www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fotografija meseca ~mart~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  

Autor fotografije meseca ~mart~ je
nextajox
1%
 1%  [ 1 ]
° Jaca °
2%
 2%  [ 2 ]
vucko001
2%
 2%  [ 2 ]
erilla
10%
 10%  [ 10 ]
^^CRNOGORKA^^
19%
 19%  [ 18 ]
dambolina
1%
 1%  [ 1 ]
bane42
0%
 0%  [ 0 ]
Ljubisa1
6%
 6%  [ 6 ]
Marjan84
2%
 2%  [ 2 ]
pajica123
2%
 2%  [ 2 ]
Alexns
0%
 0%  [ 0 ]
MTodorovic
1%
 1%  [ 1 ]
Makro
4%
 4%  [ 4 ]
slakoleonac
2%
 2%  [ 2 ]
zorta
0%
 0%  [ 0 ]
filicka
3%
 3%  [ 3 ]
andrejica
1%
 1%  [ 1 ]
buncalo
3%
 3%  [ 3 ]
~SonicLady~
1%
 1%  [ 1 ]
¤ Idealno_losha ¤
4%
 4%  [ 4 ]
Mikan_89
0%
 0%  [ 0 ]
SKARLET2004
1%
 1%  [ 1 ]
jbstapar
5%
 5%  [ 5 ]
BREE!!!
23%
 23%  [ 22 ]
dragana.m
1%
 1%  [ 1 ]
Jejaorka
1%
 1%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 93

Autor Poruka
BREE!!!
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2009
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 02, 2009 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Ova rasprava ne vodi nikuda...

BREE!!! - Pravila su jasno naznacena u prvoj poruci ove teme. To sto ljudi nemaju vremena da ih procitaju i prihvate nije nikakvo opravdanje i nema ni jedan razlog da se ljutis zato sto tvoja fotografija nije pobedila. Niko te nije optuzio da si pravio duple naloge i glasao za svoju sliku vec je samo receno da je to bio slucaj iz proslosti i da smo to pravilo uveli kako bi takve prevare sveli na minimum.

Ako ti i nakon svega sto je napisano i dalje nesto nije jasno, zao mi je ali mi tu ne mozemo nista.

p.s.
Nadam se da ce se ovom porukom staviti tacka na ovu raspravu, a ako ne bude tako, bicu prinudjen da te udaljim sa foruma.


Slažem se da ovakva rasprava ne vodi nikuda. Da bi urodila plodom mora da postoji želja da se problem reši.

Ja sam ukazao na to šta se traljavim uvodjenjem dopunskog pravila o pokrivenosti glasa postom dobilo. Glasalo je svega 35 registrtovanih korisnika sajta. Ako se uzme u obzir da su glasali i svi autori slika, 26, jasno je da je uvaženo svega devet glasova od 67 koliko ih je bilo ( 93 - 26 ). Ne verujem da su to sve dupli nalozi, niti "nameštaljke".

Faktički, cilj nije postignut. Uneta je velika zbrka u kojoj sam, običnom posetiocu kojih je najviše, ja bio označen kao prva žrtva novog pravila - sprečavanje otvaranja više naloga radi glasanja za svoju sliku.

To je ono, najkraće, što sam želeo reći. Nikakve uvrede nikome nisam upućivao, ali sam se svojski borio da ukažem na nelogičnosti i na faktičku neregularnost izbora fotografije za mart 2009.

Ako smatraš da je ovo moje javljanje za udaljavanje sa sajta, izvoli.

I inače ne verujem da ću se vratiti, jer nisam dobio nikakvo izvinjenje, a faktički sam označen kao osoba koja je na nečastan način došla do najviše glasova registrovanih posetilaca. A, to nije istina. Notorna je laž.

Istine radi, ti si jasno rekao da se to nije odnosilo na moj slučaj. Hvala ti na tome. Ostaje, medjutim, gorak ukus oko svega toga, a lično nisam ništa kriv, sem što sam poslao fotografiju koja se svidela najvećem broju posetilaca koji su glasali na uobičajen, dosadašnji način. Ako se neko u polemici povodom toga osetio uvredjenim sa moje strane, izvinjavam se, jer mi to nije bila namera.



_________________
Zato što je deo uredjivačkog tima svojim neodgovornim postupcima povredio moja verska osečanja, u znak protesta napuštam sajt domaci.de.

http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=56785&postdays=0&postorder=asc&start=84
 
slakoleonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 95

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 02, 2009 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni moj glas i to za predivnu buncalovu fotku nije uvazen, jer mi famozno novo pravilo nije bilo uocljivo! Sad
Crying or Very sad Crying or Very sad
P.S. Idea A ne vidjeh da je dodato na listu pravila na pocetku teme ni za ovaj mjesec!!!
U svakom slucaju, mnogi, a prvenstveno BREE!!! je bio zrtva naknadnog regulisanja glasanja i mislim da nije u ravnopravnoj poziciji sa svim onima prije cije su fotke pobjedjivale samo prema glasovima u anketi. Moje licno skromno misljenje je da je trebalo priznati pobjedu fotki koja je u anketi dobila najvise glasova, pa onda za naredni mjesec dopuniti/izmijeniti pravila na pocetku teme i sve bi bilo O.K. jer pravila na pocetku svi citaju, a kako ko glasa mnogi ne.
 
Pravdoljub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2009
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cini mi se da bi dobar kompromis bio u duhu mog imena. Neka sada proglasena fotografija bude na naslovnoj strani do sredine aprila, a od 16.aprila neka se postavi ona koja je dobila najvise glasova u anketi. Verujem da su mnogi za sliku Hrama glasali ne samo sto je lepa, vec sto u ovom mesecu asocira i na veliki hriscanski praznik Uskrs. Lepo bi bilo da sefovi od sredine aprila postave fotografiju Hrama svetog Save autora BREE!!!. To bi bilo priznanje svima koji u aprilu slave Uskrs, a time bi se nasao kompromis koji bi zadovoljio sve ucesnike izbora, a bilo ih je ovoga puta zaista jako puno.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast za ideju Pravdoljube!

Koliko je tesko napisati korisnicko ime u postu i glasati???

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Fotografija meseca ~mart~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon