www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eurosong 2009
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 13, 2009 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Žao mi je što će Srbiju predstavljati tako glupa pjesma... I još onaj lik koji udara po harmonici... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Brrrrr...

Drago mi je što pjesma "Superstar" nije pobijedila, užasna je ( na isti kalup k'o Ludi letnji ples by Flamingosi Rolling Eyes )... I razočarana sam što Ana Nikolić nije ušla u finale te što Milica i Danijel nisu pobijedili... Exclamation
Tj. razočarana sam što je na ovogodišnjoj Beoviziji svaka pjesma bila gora od prethodne... Evil or Very Mad Rolling Eyes

I dalje sam 'zaražena' pjesmom Bistra voda Exclamation Mr. Green Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation Wink Iako BiH ima male šanse za pobjedu ( politika... )... Rolling Eyes Rolling Eyes Evil or Very Mad

Oduševila me i pjesma koja će predstavljati Crnu Goru... Very Happy Very Happy


 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 13, 2009 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hadise - Düm Tek Tek ( Eurovision 2009 Turkey )
Arrow
Pesma je predobra, slusam je ceo dan.
Ne znam kakve ce rezultate postici na eurosongu, jer je na isti kalup ko Sirusho prosle godine. Pesma na engleskom, i onda ubace reci na svom jeziku. Shocked Laughing
Al dobro..i devojka je naravno u kratkoj haljinici, zgodna lepa, a oko nje momaka sto-sto se podrazumeva Mr. Green Laughing Laughing
I opet cu reci, nasa pesma..hmm..je drugacija od proslih godina.
Mislim, lik 'privlaci' plesanjem, kosom, i harmonika je opazna. Laughing
Uzmimo ko za salu Rolling Eyes Laughing Moramo i mi jednom da promasimo pesmu-pa makar skroz, naskroz Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
Odslušala sam nekoliko pesama sa Eurosonga i najbolje su mi :

Arrow Hadise-Dum tek tek (Turkey)

Arrow Elena Gheorge-The Balkan girls(Romania)

Arrow Svetlana Loboda-Be my valentine(Ukraine)




Za sada.. Wink


Moram da dodam još neke Wink

Adok Zoli - Dance With Me (Madjarska)

Sakis Rouvas - This Is Our Night (Grcka)

Soraya - La Noche Es Para Mi (Spanija)

Regina - Bistra Voda (Bosna i Hercegovina)

Very Happy
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi bilo dobro kad sam saznala sa se broji 50% publike, a 50% ziri. Neutral Rolling Eyes
Vec znam gde smo. Mad Definitivno su trebali da pobede OT. Rolling Eyes
Al sta je tu je.

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Axios
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2006
Poruke: 122

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 26, 2009 5:14 pm    Naslov poruke: Next Time Na vrh strane Na dno strane

Македонски преставници данас су преставили своју песму у англиској и српској верзији.


Next Time





Next Time

 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 14, 2009 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prekjučer je bila 1. večer.
Moran reć da je Rusima strašno glupa ideja stavit onu manekenku za voditeljicu, ženska je extra glupa i strašno mi ide na živce, + onaj umjetni smješak ccc.. pa sleganje ramenima kad pogriješi i ono strahovito naglašavanje riječi na kraju, Isuse ..

Turska odlična pisma!, Rumunjsku pjevačicu se toliko i nije čulo, vjerovatno zbog zahtjevne koreografije, pa je većina izgovorenih riječi bila ah i uh Laughing , iznenadila me Bosna i mogu reć da je najemotivnija pisma od svih. Armenija također odlična pjesma, jako simpatično. Island bi također pohvalila, Johanna ima predivan glas. Naježila san se kad je pivala..
Sve u svemu .. nadan se da će neko od ovih pobijedit. Wink


Večeras je 2.večer. Embarassed Razz Razz
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 14, 2009 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otprilike je cela naša nacija znala da se nećemo plasirati u finale Sad Sad još od Beovizije, ali uvek postoji nada. Sad šta je tu je.Neke pesme su totalno nezasluženo ušle u finale kao npr.Hrvatska, Estonija, Litvanija, pa i Albanija,ali kom obojci, kom opanci. Moji favoriti za pobedu su Bosna Very Happy i Grčka!!!

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Axios
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2006
Poruke: 122

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



jedna slika hiljadu reci
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 16, 2009 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Žao mi je što makedonska pesma nije otišla dalje. Norveška pesma mi se svidela i čini mi se da će ona da pobedi.

No, svejedno navijam da albanija pobedi, jer se neće dobro provesti ona zemlja koja naredne godine bude morala da organizuje "Evroviziju". Mr. Green I za nas je to bilo finansijski iscrpljujuće, ali u sred ekonomske krize... Mr. Green S obzirom na ekonomiju albanije - neće je posle skrpiti ni tri donatorske konferencije. Mr. Green Twisted Evil

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 16, 2009 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:lol:necu vam reci 'rekla sam vam'.. Laughing
znala sam da necemo upasto unutra...

al Navijam i Glasam za BiH. Dapace. Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 16, 2009 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja navijam za -Azerbeijan- AySel and Arash - "Always"
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 16, 2009 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AySel & Arash - Always (Azerbaijan) Arrow Nisam sve pjesmice cuo,ali ova me se najvise dojmila(AySelino boknjihanje pogotovo Razz ),iako mi nije jasno kako Arash pjeva za Azerbajain,zar on nije Iranac :?Od Bih je isto dobra stvar,a Cukrov je ovoga puta ok otpjevao,samo ne znam zasto je obukao one cizmetine,izgledao je ocajno,ko neki cecenski drvosjeca koji je emigrirao u Rusiju Rolling Eyes Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Eurosong 2009 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon