www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mracna ulicica Cupavca (bez kutije) aka Sweet Honey :P
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2012 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Ju...sestro...jel'tebi baš tako vruće, da si počela da se raskopčavaš...sama?! Laughing
Ako slaviš Vaskrs - Hristos vaskrse. Laughing
A ako ne - zaboravi. Laughing



_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2012 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing vidis kakva su vremena dosla, da devojka sama mora da se skida Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

slavim, naravno Mr. Green Vaistinu Hristos vaskrese draga...sta ima novo bre?? nesto te slabo vidjam ovde Sad

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2012 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podbočilo, sestro, sa svih strana..Ne mogu ja to sve stići, ali se trudim, kako vidiš! Imala posla na poslu, imala posla u gerijatrijskom centtru, tj. kod vlastite kuće, imala posla sa onim svojim dedom, tj momkom..., vikendica, bašta, heklanje....šta da ti pričam, nije to lako sve sastaviti i da svi budu zadovoljni, a ponajviše ja! Shocked Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2012 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaoooooo ti heklas?? ja sam skoro isheklala sal neki, sad treba da krenem kapu Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green navukla sam se na iglu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing bas je zarazno, ja sam mislila da me nece privlaciti, ali bas deluje opustajuce na mene, smiri me kad sam nervozna Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2012 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ja sam skoro isheklala sal neki, sad treba da krenem kapu


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing E vala, nasmija me! Pa jesi li to ti još zimus počela?! Naravano da znam heklati, kao i štrikati i manje više sve što nosim od takvih stvari je ruku mojih djelo! I meni je sirivalo živce, iskrena da budem, a zadovoljstvo kada završim nešto takvo graniči se sa...(o, Bože me prosti) Laughing Laughing Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2012 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing razumemo se Laughing Laughing Laughing Laughing

ne, ja sam kao svaka pametna Laughing devojka pocela da pletem na prolece Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2012 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Куц,куц..Хонице.. Very Happy Сретан Ускрс!Христос Воскресе!






Very Happy Laughing Laughing

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2012 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuc, kuuuc... Very Happy

Pa pošto prvi put zalazim u tvoj kutak, vrlo kratko sam razmišljala šta bi bio pravi poklončić... Mr. Green Zna se šta Honica vole... Mr. Green


Dodži, dodži... Laughing Laughing Laughing

I mali dodatak...

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2012 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

kako ti znas sta ja voliiiiiiiiiiiiiiiiiiim Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green fala ti ziva bila Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

hvala cezarice, izvinjavam se na kasnjenju sa odgovorom

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2012 3:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

honiceeeeeeeeeeeee....jeziiicarooooooo... Razz Laughing Laughing Laughing



Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2012 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing ne izazivaj me, treba posle da te stavljam tamo gde ne treba Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

jaooooooooooooooooo kinder jaje Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed em jaje, em kinder Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2012 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jezicara opet nije tu... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
sigurno negdje neda mira onom svom plavusanu... Evil or Very Mad Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Mracna ulicica Cupavca (bez kutije) aka Sweet Honey :P Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Strana 21 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon