www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako se osjecate kad vas decko ostavi???
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 13, 2009 11:58 am    Naslov poruke: Kako se osjecate kad vas decko ostavi??? Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me kakav je osjecaj kod djevojaka kada ih decki ostave?Šta razmišljaju,i šta bi radile?

 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes ruzan osjecaj, boli to, bar mene je bolilo.
Nisam znala sta da radim, na koju stranu da okrenem, najgore je bilo nisam mogla jesti nista.

Al brzo sam se oporavila Laughing jednostavno sam se zapitala sta mi je bolan, sto mi to treba... i odem ti ja na net i upoznam svog sadasnjeg momka Smile
i mogu reci da sam sretnija nego ikad.

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Inače san uvik ja ta koja ostavlja.. al naravno postoji i taj jedan jedini koji je mene ostavio.
Lagala bih kad bi rekla da mi nije bilo žao, ili da sam bila ravnodušna, jer nisan. Dapače, on je prvi zbog kojeg san opće i zaplakala..
Teško bude, imaš osjećaj kako su ti grudi pune nečega teškog..
S vremenom skontaš neke stvari i vidiš da ima i drugih momaka i jednostavno se preboli.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene su samo dvojica ostavila do sad i bilo mi je super oba puta. Very Happy olaksali su mi muku da se ne moram daviti sa prekidom. dan dva sam imala osjecaj kao da sam izgubila neku narukvicu i onda je i to nestalo! Cool ćao-bao i to je to.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 19, 2009 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bude tesko i bolno al vremenom se na neki nacin preboli, sigurno se ne bi ubila Mr. Green Patis sve dok ne shvatis da od patnje posla nema, zivot se nastavlja.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 12, 2009 9:06 am    Naslov poruke: Re: Kako se osjecate kad vas decko ostavi??? Na vrh strane Na dno strane

emirzen je napisao/la sledeće:
Interesuje me kakav je osjecaj kod djevojaka kada ih decki ostave?Šta razmišljaju,i šta bi radile?


ne znam nisam bila još u takvoj situaciji,ali verovatno je nelagodan.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ Također, nemam pojma kakav je to osjećaj jer sam se zahebavala sa svima dok nije došao onaj pravi... Embarassed Mr. Green E, sad, da me on ostavi, mislim da bih umrla od tuge... Neutral Jer ga beskrajno i iskreno volim... Vjerojatno bih razmišljala o samoubojstvu... Neutral Rolling Eyes Mr. Green Laughing
 
cica_sanelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Maj 2009
Poruke: 42
Mesto: u Njegovom srcu

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2009 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako užasno i pomalo bezvrijedno...no nakon nekog vremena shvatiš da nije jedini i najlakše se klin klinom izbija..

_________________
~Markova mala~
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 09, 2009 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi zbog cega ostavlja, koliko dugo smo u vezi, sta se sve desavalo, itd itd


uglavnom malo bzv na pocetku al sta sad...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
MissPookie
`Mndra Mja`
<b>`Mndra Mja`</b>





Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 5704
Mesto: .:. West Coast .:.

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
nemam pojma kakav je to osjećaj jer sam se zahebavala sa svima dok nije došao onaj pravi...

Potpisujem.

_________________
~Never tell your problems to anyone... 20% don't care and the other 80% are glad you have them~
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 26, 2009 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuj kakav je osjecaj.Pa kakav ce biti osjecaj.Dobar sigurno ne.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 26, 2009 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi koliko smo bili u vezi, razlog zbog kojeg me ostavlja itd. Uglavnom sam ja ostavljala (moram priznati da ni to bas nije lako) ali postoje i oni koji su mene ostavljali.
Neke sam prebolela za sat, za dan, za mesec dana, ali postoji onaj kojeg jos nisam prebolela.
Osecaj je uzasan pogotovu kada si jako zaljubljen u tu osobu, kada je za tebe on/ona pravi/prava.
Covek vremenom sve preboli ali ja "njega" nisam niti je on mene. Neutral
Tada sam imala osecaj se sve rusi oko mene, htela sam da nestanem da me vise nema, jer sam se budila i lezala sa tim bolom.
Ne zelim to nikome.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kako se osjecate kad vas decko ostavi??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon