www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plasticna hirurgija
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Plasticna hirurgija Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me vase misljenje po pitanjju plasticne hirurgije...
Da li bi ste se zarad lepote operisali?
KOje je vase misljenje o tome?
Da li znate koje to komplikacije (do)nosi?

Pa da vas cujem sta vi uopste znate o tome,ili samo razmisljate o tome kako cete se tako podmladiti i biti lepsi u starijim (a neki i u mladjim)godinama?

Da li vam je poznato da ima osoba koje imaju zavisnost od plasticnih operacija?

Da li je plasticna operacija po vama vaznija od zdravlja posto ona zbog mnogih koomplikacija moze skoditi zdravlju(pacijenti dobijaju secer,silikoni pucaju izazivaju sepsu(trovanje silikonom),itd....)

Pitanje sam postavio jer je nas mod aureliano postavio temu da li bi ste se podmladili...


PO meni je to nuzno zlo (naravno ako je osobama zbog nekog defekta potrebna ili usled neke povrede) a inace to izivljavanje po telu mi je moderno zlo koje je u modi samo zato da bi se ljudi nezadovoljni svojim telima korektovali i kao bili lepsi(a ustvarri posle oce jos 1 operaciju pa jos 1 sve dok ne postanu ko plasticne lutke sto izgleda odvratno po meni)...



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

protiv sam plasticne hirurgije jer smatram da je glupo
i opasno boriti se protiv prirode.
treba umeti ziveti sa svojim telom onakvim kakvo jeste,
prihvatiti samog sebe i tacka.
intervencije ulepsavanja smatram ok posle nesreca;
sredjivanje opekotina,korigovanja oziljaka i slicno.

_________________
www.ONE.org


Poslednja prepravka: please datum Sre Maj 16, 2007 10:38 am; ukupno izmenjena 1 put
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje misljenje je da ona treba da postoji, ali jedino u svrsi otklanjanja velikih telesnih nedostataka, npr. oziljak na vidnom mestu, grudi nejednake velicine, gojaznost usled poremecaja u metabolizmu i sl.
Da, cuo sam da postoje osobe zavisne od plasticne hirurgije, njih zovu "navuceni na noz". Toga imas koliko hoces medju ovim nasim pevaljkama.
A to ne rade samo ljudi koji su nezadovoljni svojim telima, vec i oni koji "teraju modu"! Da li je iko na ovom svetu mogao da nadje zamerku (telesnu, naravno) Natasi Bekvalac ili Kseniji Pajcin? Ne verujem. Ali obe su ugradile silikonske grudi, a Ksendza je cak i usne napumpala! E to je jadno!
 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mogu da shavtim ako neko operise nesto sto je istinski ruzno - ako ima neki nenormalan nedostatak itd... Mozda neke korekcije nosa itd... Ali, kada izadjem napolje, ili upalim tv, najcesce vidim provalu silikona! Jeste lijepo vidjeti lijepe grudi, ali cini mi se da se izgubila nit izmedju lijepog i pretjeranog.
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podrzavam Estetsku hirurgiju, ali se nadam da ce se uskoro naci nesto sto ce je zameniti...Jer se ipak ne zna koliko je to zdravo...A vec se nalaze drugi nacini da se uvecaju grudi npr.
 
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

deluje lepo...ali sam protiv toga....
 
dj-death
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je dobra stvar ako se koristi cisto u medicinske svrhe (popravak tezih nedostataka)... al kakvisu ljudi to uvijek ide na losu stranu... kao i barut Wink
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa medicinske strane, je plasticna hirurgija ok, ako su u pitanju nedostatci, videla sam skoro bebu nekoliko dana posle rodjenja kojoj je nedostajao deo obraza. To je deformitet koje bi morao da se ispravi. Jer dete nije krivo da se rodilo sa deformitetom. Ali kada vidim devojke koje se pune silikonom najezim se! Ne samo da nije zdravo, nego ni ne izgleda dobro! Jako neprirodno.

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li bi ste se zarad lepote operisali?

U ovim godinama sigurno ne. A za nekih 20-30, iskreno - ne znam. Volela bih da u tim godinama mi i ne bude potrebno da razmisljam o tome, a kamoli da odlucim da legnem pod noz, ali nikad ne reci nikad. Trenutno nisam za to, nisam sa silikone, pumpanje usana i slicno zarad "lepote", ova prirodna mi je sasvim dovoljna. A i u 50tim sam sigurna da ne bih isla na poduhvate takve prirode!
Citat:
KOje je vase misljenje o tome?

Misljenja sam da oni kojima je takva intervencija neophodna zbog deformiteta (onih pravih) i treba da se podvrgnu tako necim, zarad "normale". Klinci i klinke nasih godina i koju godinu stariji koji nemaju takvih problema mislim da nema potrebe da se igraju sa svojim izgledom na taj nacin. To su cisti hirovi i razmazenost. A sto se tice takvih operacija u kasnijim godinama, e to vec ne znam sta da kazem. Nisam osetila na sebi, al sigurno cu znati kakvog cu misljenja biti kad dodjem u te godine.
Citat:
Da li znate koje to komplikacije (do)nosi?

O da znam. Imam doktora u kuci i naslusala sam se svakakvih prica. I pozitivnih i negativnih. Ali zapanjujuci je podatak i koliko doktora (koji su dakle svesniji svega toga nego svi mi ostali) odlaze na operacije radi podmladjivanja. Natera te da se zapitas i razmislis malo...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam za plastičnu kirurgiju kad su u pitanju ljudi kojima je ona zbilja neophodna u medicinske svrhe.

Ali ovako inače ne bi nikada to sebi recimo uzela, sasvim mi je dobro u mom prirodnom tijelu, a ne s nekim nepotrebnim dodacima. I ne želim si skraćivat život zbog nekih trendova koristeći narkozu, jer znam da ništa što nije prirodno nije baš ni zdravo. Pogotovo nakon što sam vidjela ženu kojoj su pukli silikoni na usnama, al hebiga pa sama si je kriva, sad tužaka sve moguće doktore. No, kako se kaže tko voli neka izvoli.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sebi nikad radi lepote nebi radio plastičnu hirurgiju. Postoje Ljudi kojima to zbilja treba. Svak ima pravo izmeniti svoje telo - tako što nisam protiv Very Happy

_________________

 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da ljudi koji nemaju dovoljno samopouzdanja u sebe i smatraju da ce plasticna hirurgija to resiti, treba to da urade. Naravno, sve u granicama normale.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Plasticna hirurgija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon