www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mracna ulicica Cupavca (bez kutije) aka Sweet Honey :P
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:10 pm    Naslov poruke: Mracna ulicica Cupavca (bez kutije) aka Sweet Honey :P Na vrh strane Na dno strane


Da je noc, podrazumeva se da ne bih smeo tuda da krocim, al' sad' se osecam bash samouvereno... Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing

A vala, da ti nemash svoj mracni kutak na ovom forumu, pa to ne ide nikako... Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing

Heh, red je kao da se donese poklon za "otvaranje", a? Hmm... hmm... znam! Shocked Mr. Green Laughing Laughing Laughing

Arrow

Set turpija da mo'sh da odrzavash svoje kan... ooovaj nokte Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing
A u lakove se ne razumem, al' su rekli u prodavnici da je ovaj kvalitetan
Arrow

Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing

A da, zapravo se javljam da te obradujem, da te nisam ispalio za zurku od proshle subote jer ni ja nisam otishao... a i cuo sam da je bilo njesra ( naravno kad' ja nEsam otishao... Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing )

Al' evo svetle tacke veceri, xtra pesma
Tuc, tuc, tuc... Mr. Green




A da, ima ove nedelje super drum u Akademiji, znam da znash gde je Mr. Green Laughing Laughing Mo'sh i seku da povedesh, a mozda i upoznash fine cike, seti se samo proshli put kako je bilo elitno drushtvo, pogotovo u WCu... Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing

Elem, da ne duzim, za prvi put je dosta Mr. Green Laughing Laughing



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Alexe, bas si me prijatno iznenadio...ne znam sta da kazem osim hvala za one turpije, bas mocno izgledaju Laughing Laughing Laughing Laughing Ti si to meni poklonio da budem adekvatno opremljena za susret sa tobom,a? Laughing Laughing Laughing Laughing

Anyway, bicu fina.... hvala ti Alexe, bas si srcuwence Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Sad moram da castim Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oba koktela za mene? Bash ti hvala Embarassed Embarassed Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ne raduj se previse....samo jedan Laughing Laughing Laughing Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Weeeeeeeeeeeeee eto i mene Laughing Laughing Laughing Laughing

Draga moja članice TF za početak jedna



a pošto znam da ti to nije dovoljno Mr. Green , evo i zaliha Mr. Green Mr. Green



i naravno Laughing Laughing



e dosta od mene Mr. Green Mr. Green gde je moj koktelčić bre Mr. Green

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jejooooooooo jubavi moja.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Hvaja na cokoladama i orhidejamaaaaa Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

jubbbiiiiiimmmmmm Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ma nema jedan nego 3 koktela Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao draga moja, maznuću jedan i za teču, ne ljutiš se? Laughing Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sweet Honey je napisao/la sledeće:
Jejooooooooo jubavi moja.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Hvaja na cokoladama i orhidejamaaaaa Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

jubbbiiiiiimmmmmm Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ma nema jedan nego 3 koktela Mr. Green


Uzo sam jedan naar... hvala Razz Razz Razz Razz Laughing

_________________

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da ne.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green slobodno se posluzite Mr. Green Mr. Green


Cherry, nemoras da se otimas, evo i tebi jedan Laughing Laughing Laughing Laughing


Plavi koktelcic za decaka Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i mene u tvom kutku Very Happy

Mama uvek mora da brine tako da duso za pocetak Embarassed



Suzavac, da ti uvek bude pri ruci Arrow u slucaju nepozeljnih posetilaca Laughing Laughing Laughing


I ja uzela jedan Very Happy

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam dečak Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad AJ em THE MAN Exclamation Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Evo nešto za tebe da se najedeš ko sto...a Laughing Laughing Laughing








Wink

_________________

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeeeeeeeeeeeeeeeeee...hvaja mama Mr. Green Mr. Green Mr. Green

znacu kada i za koga da ga upotrebim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green

evo za tebe mama nesto slatko Mr. Green Mr. Green


Cherry.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ti tacno znas sta treba da mi poklonis Mr. Green Mr. Green Mr. Green evo i ti mozes da se posluzis cokoladicama Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Mracna ulicica Cupavca (bez kutije) aka Sweet Honey :P Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 1 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon