www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osoba vaseg zivota?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 25, 2009 12:02 am    Naslov poruke: Osoba vaseg zivota? Na vrh strane Na dno strane

Jutros dok sam vozio do posla bas je na radio stanici bila tema:
'Koja je to bila presudna stvar, znak tj. razlog da kazete sebi da je ta osoba, osoba vaseg zivota?'

E neki su rekli kako su na prvi sastanak otisli u restoran i narucili isto jelo, i gotovo to je bio presudni znak za njega i jos su 2,5 god. zajedno u vezi.

Ovaj drugi kaze kada je doveo devojku u stan i videla CD kolekciju i da voli sve te stvari, da je to bilo to za njega.

Pa da probijem led Very Happy

Otisao sam u Srbiju na odmor, nijednu nisam pogledao, niti me nijedna zenska nije interesovala, samo sam mislio na nju, trcao po tel. govornicama da joj cujem glas makar na 10 sekundi i internet kaficima da procitam njena pisma, i jedva cekao dan da se opet vidimo.



_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 25, 2009 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno sam shvatila da je to to,samo njegovo ophodjenje
prema meni Wink

_________________
vera,ljubav,nada
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mi u ono doba još upoznavanja, imali smo totalne sličnosti.
Ok osim muzike Laughing Ipak on ne voli toliko narodno al eto može poslušat.
Voljeli smo iste serije, iste filmove, dijelili smo i dijelimo mišljenja jednaka, odgovara mi u potpunosti, a da ne kažen kako je ipak ono šta je presudilo njegov karakter, iskrenost i naravno božanstveno ljubljenje. Može zvučat čudno ali meni je ljubljenje iznimno bitno, obožavam se ljubit.. Ako se tip ne ljubi dobro ma kako mi bija napet, zgodan, savršen bla bla ako se dobro ne ljubi, ništa od toga.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 8:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bio je on, i jos uvek je on...iako ga ne volim sad vise, volela sam ga skoro pola zivota...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
branche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Mar 2009
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 01, 2009 1:26 pm    Naslov poruke: osoba mog zivota Na vrh strane Na dno strane

kako sam znala ? jednostavno od trenutka susreta sa njim znala sam da je to ono pravo...odgovarao mi je u potpunosti,mogla sam cutati sa njim satima,znao je da me zasmeje,osecala sam se posebno,opusteno...i jos uvek se osecam,samo vise nismo u vezi,jer se on plasi sebe i ko zna cega jos... Crying or Very sad

_________________
Namcorasta Smile
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se oseti u srcu, ne moramo imati puno sličnosti, ali ne može se rečima opisati to.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato što kad me je pogledao, zaboravila sam na svet, disanje, bića, ljude, i na njega.
Upao je kroz moje zenice u samu mene, sve do peta.
Tako smo se gledali minutima.
Sanjivo je sklopio oči i poljubio me, najnežnije što je to iko ikad uradio.
Kada sam otvorila oči da ga pogledam, dremao je na mom ramenu a donju usnu mu je obasjavala svetlost farova nekog automobila.

I dan danas mogu da osetim taj njegov pogled, nakon četiri godine.

Filip, moja prva, jedina i poslednja ljubav.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sa svojim sadasnjim dragim..dolazili smo na jedan sajt vise od 2 godine...nikada nismo te dvije godine jedno drugom se obratili ni sa cao.

Jednostavno smo se jednog dana slucajno zapleli u pricu i to je bio nas prvi susret i prvi dan nase veze.

A kako sam znala da je on prava osoba u mome zivotu za mene pa jednostavno sto @Makro rece nisam mogla izdrzati vrijeme kada cu mu cuti glas makar na sekund , kada ce doci s posla i upaliti pc da se vidimo i pricamo , nisam mogla docekati kad ce stici postar s pismom koje mi je poslao..cesto sam znala hodati iz sobe na balkon po nekoliko puta izvirujuci ide li postar uz mahalu Mr. Green

Jednostavno i kada cutimo osjecam se kao da sam na 7 nebu s njim , kada je pored mene osjecam se srecnom i nista mi ne fali , s njim imam snagu da planinu pokrenem iz mjesta .

Jednostavno on je osoba koja me čini da lebdim dok hodam i da se smijem čak i onda kada spavam.

I dala bih i svoj zivot za njega i osmijeh na njegovom licu i mir i spokoj u njegovom srcu.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno osetim da je on pravi..Lepo mi je sa njim,super se slažemo,imamo dosta zajedničkih stvari jednostavno funkcionišemo!

Raniji momci nisu bili to,osetila sam da nešto ne štima između nas.. Nešto je falilo. Ali tek kad upoznaš osobu tvog života možeš videti šta je to falilo
Embarassed
 
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene i moju doskorasnju devojku a sada vec verenicu vezala je ljubav prema mom pozivu i mom poslu gde ona nazalost nije uspela Sad ali to nas je spojilo dok smo posle toga svakako shvatili da nam to nije jedina zajednicka stvar nego da ih ima jos mnogo!rezultat toga je veza od 3 godine krunisana verenickim prstenom Smile

_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
MalenoFL23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2009
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 11, 2009 6:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakav je prema meni i kako se slazemo i kako se ja osecam oko njega pravi me da se osecam posebnom, najlepsom, najboljom
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 11, 2009 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada i dalje osecam lupanje srca kada ga vidim
kada cinim sve da bi bio srecan
kada mi je u mislima i kad nije sa mnom
jednostavno, kad volim

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Osoba vaseg zivota? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon