www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nemoju da slusam neke pesme
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 12:38 am    Naslov poruke: nemoju da slusam neke pesme Na vrh strane Na dno strane

zasto nemogu da slusam alegro band i tina dimitriljevic pesme ima neke pesme sto nemogu da slusam opste dodje mi neke jel mora da se ima neki specialni program na komp da bi cula te pesme . cekam odgovor od vas pisite na moj mail montenegro_210@hotmail.com
jer nemogu da odg ovde jer nemam dosta kredita da bi mogla da odg .

javite se


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam kakav ti se problem pojavljuje, ja sam upravo skinula Tinu Dimitrijević i radi bez problema, i na Winampu i na Windows Media Player.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 03, 2009 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dodje neki code i stoji da nemogu da slusam pesmu nije isto svi kompjuteri .
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos uvek cekam odgovor jel ima neko sto ce mi pomoci zasto nemogu da slusam allegro band nove pesme ?
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moraš nam dati više detalja, kakav se kod pojavljuje, šta tačno piše u opisu greške?

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 07, 2009 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa pise da neki code i stoji da nemogu da slusam pesmu opste stoji u prozor da donese neki code i posle nekoliko sekunda da nemogu da slusam pesmu i to samo allegro band i tina d, ja nemam te code i to mi prvi put da mi se to desi .
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 07, 2009 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mia258 je napisao/la sledeće:
pa pise da neki code i stoji da nemogu da slusam pesmu opste stoji u prozor da donese neki code i posle nekoliko sekunda da nemogu da slusam pesmu i to samo allegro band i tina d, ja nemam te code i to mi prvi put da mi se to desi .


ti si nešto upropastila.... probaj barem skini winamp (ili bilo koji drugi player)) Mr. Green Mr. Green

_________________

 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam nista upropastila nego vi ste nesto brljali na fajlove . ja stedim moje stvari imam novi mac kompjuter i star je vec nedelju dana nemam potrebe da ga menjam .


ja nisam da se raspravljam nije moja greska da ste vi nesto uradili sa fajlovima nemojte mene da krivite . HVALA
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko ovde nikoga ne krivi, tu smo da pokušamo da rešimo problem Wink

Fajlovi su u redu, postoji mogućnost da nešto nije u redu sa programom preko koga puštaš pesme. Probaj da ih pustiš preko Winampa - verziju ovog programa za Mac možeš besplatno skinuti ovde Arrow http://www.tucows.com/preview/206623

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slucajno sam videla ovu temu, pa da i ja kazem svoje iskustvo.
Skinula sam dve pesme od Allegro Band-a (Drugarice stara i Stari osecaj). Ako ih slusam u Windows Media Player-u kompjuter mi se ugasi tj. sam restartuje, a ako ih slusam u Winamp-u, nema nikakvih problema.
Druga stvar je ta, da sam te dve pesme stavila na mobilni telefon, gde mi ih normalno prikazuje u muzickom folderu, ali kad stavim play, za par sekundi mi zablokira i posle automatski prebaci na sledecu pesmu.
Isto je i kad sam mami snimila cd, sve pesme normalno sviraju, samo te dve nece, isto kao kod mobitela, malo "zablokira" a posle prebaci dalje na sledecu pesmu.

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:
Niko ovde nikoga ne krivi, tu smo da pokušamo da rešimo problem Wink

Fajlovi su u redu, postoji mogućnost da nešto nije u redu sa programom preko koga puštaš pesme. Probaj da ih pustiš preko Winampa - verziju ovog programa za Mac možeš besplatno skinuti ovde Arrow http://www.tucows.com/preview/206623


Epa kad si već obrisala moj komentar.... mogla bi injen Exclamation


Kad ja nešto kažem odmah se bunite, a kad mene napadaju.... ko da niste videli Exclamation


erilla je napisao/la sledeće:
Slucajno sam videla ovu temu, pa da i ja kazem svoje iskustvo.
Skinula sam dve pesme od Allegro Band-a (Drugarice stara i Stari osecaj). Ako ih slusam u Windows Media Player-u kompjuter mi se ugasi tj. sam restartuje, a ako ih slusam u Winamp-u, nema nikakvih problema.
Druga stvar je ta, da sam te dve pesme stavila na mobilni telefon, gde mi ih normalno prikazuje u muzickom folderu, ali kad stavim play, za par sekundi mi zablokira i posle automatski prebaci na sledecu pesmu.
Isto je i kad sam mami snimila cd, sve pesme normalno sviraju, samo te dve nece, isto kao kod mobitela, malo "zablokira" a posle prebaci dalje na sledecu pesmu.



To znači da je loše kodiran fajl(sa greškom).... ili da je povređen... A winamp može očitati neke povređene fajlove... isto kao i KMPlayer (on sve živo čita sa codec packom)

_________________

 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Hvala na savetu, no njen komentar ću ipak ostaviti, jer ne proziva nigde direktno tebe nego nas koji postavljamo pesme, i ukoliko se ispostavi da je kritika na mestu i greška naša, ispravićemo. Dok tvoj drugi komentar ipak nije imao mnogo veze sa samom temom, zar ne? Wink

Ontopic: još jednom hvala Hot Cherry na razrešenju problema u vezi fajlova sa greškom, rešenje je ili puštanje pesama koje trenutno imamo sa Winampom ili postavljanje novih fajlova koji nisu oštećeni Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> nemoju da slusam neke pesme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon