www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

.:: Keletova shoferska Kabina ::. .::Brm, brm::.
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prva duso Embarassed

Eh zaboravila Embarassed


Embarassed Embarassed Embarassed

Kako si bebo jesi li lepo pawaooo Embarassed



_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako lepo ... al mogao bih jos ... Embarassed
A kako sam ... samo pogledas koji je dan i sve ce ti biti jasno Embarassed

hmmm kakav zahvat .. iz ovog bi se tesko iscupao .. Embarassed Embarassed Embarassed
tj mislim da bi tezio ka suprotnom ... da sto duze ostanem u njemu Embarassed Embarassed Embarassed
A ti bebe .. kako si ?

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Kao sto sam ti vec rekla Embarassed "Ljuta" Embarassed

Pa duso Laughing Ja mislim da ne bih dodirivala zemlju da ti se ovako "okacim" oko vrata Embarassed Laughing

Hmm mislis da bih te tako lako pustila da se iscupas iz ovakvog "zahvata" Embarassed

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm ... pustio bih te neko vreme ... da mislis da si glavna Cool Embarassed
A onda bi iznenada izgubila tlo pod nogama ... i zavrsila na sedistu levo , sa mojim nestasnim ''rucicama'' .... da ne pricam vise ili ???

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zabranjeno citanje mladjim od 18 godina Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed Embarassed

Beboooo Embarassed Sta ako ti kazem...hmm.. pricaj...jos Embarassed Laughing Laughing Laughing

_________________


Poslednja prepravka: sweetlady datum Pon Apr 06, 2009 12:10 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas da nemam pardona ..i da mi nije problem .. pricali smo onomad o onom zbunu u centru ... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ako hoces da nastavim ... pricaj mojim jezikom ... Daj mi zeleno svetlo Embarassed Cool

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prebacice nas razgovor u "Erotske price" Laughing Laughing Laughing

U cetiri oka DUSO (nije tvoja kabina dovoljno zasticena od radoznalih pogleda Laughing Embarassed )

Nemoj da me podsecas na to Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I to sto kazes bebe ...

Opet ti meni duso .... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed nemoj da me podsecas na to Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

kamata bebe Embarassed

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Embarassed Embarassed Zaboravila Twisted Evil Laughing Embarassed naravno da nisam zaboravila vec je to DUSO bilo namerno Embarassed Embarassed Embarassed necu vise Embarassed Wink

Hmmm bebo jesi li ti primetio da i ti i ja cesto pisemo ovo "nemoj da me podsecas na to" Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing

Pricajmo o jezeru, bazenu, ragbi partiji, Brunu, vikendu, poslovima, obavezama, putovanjima za par dana o svemu sto i normalno pricamo Laughing Laughing Laughing Pomislice narod svasta Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad smo kod puta , upravo sam imao poziv u vezi toga ... mozda cu krenuti dan ranije da mogu da stignem sve da obavim , a da ne zurim ,,, ipak mi je prioritet kosovska mitrovica ... hocu da pozavrsavam sve dok ne odem , da se malo odmorim sa prijateljima ....

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sreco znamo kada ides a kada se vracas je vec veliko znak pitanja Laughing

Cudno je kako nam se desilo da moramo na put u isto vreme Very Happy Samo umesto da se priblizimo jedan drugom mi nasuprot...jos se vise udaljavamo Confused

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

docice dan ... uskoro , vrlo uskoro .... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
za ukrstanje puteva ....

Kad se vracam ne znam ni sam .. jer kad dodjem u Mitrovicu drugi dan vozim drugara na aerodrom , pa se vracam nazad ... e sad , da li cu ga cekati do 23. da se vrati ili cu otici kuci u medjuvremenu nisam 100%siguran ...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> .:: Keletova shoferska Kabina ::. .::Brm, brm::. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon