www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoc vezana za mp4 player
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
tanjao
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 21 Nov 2007
Poruke: 1488

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 5:48 pm    Naslov poruke: Pomoc vezana za mp4 player Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna kako se otkljucava mp4 player?


_________________
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar nemas malo dugme sa strane za zakljucavanje i odkljucavanje?!

Ili HOLD, ili tako nesto?

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
tanjao
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 21 Nov 2007
Poruke: 1488

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako, kada stavljam pesme na njega ne mogu da iskoristim celu velicinu. Kada mi zauzme pola memorije, dalje ne mogu da stavljam pesme, jer kada pokusam pise mi "Please remove write protection!" Drugi deo mi je zakljucan. To je kao podeljeno u neka dva dela, i u samo jedan mogu da udjem, a drugi deo memorije je zakljucan. Pomoc? Neutral

_________________
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino pametno sto mogu da kazem je da formatiras ceo MP4..
Kada ga povezes sa kompom, ides desni klik i Format..

Ali ce ti se tako izbrisati sve sa njega!!!!

A ko zna.. Mozda i nije te velicine koliko pise.. Desava se da daju manji, a pise da je veci.. Rolling Eyes

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
tanjao
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 21 Nov 2007
Poruke: 1488

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pise na njemu da je 1 GB, a iskoristi negde oko 500 MB.
Ok, probacu tako, mada ne znam bas da ce upaliti. Ipak, hvala na predlogu...

_________________
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo se mojoj drugarici da je kupila MP3 player od 2 GB, pa se ispostavilo da je samo od 1! Shocked

Pokusaj sa formatiziranjem, tako ce ti ispisati stvarnu velicinu..

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
tanjao
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 21 Nov 2007
Poruke: 1488

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vredi sa formatiziranjem. Ukupna memorija je 962 MB. Pise da imam iskorisceno 484 a slobodno 477 MB. Opet mi pise "Please remove the write protection!" kada hocu da stavljam dalje. Dodje negde do pola i dalje mi ovo pise. Neutral

_________________
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi tu kabel.. Neutral

Ne znam stvarno, pokusaj desnim klikom da ga otkljucas, ili preko Explore kada ga otvoris u My Computer-u..

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A koji mp4 imaš?

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
tanjao
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 21 Nov 2007
Poruke: 1488

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Xwave s-42

_________________
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da formatiraš mp4, ali u FAT32 format.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
tanjao
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 21 Nov 2007
Poruke: 1488

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sada je sve ok. Hvala mnogo na pomoci Exclamation Very Happy Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Pomoc vezana za mp4 player Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon