svu djecu svijeta.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Da ste Andjeo... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon