www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pomoc oko foruma
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
milica_mia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2008
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 25, 2009 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da..na neki nacin....samo sto taj "portal" nema fore ono home, log in, register i sve to...jer bi to onda bio portal na forumu, a ja hocu stranicu koja vodi do foruma...oces i tebi da posaljem adrese foruma koji to imaju?

 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 25, 2009 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošalji, da vidim.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 26, 2009 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ona zeli da napravi INTRO (flash) stranicu.
Nesto kao npr. OVDE,
Al tu ti je primer prve stranice, gde onda kliknes na sliku ili na rec ENTER/UDJITE/UDJI... stavis sta god hoces.

Pa to ti je obicna stranica sa flash animacijom, i samo treba da na toj stranici napravis kada se ukuca adresa veb stranice da odvede tacno na tu (intro) stranicu.
U tom slucaju najbolje je tu stranicu nazvati index.html

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
milica_mia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2008
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ehh konacno Smile ali ne znam preko cega da pravim stranucu, u tome je i problem...gde da idem?
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa progooglaj malo,sad kad znas sta trazis i kako se to zove.. Wink

_________________
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ti je obicna stranica, znaci ako koristis, Front Page, Dreamweaver, i sl. programe za pravljenje veb stranica, foruma, napravis jednu praznu stranicu za taj intro.
E onda u SwishMax-u, Adobe Flash-u, il nekim drugim programima, napravis taj efekat i onda ga ubacis u tu praznu stranicu (Insert - Flash ili Flash Movie).

U google ukucaj Flash intros i listaj linkove.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> pomoc oko foruma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon