www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fotografija meseca ~mart~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  

Autor fotografije meseca ~mart~ je
nextajox
1%
 1%  [ 1 ]
° Jaca °
2%
 2%  [ 2 ]
vucko001
2%
 2%  [ 2 ]
erilla
10%
 10%  [ 10 ]
^^CRNOGORKA^^
19%
 19%  [ 18 ]
dambolina
1%
 1%  [ 1 ]
bane42
0%
 0%  [ 0 ]
Ljubisa1
6%
 6%  [ 6 ]
Marjan84
2%
 2%  [ 2 ]
pajica123
2%
 2%  [ 2 ]
Alexns
0%
 0%  [ 0 ]
MTodorovic
1%
 1%  [ 1 ]
Makro
4%
 4%  [ 4 ]
slakoleonac
2%
 2%  [ 2 ]
zorta
0%
 0%  [ 0 ]
filicka
3%
 3%  [ 3 ]
andrejica
1%
 1%  [ 1 ]
buncalo
3%
 3%  [ 3 ]
~SonicLady~
1%
 1%  [ 1 ]
¤ Idealno_losha ¤
4%
 4%  [ 4 ]
Mikan_89
0%
 0%  [ 0 ]
SKARLET2004
1%
 1%  [ 1 ]
jbstapar
5%
 5%  [ 5 ]
BREE!!!
23%
 23%  [ 22 ]
dragana.m
1%
 1%  [ 1 ]
Jejaorka
1%
 1%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 93

Autor Poruka
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dao sam glas pajici, zato što je lepo ispalo srce na levoj strani vatre Exclamation

Što se tiče ostalih... samo još Marjan ima normalnu sliku Laughing



_________________

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravdoljube, ne znam kakvog Robin Huda glumis ovde. Niko ti nije prislonio cev na celo i rekao da moras ovde dolaziti i komentarisati.
Sve je stvar ukusa. I dosada bi SVI trebali znati da svako ima svoj ukus, bilo muzika, film, hrana, fotografija, itd, itd.

Otvori prvu stranicu od ove teme i u prvom postu ti je sve lepo objasnjeno. Znaci postoje neka PRAVILA!

Glasaj za fotku koja se tebi najvise dopada, i ako zelis da objasnih zasto, ti lepo objasni. A ne moras da napadas druge forumase i podcenjujes njihov rad. E sad, da li su oni uslikali il' ne, to ce biti na njihovoj savesti, ne na nasoj.

Ovde smo da se druzimo i lepo zezamo. I najbitnije je ucestvovati Very Happy

Da iskoristim priliku, zelim da se zahvalim svima koji su glasali za mene Very Happy i ostalim takmicarima na lepim fotkama. Nadam se da ce sledeci mesec biti jos vise takmicara i bez osudjivanja.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj glas ide Erillici slika je super Wink Mada je i slicica JB stvarno lepa "Bled" ... Sve pohvale cure Wink Very Happy

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E stvarno veliki izbor ovog mjeseca fotografija..sve su na neki svoj način lijepe samo zavisi ko šta više voli...

Idealno Losa je uhvatila super momenat spoja mora , obale , neba i ptica u letu.


svidja mi se i jejaroka kako je uslikala covjeka koji bi u sustini trebao da preliva vodu iz krcaga u krcag , ali radi zime i snijega nema vode i svidja mi se jer predstavlja vodenjaka kao u horoskopu Mr. Green

A buduci da ja vise volim lijepa mjesta od vatre , snijega , alkohola itd. dugo sam se razmisljala i ipak sam glas dala jbstapar

Razmisljala sam se izmedju BREE i njene fotografije Hrama koji bih voljela posjetiti i jbstapar i samo jezero me za sekund okrenulo jbstaparu

Sretno svima..i steta sto se ne moze izabrati barem 3 najbolje

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narode, ajmo sad da se vratimo glasanju, a sve ostale rasprave možete da vodite na nekom drugom mestu (pp, msn... kako vam volja)

hvala
Wink




i usput da glasam i ja Laughing

moj glas ovog puta ode jbstapar Very Happy

pošto svaku fotografiju detaljno pregledam, ova je ostavila najjači utisak na mene, još na prvi pogled Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glas za Erillu

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arrow filicka.

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnogorka
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 01, 2009 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na osnovu Vaših glasova, autor fotografije meseca mart je Arrow erilla

čestitamo Wink


Prilikom prebrojavanja glasova uvazeni su samo glasovi koji su bili pokriveni postom u ovoj temi kao sto je naglaseno Arrow ovde

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
BREE!!!
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2009
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 01, 2009 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Na osnovu Vaših glasova, autor fotografije meseca mart je Arrow erilla

čestitamo Wink


Prilikom prebrojavanja glasova uvazeni su samo glasovi koji su bili pokriveni postom u ovoj temi kao sto je naglaseno Arrow ovde


Potpuno ste obesmislili takmičenje.

Nikoga ne poznajem na ovom forumu.

Hvala svima koji su glasali za moju sliku koja je dobila najviše glasova. Nadam se da objekat slike - Hram svetog Save - nije uticao da moderator promeni Pravilnik i za sliku meseca proglasi drugi rad.

Ako već prebrojavaš glasove po postovima, onda je potpuno bespredmetno da se klikom na tabeli daje glas.

Vidite šta ćete, ali ovako ne ide.

Ne želim više da učestvujem u izboru slike meseca, jer ste je iz meni nepoznatih razloga potpuno obesmislili. Najblaže rečeno.

Još jednom hvala svima koji su glasali za moju sliku - to su 22 glasa.

_________________
Zato što je deo uredjivačkog tima svojim neodgovornim postupcima povredio moja verska osečanja, u znak protesta napuštam sajt domaci.de.

http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=56785&postdays=0&postorder=asc&start=84
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 01, 2009 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko god je pregledao sve fotgorafije, a nije dosao s ciljem da glasa za neku odredjenu fotografiju, morao je videti to pravilo, tako da ne znam cemu cudjenje jer ovo nije stavka koja je upisana na kraju takmicenja. Bilo je clanova koji su otvarali po 10 naloga samo da njihova fotografija pobedi, a na ovaj nacin cemo to koliko-toliko spreciti.

Citat:
Nadam se da objekat slike - Hram svetog Save - nije uticao da moderator promeni Pravilnik i za sliku meseca proglasi drugi rad.


Moderatorke ovog dela, a i ja koja sam proglasila pobednika, nemamo nista protiv objekta tvoje slike i molila bih da se suzdrzis ovakvih komentara, jer uopste nisu na mestu Wink

Ja prva nisam glasala za osobe koje poznajem, tako da ni to nije merilo glasova Wink Proslog meseca ste nas napadali kako je moguce da drzimo svinju na portalu, ko je glasao za to, e pa sada je uvedeno pravilo da se vidi ko je za koga glasao i da vidimo ko sta voli. Ovog meseca je bila jaka konkurencija, odredjivale su nijanse i tu stavljamo tacku na ovu prepirku, a i pobednicka fotografija nije zasluzila da joj se umanji vrednost ovakvim komentarima Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
BREE!!!
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2009
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 01, 2009 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:

Bilo je clanova koji su otvarali po 10 naloga samo da njihova fotografija pobedi, a na ovaj nacin cemo to koliko-toliko spreciti.

Ja prva nisam glasala za osobe koje poznajem, tako da ni to nije merilo glasova Wink


Ne znam da li je to bila namera, ali je ovo direktna optužba da sam ja otvarao bezbroj naloga i sa njima glasao za svoju sliku !!!

To je gnusna laž !!!

Nemam ni jedan više nalog na ovom sajtu sem ovoga, i ponavljam - niti koga poznajem, niti sam koga kontaktirao i lobirao da glasaju za moju fotografiju.

I meni je ranije bilo čudno da neko dobije mnogo glasova. Sada kada sam ih ja dobio, znajući pravo stanje - da nisu moji sa lažnih naloga, niti od grupe koju sam organizovao, došao sam do jedino logičkog zaključka. Verovatno ima dosta posetilaca ovog portala koji skidaju muziku ili posećuju druge sadržaje, a fotografiju meseca gledaju 30 dana kada god otvore domci.de. Moguće je da oni i ne gledaju postove na izboru fotografije meseca, već jednostavno kliknu glas za sliku koja im se najviše dopada, koju žele da gledaju mesec dana kada dodju na ovaj portal ... Ja, drugo razumno rešenje ne vidim.

To što si me bez ikakvog osnova optužila da sam otvarao druge svoje naloge da bi glasao za svoju sliku, neka ide tebi na čast.

Takvim stvarima se ne bavim. Ako je tebi slika nepoznatog vodopada bolja jer znaš ko je za nju glasao, od mog fotosa Hrama svetog Save na Vračaru u Beogradu koji je dobio 22 glasa, to govori samo o tvom ličnom ukusu i nesposobnosti da razumeš i oceniš valjanost glasanja.

Kako ste sve podredili svojim merilima, i time do kraja obesmislili glasanje za najbolju fotografiju meseca, ponavljam da ne vidim nikakav razlog za dalje učešće u ovom takmičenju.

_________________
Zato što je deo uredjivačkog tima svojim neodgovornim postupcima povredio moja verska osečanja, u znak protesta napuštam sajt domaci.de.

http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=56785&postdays=0&postorder=asc&start=84
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Fotografija meseca ~mart~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon