www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Od: upiši svoje ime Za: -malecka- (Offline)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blago nama, zeMskim personama, sa orijentacijom u prostoru!! Laughing


_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da javnem, moja orijentacija u prostoru je odlicna Mr. Green to su cak i razna testiranja potvrdila, tako da sa mnom se necete izgubiti Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ali ako me ne budete slusale, vodim vas pravo u dzunglu Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzungla, weee!! Mr. Green
'cemo da prezivljavamo ko onaj Nenormalac sa Foxa! Sa sve bubisarbama! Mr. Green

Evo, ja prilazem svoje znanje morzeove azbuke! Mada ne znam kome da saljem signal.. Mr. Green

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam i ja morzeovu, ali ajde to prepustam tebi, ja cu paziti da se ne izgubimo, dambic neka vozi, a anchi... ona nek sarmira divljac Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cek cek, meni dodeljen sesir ljubicasti Shocked Shocked Shocked pa taman dala si mi i posao da sarmiram divljac, upalice i bez sesira al ajd dobro ovako bolje Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing hvala lepo Laughing Laughing Laughing Mr. Green
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, da.. Sa sve ljubicanstvenim sesirom!! Mr. Green

A da ponesemo i hepo kocke da upalimo logorsku vatru?!

I naravno, evo i " 'fala ti bako" dzemperi!! Mr. Green



_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh znala sam da sam okrenula kartu naopacke Mr. Green

Jaooo meni crveni vuce na ljubav Laughing Laughing

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, da, na ljubav Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing na tebi cemo najvise zaraditi ako ostanemo bez para, moramo ti i tasnicu pronaci Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Anchi ce ponosno mahati na sve strane Mr. Green a malecka i ja cemo navuci dzempere preko glave da nas niko ne vidi Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ja uvek sve nesto masem i sl Confused Laughing Laughing Laughing Laughing a znala sam da ce Maja da stavi dzemper na glavu da je niko ne vidi, uobicajeno Mr. Green Mr. Green Mr. Green eto i malecka ce joj praviti drustvo da ne bude sama Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'cemo da budemo prave sunjalice! Mr. Green

Samo nemo' jos Dambolina da nam se uda u Mexico siti, pa da je gledamo u serijU! Shocked Laughing

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako malecka zavisi koji tip je u glavnoj ulozi Mr. Green
Vidi ovu skorpijicu,ta bi me za kes uvaljala Shocked Shocked Dacu ti ja tasnicu New Evil

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ijaooooooooooooo znaci malecka i ja moramo smisliti koreografiju uz pesmu Brazil od Bebi Dol, jeste da nema Mexico, al nema veze Very Happy

Brazil, Spanija, Kolumbija, Kuba i Amerika
Samba, Rumba, Cha, Cha, Cha
Skini sve, skini cipele sto pre,
skini majcu, farmerke,
hajde igra pocinje... lalalalalalala Mr. Green

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Bice malih dambica sirom sveta Mr. Green pfff uvaljala bih ja tebe i povoljnije Razz

Anchi a sta fali tvom mahanju? Taman umesto ventilatora za nas ispod dzempera Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Od: upiši svoje ime Za: -malecka- (Offline) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon