www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gewilon trazi
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 9:44 pm    Naslov poruke: Gewilon trazi Na vrh strane Na dno strane

Evo interesuje me ako neko ima neka mi javi na private a ako ima na sajtu onda mi recite gdje je pa kad skupim kredite...Smile

Bojan Delic - Voz
Katapult - Decembar
Ljuba Alicic - Ciganin sam al' najlepsi
Andrea Demirovic - Previse sam mlada
OK Band - Ti meni lazes sve
Alen Slavica - Rijeko moja zelena
Kerber - Kad ljubav izda
Giuliano - Svijet tvoje carolije
Giuliano - S tvojih usana rijec
Ana Stanic - 20,30 godina

i jos jedna pjesma ovako ide ..." Mog Bog ima plave oci, moj Bog je protiv kraljeva noci...'' - da dodam samo da je ovo Viktorija i pjesma Plava
ptica koja se dodaje spisku zelja Smile))

P.S. Korisnik HOLBYCO koji mi je poslao/la p.p. ( a ne mogu da je vidim jer mi je nema u inboxu) moze da, pjesme koje ima salje na gewilon@yahoo.com




Poslednja prepravka: gewilon on Uto Mar 28, 2006 7:17 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
malena111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hej mozes li meni poslati pesmu Halid Beslic Poljem se siri miris ljiljana thanks unapred
malenababy2002@yahoo.com.au
 
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

salji naravno....mail je gore naveden.

Interesuje me sledece....da li neko ima stranu rosk i classic muziku iz '80-ih pa na ovamo....Madonna, George Michael i sl....
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malena111 je napisao/la sledeće:
hej mozes li meni poslati pesmu Halid Beslic Poljem se siri miris ljiljana thanks unapred
malenababy2002@yahoo.com.au



Ovu temu je gewilon otvorio i pitao za pesme dovoljno je da mu odgovorite na pm! moli bih vas da ne pokrecete ovde pitanja i odgovori ! imamo u Mp3 riznicu trazim pesmu ili nudim itd
 
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 4:07 am    Naslov poruke: gewilon trazi: Na vrh strane Na dno strane

1.Deni Deranja - Lakse je pomislit

2.Types - Africa

3. za ove stihove ne znam ni izvodjaca ni ime pjesme. Evo refren:

"na telu se greh ne poznaje
i mozes hiljadu tajni u sebi da imas
ovo je noc kratkih pogleda
i brzopletih reci
u koje je rano da verujes..."

ako neko ima e-mail je:
master_blaster0202@yahoo.com


Poslednja prepravka: gewilon on Sub Mar 25, 2006 3:23 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
beautiful_soul
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 7464

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 7:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ja sam ti poslala od marie mckee -show me heaven

_________________
Recepti
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gewilon, imao si vec svoju temu, nema svrhe da otvaras nove! Citaj pravila, pise da svako od vas otvori po jednu temu gde trazi pesme! Pripazi malo.

Hvala na razumevanju.
 
urlik_glavate_sove
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 297
Mesto: BIJELJINA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 12:49 pm    Naslov poruke: Re: Na vrh strane Na dno strane

Poslao sam ti Ljubu - Ciganina uzivaj Smile
 
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
Gewilon, imao si vec svoju temu, nema svrhe da otvaras nove! Citaj pravila, pise da svako od vas otvori po jednu temu gde trazi pesme! Pripazi malo.

Hvala na razumevanju.


Radi se o tome da nisam mogao da nadjem temu(mislio sam da se brisu posle odredjenog vremena)...i naravno da ne bih ovo radio. ZNAM PRAVILA

Smile

P.S. Hvala "dusi" i "urliku" na pjesmama
 
beautiful_soul
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 7464

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gewilon je napisao/la sledeće:
salji naravno....mail je gore naveden.

Interesuje me sledece....da li neko ima stranu rosk i classic muziku iz '80-ih pa na ovamo....Madonna, George Michael i sl....


ja ti imam dosta takvih starih stvari .

ti napisi koje trazis a ja cu provjeriti da li ih imam

_________________
Recepti
 
srdjansrdjan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao. a Ja ti saljem od O.K. Benda
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ti saljem Halid Beslic!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> Gewilon trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon