www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

.:: Keletova shoferska Kabina ::. .::Brm, brm::.
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 26, 2009 2:57 am    Naslov poruke: .:: Keletova shoferska Kabina ::. .::Brm, brm::. Na vrh strane Na dno strane

Dragi vash, a i nash, Kele Mr. Green
Poshto se niko pre mene (sram da ih bude) nije upristojio da otvori kutak spec. za tebe, posle jedne poruke danas, da budem precizniji Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?p=2948461#2948461 nekako si mi bash bash prirastao srcu Shocked Laughing Laughing Ne, nije zbog laptopa, vec si dokazao da su moja ocekivanja povodom jednog pitanja zapravo imala osnova! Shocked Elem, pre jedno pola godine ja sam izjavio: "Keve mi, samo cekam da neko upise kako upravo "pracaka nogicama" dok kuca poruku", i da, taj dan je dosh'o! Neizmerno ti hvala <3 Embarassed Embarassed

Laughing Laughing Laughing Laughing
Za ovo sam cuo da je medju najkomfornijima u svojoj klasi tako da sam reshio to da ti dadnem na poklonce, i u zdravlju da ga vozash i puno da obrnesh u njemu... mislim tura isporuka Shocked

I naravno kak' ovakva feshta da prodje bez pesme?! Shocked Nikako! Za atmosferu ce da se potrudi, do poslednjeg daha, svetsko, a strano - Seve Embarassed Embarassed Mr. Green Mr. Green

Brm, brm




_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 26, 2009 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cool

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 6:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Alex ja vec danima pripremam "materijal" za otvaranje kutka za moju dusu Embarassed a ti me preduhitrio New Evil i iz kog razloga Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Nego bilo sta bilo Mr. Green

Embarassed Duso nama reci nisu potrebne Embarassed ali ipak







A o ovom http://www.domaci.de/viewtopic.php?p=2948461#2948461 ne bih nista komentarisala osim da sam te zamisljala kao malo aktivnijeg ucesnika u takvim situacijama Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Lubim duso

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 04, 2009 4:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa Drustvo dobrodosli u moju sofersku kabinu ...
da vam malo docaram ambijent...

Udobnost je na nivou,... sedista na vazduh...


Kreveti ...


Zamrzivac ...za letnje vrucine ...


Hm... Dragi Alex buduci kume ... Prijatno si me iznenadio svojim gestom .. Drago mi je da je ova tema nastala bas zbog jednog posta zbog koga se verovatno dosta ljudi slatko nasmejalo....
Al kao sto si rekao , to je moralo jednom da se desi , samo je bilo pitanje vremena Mr. Green

Hmmm Renoult Radiance... jos dugo ce biti samo san
Cool

Al u svakom slucaj u hvala na lepim zeljama ... i na kamioncetu ... i naravno na Severini ... Bez nje nista Laughing Razz Razz Cool


Drugarice ... Sta da ti kazem ovdi tambura samo radio, Elvis retko navraca, al zato su nam Preldzije redovne ...Lep provod u mojjoj Soferskoj kabini Razz Kiss for U Wink

Srecice moja ,,, ... nemoj da se ljutis na kuma ... ucinio nam je uslugu .. udobnije nam je ovde nego kod Jeje u separeu Embarassed
Hm m i ti ces zavolti kostur pored mene Embarassed
hmmm Mnogo ti zamisljas u poslednje vreme ... . al poceo sam da izbegavam lap top u takvim situacijama ... tako da ne znam kako bi to sad zamislila bez njega ...
Embarassed Embarassed Embarassed
Srecice ... eh da ... moracemo uskoro da objavimo zvanican datum Cool

LJubim te ... Embarassed

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Laughing Srecooo ma daj kao da me ne poznajes Laughing ne ljutim se ja na kuma Wink Udobnije kazes, pa... mozda i jeste... ali sigurnije Embarassed Arrow sigurno nije Embarassed Laughing Laughing Laughing

Duso Laughing bez lap top_a kazes...hmmm... ne smem ni da zamislim Mr. Green Embarassed

Sto se datuma tice.... ma lako cemo to... nego izvoli kaficu da te ceka kada se probudis Embarassed





Ljubim nezno za dobro jutro Embarassed

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dusooo....
Prvo da popijemo po djus uz kaficu ...


Srecoo sto mislis da nije sigurno... Rolling Eyes
Ako stvarno tako mislis , da vidim kako ti se ovako svidja,,,
kako kaze narod ... sa konja na magarca Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ovako je bar sporije Laughing Laughing

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Laughing Laughing Laughing Sreco nisam na tu vrstu sigurnosti mislila Laughing Laughing Laughing

Vec u separeu smo ipak na javnom mestu dok u tvojoj kabini Embarassed ti i ja sami Embarassed Embarassed

Hvala na sokicu duso Wink Embarassed

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm... znaci tako ... pa sreco .. ja ne grizem ... ne jako Embarassed samo malko po potrebi...

a ako je samo o tome rec... mozemo da idemo i u usputni motel ... da budemo u javnosti Laughing Cool


Hvala na kafici sreco Razz Embarassed

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Embarassed Jesi li ti gladan duso Embarassed mogu nam doneti nesto za grickanje (tako da nema potrebe da mene ....Embarassed ) Sreco Embarassed Laughing Laughing Laughing pa posle kao... "Ma nisam ja kao ostali soferi" Mr. Green Laughing Laughing Laughing Salim se naravno Embarassed Cool

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mogao bih nesto da gricnem ... taman dok ti spremis ...idem da vidim nazad ...cini mi se da nam se neko sunja oko kamiona
Mr. Green
ja nisam kao ostali soferi ...imas pravo srecooo...
ja sam 2-* gori Mr. Green
salim se Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Sreco ja sam na poslu Embarassed moraces da rucas ovo sto cemo i mi za nekih pola sata Embarassed nadam se da volis Very Happy Wink






I naravno nista bez Sake Embarassed Wink




Srecooo nadam se da se salis Mr. Green Embarassed

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecooo ovo gore moze da prodje ... al za predjelo ... Razz
Al ako hoces i dalje da imas 100kg misica Cool Laughing moraces da se potrudis da spremis nesto poput ovog ...


jer cu u suprotnom da se pretvorim u kostura Shocked

ili imam jos bolji predlog za tebe srecice....
Samo jedan ''skroman ''svedski sto... Embarassed Embarassed

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
a sake cu preskociti ...ipak sam ja profesionalac Laughing
al sacuvaj ih za vikend u svakom slucaju Cool

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> .:: Keletova shoferska Kabina ::. .::Brm, brm::. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon