www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sweetlady i spratic br. 9 :))
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 11:33 pm    Naslov poruke: sweetlady i spratic br. 9 :)) Na vrh strane Na dno strane

Moja "NL",
Cestitam predjeni spratic, samo tako Wink Kiss Very Happy




 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sweety, cestitam na spraticu!!
Ljubim!! Mr. Green


_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam moja ti Wink Laughing Samo gazi naprijed Wink

Ljubim Razz

_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam!



_________________
 
MissPookie
`Mndra Mja`
<b>`Mndra Mja`</b>





Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 5704
Mesto: .:. West Coast .:.

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitke i od mene! Kiss Wink

_________________
~Never tell your problems to anyone... 20% don't care and the other 80% are glad you have them~
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitam !!





 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam draga.
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Embarassed Lepo sa vase strane Embarassed bas ste mi slatki Embarassed Ali posle Keletove cestitkice za osmi spratic pozelela sam da mi se ne otvaraju cestitke za sledece spratice...ni jedna mi nece biti toliko draga kao njegova Embarassed (ehhh sta cini ljubav Laughing Laughing Laughing ) Hvala ipak Wink

P.S. Moja NL moramo stvarno da nadjemo vremena da popricamo malo Laughing Laughing Laughing

_________________
 
LepoticaNS
*velika maza*
<b>*velika maza*</b>





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 27210
Mesto: ♥zauvek u njegovom srcu♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam od srca Very Happy

_________________
♥Duboko veruj u ono što želiš! Zapamti izgubljeno je samo ono od čega smo se odrekli!♥
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?p=2920134#2920134 Embarassed

[LOCK]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> sweetlady i spratic br. 9 :)) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon