www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dajem ruzu, dajem trn...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 64, 65, 66  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 16, 2013 8:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ruza za jejicu..anchi..mysty ..honicu..gagicu..njanju i skorfijicu Razz Razz Razz

trn...nekim olosima Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ruza za pomenute drage mi damice.. Razz
i za lane ..jedna mala...ruzica... Razz

a trn olosima - naravno Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 18, 2013 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruža mom anđelu ,koji me sad i sa neba čuva,mojoj,mami...



Trn za kancer,koji mi je ubio mamu i oduzeo zauvek.

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 23, 2013 6:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dajem ruzu skorfijici Very Happy



nece ona zamjeriti sto je ruza malo mokra... Confused
to je od mojih suza Crying or Very sad jer kad sam je hapio malo pre ... ubo sam se na trn... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad i dok sam trco suze su mi frcale na sve strane.. Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 27, 2013 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dajem ruzu svima koji su dobri nezni pazljivi romanticni

a trn svima koji hoce heheh

_________________
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 30, 2013 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dajem ruzu jejici pufbniciiiiiiiii Razz Razz Razz



trn...kome treba nek nadje sebi..ja svoj ne dam Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 05, 2013 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajem ružu...svim ljudima koji još uvek slušaju druge ljude i što je najvažnije čuju kada im se nešto kaže...

Dajem trn...našem zdravstvu...totalno su zaboravili koju su zakletvu položili i šta im je glavna obaveza...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 15, 2013 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dajem ruzu mami i tati...mojim naravno Rolling Eyes Razz sto su stvorili ovako ljepo i zgodno i pametno i dobro i ludo djete... Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

i tetki maci..naravno Very Happy

a trn dajem onoj lazljivici...(nije ovdje) koja je cista suprotnost od mene u svemu... Evil or Very Mad i uz to je ku** i dr***...takvih ma na svakom cosku..vrte kljucicima...za cvaju evra... Rolling Eyes
i to mi je jedini kontakt u zivotu...kojim sam ponizio is ebe i cijelu svoju rodbinu i prijatelje i drugare i sve one drage moje...ljude...koje znam...
i davno mi je tetka maca rekla..bobice lutko tetina..nikad nemoj sa seljankama da se petljas..u bilo cemu...a posebno u nekim intimnim stvarima...
seljanke ne znaju sta je ljubav... niti razumeju ljude kao sto si ti....(njezan ..romantican...naravan...i posve ljep i zgodan i skroman Rolling Eyes Razz Razz lol: Laughing ) i sve su ku****.... Rolling Eyes
i nikad nisam imao neku curu seljanku...(nema taj tip seljanke... veze sa selom ..sa par cura sa sela sam bio...i jednu cak i volio...ali nesto kratko ) nego sa seljankom onom ortodoksnom u dusi....ona sto mulja..laze..petlja izmislja...spletkari...traca...i sto se prodaje...finocom...
i tako to...sto ima sve one "odlike" koje nepodnosim kod ljudi... Rolling Eyes

al nema veze sve to bog naplati...a meni je naplatio... sto sam odlutao od svojih nacela,...i dozvolio da me seljancura isfolira... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 19, 2013 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ruza Pipiki Smile



trn ljubomori

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 04, 2014 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ruza mojoj jejici velika crfenaaaaa Razz

i saljem jednu teti....koje nema pa nema ovdje Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

i saljem jednu anci dusi mojoj..pa mistz srcetu mom malnom.... njenoj seki akademskoj plfusici..
pa gagcu....konobarcetu mom malenom....i svim ovim curama koje su mi drage....da sad ne nabrajam.... Rolling Eyes Razz Razz Razz

a trn dajem..trnoruzici.... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 19, 2014 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ruza mojoj majci za sve sto je istrpela

trn - virusima Rolling Eyes

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 31, 2014 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ružu dajem Dušici, voditeljki jutarnjeg programa na Rts-u. A trn dajem Nataši, isto voditeljki pomenutog programa. Mislim, I Nataši bi dao ružu, ali neku lošiju Very Happy Very Happy
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2014 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovim damicama domacim..svakoj po jednu... Razz Razz Razz

a trn dajem...kome treba.. trnje... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Dajem ruzu, dajem trn... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 64, 65, 66  sledeća
Strana 59 od 66

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon