www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem Sa Photo Shopom??????
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 7:20 pm    Naslov poruke: Problem Sa Photo Shopom?????? Na vrh strane Na dno strane

Do jučer mi je Ps normalno radio, a danas kad sam ga pokušala pokrenut nisam uspjela.Dok očitava one sve pizd...e u jednom trenutku ko da se smrzne, ne može očitat do kraja i ne otvara se.Čekala sam i čekala misleć možda mu treba vremena pa sam još čekala al ništa.

Evo na ovom djelu zaglavi:


Uninstalirala sam ovog starog problematičnog i skinula novi Ps, al kad sam ga išla instalirat bila je ista stvar.On se ponaša ko da instaliram i otvaram onaj stari uninstalani PS.Svi poodaci ostanu zapamćeni od onog prošlog Ps, a očito i svi problemi.I tako sam ja sad bez PS i totalno ludim.

Zna li netko u čemu je problem?Pomagajte ljudi!!! Crying or Very sad



_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam u čemu je problem.... ALIIIII Mr. Green

kad uninstaliraš, idi proveti u C:\Program Files (ili gde si već instalirala) dal je ostao folder Adobe Photoshop - obriši i probaj opet Mr. Green Mr. Green

Ništa drugo mi sad ne pada na pamet

_________________

 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E moj Cherry da znaš kolko puta sam ja to danas napravila reko bi mi da se ubijem.Ništa ne pomaže.Iskušala sam svakakve kemije al očito Ps više neću imat do kraja života Very Happy Crying or Very sad Treba mi to puna sam inspiracije, a ne mogu radit, a ja kad svoju inspiraciju ne mogu pretočit u djelo podivljam.Help ljudiiiii Crying or Very sad

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a možda koristiš neki Brushes (i.t.d.) koji je sa greškom i zato ne otvara i novi.... aham Idea

Mr. Green Mr. Green Mr. Green


(probam pomoći na svakakav način) Laughing Razz

_________________

 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pomislila sam ja i na to, al mislim da nije ni to... Crying or Very sad Jer jučer sam ga otvarala i bilo je sve normalno, poslje toga nisam ga više otvarala ni dodavala bilo šta u foldere PSa tak da ne bi trebalo bit to.Sve mi se čini da će ić nova vista gore jer je i tako potrebna nova.To će valjda riješit problem, msilim da je do toga Crying or Very sad samo što više nemam vremena stavit to gore i ko zna kad ću imat zato tražim neku uputu na brzaka. Jer me puca inspiracijaaaa!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 01, 2009 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj OVDE i vidi da li ti to moze pomoci. Jeste da je za CS2, al radi i za CS.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 01, 2009 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm da tebi to nije ona demo verzija PS ??? Jer i ja sam imao isti problem...sve dok nisam kupio original PS Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bash to htedoh reci...
Chini mi se da ti je nanjushena piraterija, te je s' toga prog upucan.

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne znam više ni sama kaj da radim.Budem proala ovo što mi je Makro preporučio.Ostaje mi jedino to i ako ne upali ni to da stavim novi windows.Tako i tako ga trebam stavit kad uhvatim vremena.To bi valjda moglo riješit probeleme.Skinula sam CS3 i on normalno funkcionira al treba mi ta 8 zato što su na netu brushevi i sve ostalo uglavnom za 8icu.Ajooj Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
 
DJ-Goran
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..



Godine: 44

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 150
Mesto: negde u Svajcarskoj

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 28, 2009 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mozes zato sto nisi skinula sve fajlove iz registra windowsa

zato lepo fino umes yourunistaler program pa lepo pobrises sve on skida i keys iz registry fajla onda restartujes pa instaliras novi CS


by the way ako ti treba full CS 4 salji pm
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 01, 2009 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma obrisala sam ja sve.Nema nigdje ništa.Provjeravala sam i brisala i sa Smarty Uninstaller.... nema ništa.Tak da sam od toga odustala.Sad koristim 8icu i šutim.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Problem Sa Photo Shopom?????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon