www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mracna ulicica Cupavca (bez kutije) aka Sweet Honey :P
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2012 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u svakom zrnu ima kukolja, ali da si ti kukolj, NISI Exclamation Wink

sve se da naučit, pa i jaje skuvat... supicu iz kesice, to se lako zahebe, osoliš dodatno i eto zajeb... (sad če cenzura)
i da, normalno da te štitim... zašta drugo postoje braća?



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2012 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

honiceeeee... Razz Laughing Laughing Laughing Laughing opet spavas...ustaaajjjjjjj....i vjezbaj jezicarenje... Evil or Very Mad Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2012 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green Mr. Green Mr. Green dusaaaaa sekina...ma obozavam te bre, kako si mi dobar Mr. Green Mr. Green Mr. Green nego reci ti seji, kako te slusa ona mala?? jel dobra prema mome bati?? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

krepaliiiniiiceeee Razz Razz ja i u snu pricam, tako da nista nemoj da se brines za moje jezicarenje Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 29, 2012 7:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bato se nije mogo bolje usrečit! vjeruj mi! bato ti je najsretniji čoik ikad!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 29, 2012 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

honiceeeeeeeeeeee... Razz jesi popravila lapictopic... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ako nisi ...imam ja za tebe ovaj comodor poslednja rec tehnike i tehnoloskog dostignuca...jest luuuzaan al' barem je ispravan... Laughing Laughing Laughing


_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 29, 2012 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa bato, nemas pojma koliko mi je drago da to cujem, ulepsao si mi dan Mr. Green Mr. Green Mr. Green

krepalinice Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing bogami, pored ovog cuda tehnike, nista mi drugo u zivotu ne treba Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

hvala ti divan si sto mislis na mene

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2012 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

honiceeeeeeeeeeee... Laughing Laughing Laughing valjda znas da ja moram misliti na lijepe stvari... Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

kako radi lapic topic... Razz jel jos uvijek gledas u njega i divis mu se... Rolling Eyes Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2012 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing zar sumnjas u mene?? Razz Laughing Laughing Laughing

naravno da da, ja gledam u sve sto je lepo, kao i ti Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2012 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing tako je honice... Laughing Laughing Laughing
mudraci kazu da je ljepota stvorena samo za gledanje ... Razz
tj da se najbolje uziva u ljepoti - gledajuci...
nemaju oni pojma...ja se uopste ne slazem sa njima....Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing jer od gledanja nema nista...
jer ono sto je lijepo a gledam u to..uglavnom je to tudje..
i nisam ja bash siguran da je to lijepo...
a ono sto je moje...znam da je lijepo..
jer sam to sve provjerio.. sve sam opipao..pomirisao....i zagrizao..Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
da se uvjerim... Laughing Laughing Laughing


e sad... posto tebe nema u tvom kutku...
a nije lijepo doci negdje u neki lijepi kutak
a ne donijeti nis' lijepo. Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

pa sam ja... za nasu lijepu honicu - tj tebe... Razz
donijeo jedno malo lijepo bombonjerche....posto si ti jos mlada
i po zakonima kraljevstva velike britanije..po kojim ja sve mjerim..
ja sve mjerim u funtama i miljama..Laughing Laughing Laughing Laughing

tek prosle godine si napunila punoljetstvo...sto znaci da si mladji punoljetnik..Mr. Green
pa jos ne smijes..da cugas...ljuto i kiselkastoo...kao sto su recimo neka vina..Laughing Laughing Laughing za tebe je dobra i bombonjerica... Laughing Laughing Laughing

izvoli honiceeeeeeeee...Razz


Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2012 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije valjda da si poceo komp da mirises, grizes i sl Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing auuuuuuuuuuu krepalinice, gadna vremena nas stigla Laughing Laughing Laughing Laughing

ih, pa sad, ja vec odavno konzumiram sve kiselkasto, posebno



ali, ovo najbolje ide uz

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

to je za tebe, da malo zasladis zivot Mr. Green Mr. Green Mr. Green
nadam se da sam dobra domacica Embarassed Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2012 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing sve sto je lijepo i sto mi dodje pod ruku...ja pipam..grizem...mirisem... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



hvala lijepo...sto si mi malko ovaj gorki zivot zasladila...plavusicehonastoblesaFocupava ... Razz Laughing Laughing Laughing Laughing ziva i lijepa vazda bila i sto duze i vitkije ...nogice ti izrasle... Razz i josh nesto..golemo naraslo... Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2012 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing hvala ti na divnim i iskrenim zeljama Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green e jesi lud, bas si me fino nasmejao u ova tuzna vremena

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Mracna ulicica Cupavca (bez kutije) aka Sweet Honey :P Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  sledeća
Strana 19 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon