www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nemoju da slusam neke pesme
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro hvala sto ste mi odgovorili na moje pitanje , ali ovaj imam jedan problem moja sestra ima packard bell komp jel imate program za taj komp? nadam se da ce ovo ida fungira . jel ovo moze za sve kompjutere ovaj program? .

 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:
^Hvala na savetu, no njen komentar ću ipak ostaviti, jer ne proziva nigde direktno tebe nego nas koji postavljamo pesme, i ukoliko se ispostavi da je kritika na mestu i greška naša, ispravićemo. Dok tvoj drugi komentar ipak nije imao mnogo veze sa samom temom, zar ne? Wink

Ontopic: još jednom hvala Hot Cherry na razrešenju problema u vezi fajlova sa greškom, rešenje je ili puštanje pesama koje trenutno imamo sa Winampom ili postavljanje novih fajlova koji nisu oštećeni Smile


Sve je u redu, malo mi bilo krivo. Imam osećaj da me nekad proganjate odavde Laughing Sve u svemu boli me pedu za sve Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink opet se šalim Razz

mia258 je napisao/la sledeće:
dobro hvala sto ste mi odgovorili na moje pitanje , ali ovaj imam jedan problem moja sestra ima packard bell komp jel imate program za taj komp? nadam se da ce ovo ida fungira . jel ovo moze za sve kompjutere ovaj program? .


packard bell nije problem...opet zavisi od operacionog sistema (najviše).... ako je mac skidaš programe za mac, ako je windows za windows Laughing A njih je po internetu gomila Exclamation Wink

_________________

 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako to mislite operacionog sistema? sta je to? evo malo pre samo download ovaj winamp na moj komp morala sam da ga maknem jer nisam mogla da download pesme ma nijednu uplasila sam se da mi je komp sad otisao u vazduk. !!
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 5:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mia258 je napisao/la sledeće:
kako to mislite operacionog sistema? sta je to? evo malo pre samo download ovaj winamp na moj komp morala sam da ga maknem jer nisam mogla da download pesme ma nijednu uplasila sam se da mi je komp sad otisao u vazduk. !!


aj da pređemo na TI Mr. Green Wink

sorry ne operacioni, a operativni sistem (ja počeo na ruski)) Laughing

У рачунарству, оперативни систем (ОС) је скуп програма и рутина одговоран за контролу и управљање уређајима и рачунарским компонентама као и за обављање основних системских радњи. Оперативни систем обједињује у целину разнородне делове рачунара и сакрива од крајњег корисника детаље функционисања ових делова. Оперативни систем ствара за корисника радно окружење које рукује процесима и датотекама, уместо битовима, бајтовима и блоковима.
Већина оперативних система долази са апликацијом која обезбеђује кориснички интерфејс за руковање оперативним системом, као што су интерпретер командне линије и графички кориснички интерфејс. Додатно, оперативни систем омогућава покретање других, корисничких, програма као што су едитори, преводиоци и интернет претраживачи. Мрежни оперативни систем је друга врста оперативног система.
Најкоришћенији оперативни систем у употреби на стоним и преносивим рачунарима је Microsoft Windows.[1] Јачи сервери користе Linux, FreeBSD и друге врсте јуниксоликих оперативних система. Међутим, и ови оперативни системи, посебно Mac OS X, се такође користе на персоналним рачунарима.
Wink

U računarstvu, operativni sistem (OS) je skup programa i rutina odgovoran za kontrolu i upravljanje uređajima i računarskim komponentama kao i za obavljanje osnovnih sistemskih radnji. Operativni sistem objedinjuje u celinu raznorodne delove računara i sakriva od krajnjeg korisnika detalje funkcionisanja ovih delova. Operativni sistem stvara za korisnika radno okruženje koje rukuje procesima i datotekama, umesto bitovima, bajtovima i blokovima.
Većina operativnih sistema dolazi sa aplikacijom koja obezbeđuje korisnički interfejs za rukovanje operativnim sistemom, kao što su interpreter komandne linije i grafički korisnički interfejs. Dodatno, operativni sistem omogućava pokretanje drugih, korisničkih, programa kao što su editori, prevodioci i internet pretraživači. Mrežni operativni sistem je druga vrsta operativnog sistema.
Najkorišćeniji operativni sistem u upotrebi na stonim i prenosivim računarima je Microsoft Windows.[1] Jači serveri koriste Linux, FreeBSD i druge vrste juniksolikih operativnih sistema. Međutim, i ovi operativni sistemi, posebno Mac OS X, se takođe koriste na personalnim računarima.


et kako ti je lakše da čitaš Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesi ti ovo tumacio? nerazumem se tako dobro u ovo? , ali zasto se nemoze da se imam wma i winamp zaejdno? nisam mogla da download nijednu pesmu? zasto je tako?

ovu temu pisala sam malo pogresno mesto g sam napisala j ?
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ja ...skinuto sa wikipedie....

možeš imati zajedno oba player-a i još hiljadu ako hoćeš.... Samo što trebaš skinuti posebno odrađen program(softver) za za svaki operativni sistem (skoro uvek)

to što je u vezi downloada ne razumem

_________________

 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 12, 2009 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel mozete da mi date taj program za packard bell ovaj sto se tice download nisam mogla da skinem nijednu pesmu . jel si ti moderator ovog sajta?
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 12, 2009 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moraš nam malo detaljnije objasniti da bismo lakše mogli da ti pomognemo Wink Kakva se greška pojavila nakon instalacije Winampa, tj. šta ti je tačno pisalo prilikom pokušaja skidanja pesama? Program koji sam ti ja poslala nije za skidanje pesama, već samo za slušanje Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 12, 2009 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobro, ovaj ja zelim program za download pesme i slusanje pesme za packard bell jer mi sestra to trazi da joj instaliram na komp , a ovaj sto si mi poslala nisam mogla da download pesme nesto se blokiralo na moj komp i nisam mogla da download pesme .
poz
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 12, 2009 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mia258 je napisao/la sledeće:
pa dobro, ovaj ja zelim program za download pesme i slusanje pesme za packard bell jer mi sestra to trazi da joj instaliram na komp , a ovaj sto si mi poslala nisam mogla da download pesme nesto se blokiralo na moj komp i nisam mogla da download pesme .
poz



Ne ja nisam moderatot, Soniclady Je..


Iskreno... loše te razumem Exclamation

jel tebi možda treba nešto kao orbit downloader ili download master Question

Winamp nije za skidanje, već za slušanje i gledanje medija fajlova i t.d i t.p

_________________

 
mia258
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jun 2008
Poruke: 34
Mesto: stockholm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 12, 2009 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobro , a sta je to orbit downloader ili download master?
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 13, 2009 4:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su ti programi za brže, lakše skidanje podataka sa neta,,,,


Eve Klikni Ovde Orbit Downloader

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> nemoju da slusam neke pesme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon